مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین کارخانه میوه خشک در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش میوه خشک صادراتی سفارش عمده انواع میوه خشک بزرگترین کارخانه تولید میوه خشک میوه خشک ویژه صادرات فروش فوق العاده به همراه تخفیف ویژه میوه خشک در کشور حراجی میوه خشک در ایران بازار بزرگ فروش میوه خشک در تهران تولید میوه خشک در طعم های مختلفبرند های معروف تولید کننده میوه خشک در کشور سریع ترین راه تهیه میوه خشک تولید میوه خشک پذیرایی خرید و فروش میوه خشک در کشور
کارخانه میوه خشک

بهترین کارخانه میوه خشک کنی در ایران بایستی در کنار تولید محصولی با کیفیت، به سلامت و طبیعی بودن محصولات اهمیت داده و از دستگاه های و روش هایی در خشک کردن استفاده کند که میوه خشک نهایی با بهترین کیفت و بدون استفاده از مواد نگهدارنده و البته در مناسب ترین و شیک ترین بسته بندی ها وارد بازار داخلی و البته جهانی شود.

فروش میوه خشک صادراتی

فروش میوه خشک صادراتی

اهمیت کار در بازار جهانی برای توسعه ی فروش انواع محصولات امری است که موجب شده برخی از تولید کنندگان میوه خشک در ایران، در این حوزه وارد شده و موفقیت های خوبی نیز کسب نمایند.

همان طور که می دانید خشکبار ایرانی سال هاست در بازارهای جهانی خرید و فروش می شود و کیفیت عالی و طعم فوق العاده ی این تولیدات مورد تأیید بسیاری از افراد در کشورهای خارجی واقع شده است.

بنابراین با داشتن چنین پیشینه ای بدون شک شرکت صادرات میوه خشک در صورت بازار سنجی درست و ارائه محصولی متناسب با هر بازار خواهد توانست سهم بسیار خوبی از نیاز جامعه ی جهانی به انواع میوه خشک های صنعتی را تأمین نماید.

در واقع صادرات میوه خشک ایران می تواند در آینده به یکی از مهمترین سودآور ترین حوزه های صادراتی غیر نفتی ایران تبدیل شود.

سفارش عمده انواع میوه خشک

در سال های اخیر بسیاری از افراد به کار فروش و پخش عمده ی انواع میوه خشک مشغول هستند و بنابراین برای سفارش میوه خشک عمده مورد نیاز خود با تولید کنندگان مختلفی ارتباط گرفته و بهترین مورد را برای خرید انتخاب می کنند.

اما یکی از روش های که با استفاده از آن می توان به مناسب ترین قیمت ها و کیفیت ها و در واقع میوه خشک ارزان دست پیدا کرد، سفارش تولید است.

بدون شک هزینه های تولید میوه خشک برای انواع میوه ها متفاوت است و اگر هر میوه در فصل خود که زمان فراوانی و دسترسی آسان به میوه ی تازه جهت خرید است سفارش داده شود، می توان به لحاظ حجم، کیفیت و در نهایت قیمت خرید عمده، شرایط بسیار بهتری داشت.

به عنوان مثال زمان تولید انبه خشک به عنوان محصولی که در فصل تابستان با حجم بالایی امکان خرید تازه ی آن وجود دارد، بنابراین می توان برای این که در کار پخش عمده ی این محصول در طول سال بتوان مدیریت صحیحی داشته و البته مناسب ترین شرایط را برای خرید عمده داشت، درخواست تولید سفارشی میوه خشک انبه را به تولید کنندگان داد.

بزرگترین کارخانه تولید میوه خشک

با توجه به سود آوری بالای تولید میوه خشک و از طرفی نیاز شدید بازار میوه ی تازه به جلوگیری از ضایعات که درصد قابل توجهی را تشکیل می دهد، راه اندازی خط تولید میوه خشک در کارخانه ها و کارگاه های بسیاری در ایران کلید خورد.

