Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 291 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش میوه خشک عمده باکیفیت در انواع ساده و مخلوط - لاوینسا

فروش میوه خشک عمده باکیفیت در انواع ساده و مخلوط

فروش انجیر خشک در شیردهی و میوه خشک عمده باکیفیت در انواع ساده و مخلوط  و البته به صورت فله و بسته بندی در بازار شهرهای مختلف کشور انجام می شود و با توجه به استقبال قابل توجهی که از کیفیت میوه خشک ایرانی به عمل آمده زمینه برای تجارت نیز مهیاست.

فروش میوه خشک در مشهد

همان طور که می دانید بعد از تولید یک محصول جدید، گسترش و توسعه ی فروش آن در بازار شهرهای مختلف، نیازمند گذر زمان است و هر چه بحث تبلیغات و بازاریابی به شیوه ی قدرتمند تر و برنامه ریزی شده تری دنبال شود، این زمان کوتاه تر می گردد.

در حال حاضر در خصوص تولید و فروش میوه خشک، شهرهای بزرگی همچون مشهد، تبریز، تهران، شیراز، اصفهان و بسیاری از شهرهای دیگر فعالیت می کنند.

اما بدون شک با تبلیغات و حتی افزایش آگاهی جامعه در خصوص خواص میوه خشک و دیگر فعالیت های هدفمند، می توان رونق بیشتری به بازار داد.

به طور مثال مشهد به عنوان شهری با دامنه ی پذیرش بسیار وسیعی از زائرین و مسافرین به صورت سالانه، از موقعیتی عالی جهت این امر برخوردار است و در صورت برنامه ریزی صحیح می توان علاوه بر تقویت فروش میوه خشک در مشهد، در بحث صادرات میوه خشک نیز گام های قدرتمندی برداشت.

معتبریترین فروشگاه میوه خشک

یکی از مواردی که برای خرید و فروش میوه خشک در ابتدا به ذهن می رسد، فروشگاه های عرضه ی انواع آجیل و خشکبار و محصولات لوکس هستند.

در حال حاضر برخی از معتبرترین فروشگاه ها در شهرهای بزرگ اقدام به ارائه ی میوه خشک در کیفیت های مناسب نموده اند.

فروش عمده میوه خشک در تهران و فروشگاه هایی همچون تواضع از جمله ی این موارد هستند.

قاعدتاً این امر با توسعه ی کار تولید کنندگان و پخش کنندگان میوه خشک در شهرهای مختلف و با کمک روش هایی همچون نمایندگی فروش میوه خشک، می تواند با سرعت بیشتر و در سطح بالاتری انجام گرفته و این محصول در دسترس تعداد بیشتری از مشتریان قرار گیرد.

بدیهی اس که در این حالت و با توجه به افزایش عرضه، می توان به کاهش قیمت هایی بالای انواع میوه خشک صنعتی نیز امیدوار بود.

فروش ویژه انواع میوه خشک

قبلاً اشاره شد که قیمت میوه خشک در بسیاری از موارد با اعداد بالایی در بازار توزیع می شود و همین عامل موجب می شود تا خرید و فروش برای تمامی مشتریان با قدرت های خرید متفاوت امکان پذیر نباشد.

به طور مثال برای جدا کردن هسته ی انواع چیپس میوه تواضع به دستگاهی به نام هسته گیر نیاز داریم که خوشبختانه در داخل کشور امکان تولید آن وجود دارد.

اما همواره روش هایی برای تعدیل و کاهش قیمت وجود دارد؛ مواردی مانند تخفیف و یا فروش ویژه انواع میوه خشک به مناسبت های مختلف.

بدیهی است که در این حالت و به خصوص برای خریدارن میوه خشک عمده، قیمت های ایده آلی برای سفارش این محصول ایجاد می گردد و مشتریان می توانند انواع میوه خشک فله و بسته بندی را با شرایطی بهتر و رضایت بخش تر خریداری نمایند.

خرید و فروش تضمینی میوه خشک

بسیاری از افرادی که وارد کار تولید میوه خشک می شوند، با چالشی مهم و اساسی روبرو هستند و آن بحث خرید تضمینی میوه خشک است.

البته همواره توصیه این است که قبل از بحث تولید، در خصوص فروش و بازار سنجی میوه خشک تحقیقات و البته تبلیغات و بازاریابی مناسب صورت گیرد تا در خصوص خرید تضمینی چیپس میوه با دغدغه ی کمتری مواجه باشند.

اما در هر حال استفاده از روش هایی همچون ارائه ی محصولات در سایت هایی مانند شیپور، دیوار و دیگر سایت های تبلیغاتی می تواند مناسب باشد.

همچنین استفاده ی هدفمند و برنامه ریزی شده از شبکه های اجتماعی و انتشار محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در این فضا نیز می تواند کمک کننده باشد.

عمده فروشی میوه خشک در کشور

همان طور که می دانید پخش عمده ی انواع محصولات در استان های مختلف، بخشی از بازار توزیع کشور را تشکیل می دهد و بنابراین در مورد میوه خشک نیز شرایط مشابهی وجود دارد.

اما مشتری میوه خشک در کشور کیست و عمده فروشی میوه خشک در چه حوزه هایی می تواند انجام گیرد؟

برخی از بازارهای فروش میوه خشک عبارتند از:

آجیل و خشکبار فروشی

شیرینی فروشی و تولید کنندگان محصولات فرآوری

شرکت های دمنوشی

عطاری ها

 این موارد بخشی از بازار مصرف کنندگان میوه خشک را تشکیل می دهند.

کاملاً مشخص است که در انتخاب نوع محصول به لحاظ کیفیت و البته قیمت بایستی با توجه به نوع مصرف و نوع مشتری بهترین گزینه انتخاب گردد تا بتوان فروش قابل قبولی تجربه نمود.

مزیت های استفاده از میوه خشک

همان طور که اشاره شد برای افزایش فروش میوه خشک در بازار بایستی از روش های مناسب تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد.

آگاهی دادن به افراد در خصوص مزیت های استفاده از میوه خشک در این باره می تواند مفید واقع شود.

در زیر برخی از مزایای استفاده از میوه خشک بیان می شود:

 • حمل و نقل راحت تر نسبت به میوه تازه
 • آسانی مصرف آن به ویژه در سفرها، مدارس، همایش ها و..
 • داشتن کالری بالا
 • جایگزین مناسب برای استفاده در خارج فصل
 • فساد پذیری کمتر نسبت به میوه تازه و در نتیجه نگهداری راحت تر

این مزیت ها موجب می شود تا دستی باز برای تبلیغ میوه خشک داشته باشیم.

برند های معروف تولید کننده میوه خشک

امروزه برندهای زیادی در خصوص تولید میوه خشک فعال هستند و تولید کنندگان در کارخانه ها و کارگاه های مختلف، انواع متفاوتی از میوه خشک را تولید و به بازار ارائه می دهند.

اما میزان محبوبیت و اعتباری همه ی برندهای فعالی به یک میزان نمی باشد.

در واقع داشتن برندی معتبر یکی از ارکان مهم در بحث فروش را تشکیل می دهد و هر برندی که بتواند اعتماد و اعتبار بیشتری در بازار کسب کند، درصد بیشتری از معاملات بازار را به خود اختصاص خواهد داد.

بعضی از برندهای میوه خشک در نقاط مختلف کشور بدین قرار است:

 • سپهر پاک خراسان
 • چیپسو
 • فروتی
 • آسرولا
 • موژان
 • هرایین
 • هیژا
 • تانسو

کشورهای وارد کننده میوه خشک

اما علاوه بر فروش میوه خشک در بازار داخلی که  امروزه با ایجاد امکان خرید اینترنتی با رونق بیشتری همراه شده است؛ در بحث صادرات نیز ظرفیت های فوق العاده ای داریم.

در حال حاضر برخی از تولید کنندگان و فعالان بزرگ در این حوزه، میوه خشک های باکیفیت ایرانی را به کشورهای مختلفی صادر می کنند.

کشورهایی همچون آلمان، روسیه، ترکیه و عراق از کشورهای وارد کننده میوه خشک های ایرانی هستند.

البته میوه خشک صرفاً به میوه خشک های صنعتی اطلاق نشده و خشکبار سنتی ایرانی نظیر قیسی، توت، انجیر و کشمش را نیز شامل می شود.

تولید میوه خشک در طعم های مختلف

میوه خشک های تولید شده در کشور اغلب با استفاده از دستگاه های خشک کن کابینتی  و با سیستم حرارتی تولید می شوند.

بسیاری از تولید کنندگان در این فرآیند از مواد نگهدارنده و افزودنی و در حد مجاز و بهداشتی استفاده نموده و البته برخی نیز در زمینه ی تولید و فروش میوه خشک ارگانیک و به دور از هر گونه افزودنی فعالیت می کنند.

اما از بحث طعم، بسیاری از تولید کنندگان میوه را خشک و بدون طعم دار کردن وارد بازار می کنند و درصد کمی نیز اقدام به طعم دار کردن آن از جمله طعم شکلاتی می کنند.

طبیعی است که هر چه میوه خشک به صورت سالم تر تولید شده و از افزودنی و طعم دهنده در تولید آن استفاده نشود، ارزش غذایی بالاتری خواهد داشت.

تهیه میوه خشک در شیک ترین بسته بندی ها

اما تولیدو تهیه میوه خشک محدود به روش های صنعتی نبوده و برخی از افراد که آشنا به روش های سنتی هستند، اقدام به خشک کردن این محصول در خانه و با کمترین امکانات می نمایند.

به عنوان مثال با آگاهی از طرز تهیه میوه خشک روی بخاری می توانند محصولی باکیفیت و البته مناسب برای مصارف در حجم کم تولید نمایند.

اما در بحث ارائه و فروش میوه خشک به بازار دو روش کلی و رایج فله و بسته بندی قابل اجراست.

در این میان انتخاب بهترین بسته بندی و شیک ترین بسته بندی ها و البته با در نظرگرفتن نوع بازار و نوع مشتری می تواند، با فروش بالایی همراه باشد.

پرفروش ترین انواع میوه خشک

پرفروش ترین انواع میوه خشک کدامند؟ و برای فروش میوه خشک شیراز و دیگر شهرهایی که موقعیتی عالی برای عرضه ی این محصول به سبب وجود گردشگران خارجی دارند، پیشنهاد می شود؟

 بدون شک وجود ذائقه و سلیقه ی متفاوت افراد در جامعه، لزوم ارائه ی انواع متفاوت از میوه خشک را نشان می دهد.

اما در این میان برخی طرفداران بیشتری داشته و پرفروش ترند؛ به نظر می رسد آلو شابلون در میان انواع میوه خشک ایرانی به لحاظ داشتن طعمی ترش و شیرین بسیار پرفروش است.

در واقع مشخصه ی اصلی بسیاری از انواع میوه خشک های ایرانی، داشتن طعم شیرین با کالری بالاست که خوشایند بسیاری از افراد می باشد؛ اما آلو شابلون را طیف های بیشتری می پسندند.

البته در مورد میوه خشک های استوایی نیز می توان به محصولاتی چون زنجبیل خشک و آناناس رنگی به عنوان دو محصول پرفروش و گزینه هایی که به فروشندگان تازه کار پیشنهاد می شود، اشاره کرد.

تولید میوه خشک در رنگ های متنوع

تولید میوه خشک در سال های اخیر رونق خوبی به حوزه ی آجیل  و خشکبار داده و علی رغم افزایش قیمت میوه خشک سال 97، همچنان به آینده ی این محصول امیدوارم هستیم.

هر چند که بایستی بیشتر در بازارهای جهانی و بحث صادرات میوه خشک سرمایه گذاری نمود.

در واقع تولید میوه خشک با رنگ ها و طعم های متنوع برای بسیاری از مشتریان خارجی جذاب است و بنابراین بدون این که نگران قیمت بالای میوه خشک بوده و نیازمند ارائه ی میوه خشک ارزان باشیم، می توانیم در بازار های جهانی بسیار عالی و قدرتمند عمل کنیم.

قاعدتاً ترکیب رنگی زیبایی که از انواع میوه خشک ایرانی در یک مخلوط هفت یا هشت میوه ایجاد می شود، در کنار طعم های متفاوت آن ها و البته در یک بسته بندی بهداشتی و جذاب می تواند، گزینه ای عالی برای صادرات باشد.

تماس با ما