در این میان اما تنها افرادی می توانند در بازار جایگاه مناسبی کسب کنند که از فروش قابل قبولی برخوردار باشند و به همین دلیل بزرگترین کارخانه هایی که در این مقوله برنامه ریزی خوبی داشته و حتی وارد صادرات به بازار جهانی شده اند، از وضعیت مناسبی برخوردارند.

در واقع توجه به امر فروش به قدری مهم است که صرفاً با توجه به بحث سودآوری این حوزه نمی توان وارد بازار میوه خشک شد و چه بسا با عدم برنامه ریزی صحیح و مدیریت درست در این خصوص، مجبور به فروش کارخانه میوه خشک کنی شویم.

در واقع امروز بر خلاف گذشته، بیش از تولید و حتی پیش از آن بایستی به بحث فروش محصولات پرداخته و پس از اطمینان از داشتن بازاری مناسب برای عرضه ی محصولات، اقدام به تولید میوه خشک نمود.

میوه خشک ویژه صادرات

میوه خشک ویژه صادرات

پیش تر اشاره شد که برنامه ریزی برای فروش میوه خشک در بازارهای جهانی از مناسب ترین گزینه ها برای سود بیشتر است.

بنابراین بزرگترین تولید کننده میوه خشک در ایران به این مقوله اهتمام ویژه ای ورزیده و درصد بالایی از تولید میوه خشک را جهت برنامه ریزی در این بخش در نظر می گیرند.

در واقع نیاز بالایی که جامعه ی جهانی به مصرف انواع میوه خشک دارد موجب می شود تا زمینه برای تولید و عرضه ی انواع میوه خشک ویژه صادرات فراهم باشد.

البته کاملاً واضح است که بازارهای بزرگ نیازمند برنامه ریزی های بزرگ و تولید هدفمند هستند و بنابراین افرادی می توانند در این حوزه موفق شوند که با تسلط کافی به نیاز بازار، در خصوص کیفیت تولید میوه خشک، تنوع، حجمی تولیدی که به هر میوه خشک اختصاص می دهند، بحث سلامت و طبیعی بودن تولید و البته بسته بندی میوه خشک مدیریتی صحیح داشته باشند.

فروش فوق العاده به همراه تخفیف ویژه میوه خشک در کشور

اگر چه تولید میوه خشک به یکی از رایج ترین بخش های تولیدی در سال های اخیر تبدیل شده و بسیاری از افراد با تاسیس کارگاه میوه خشک کنی وارد این حوزه شده اند، اما باید توجه داشت که بدون فروش، سودی اتفاق نیفتاده و حتی برخی از سرمایه گذاری ها با ضرر فراوانی همراه می باشد.

اما برای جلوگیری از این مسئله بایستی در حوزه ی فروش و بازاریابی به درستی عمل کرد و از روش های مختلفی که با کمک آن می توان مشتریان بیشتری برای فروش محصولات داشت، استفاده نمود.

استفاده از فروش فوق العاده و ارائه ی تخفیف های ویژه در مناسبت ها و اعیاد مختلف از جمله گزینه هایی است که می توان تعداد فروش های بیشتری رقم زد.

کاهش قیمت میوه خشک در این روش ها از جمله دلایلی است که می تواند مشتریان بیشتری را متقاعد به خرید کند و حتی در حجم های بالا و قابل قبول.

حراجی میوه خشک در ایران

همان طور که در بند قبل اشاره شد، ارائه ی تخفیف و فروش فوق العاده از جمله روش هایی است که می تواند برای فروش بیشتر میوه خشک مورد استفاده قرار گیرد.

برگزاری حراجی میوه خشک و نمایشگاه های فصلی از جمله شیوه هایی است که در آن می توان این کار را انجام داد.

همان طور که می دانید میزان تولید میوه خشک در کشور بالاست و البته ظرفیت های زیادی برای توسعه ی تولید داریم، ولی بدون توجه به بحث فروش نمی توان صرفاً با راه اندازی خط تولید میوه خشک کن صنعتی، از حیث فروش و استقبال در بازار مطمئن بود.

اما با بازاریابی درست و فروش محصولات در حراجی های مختلفی می توان بخشی از محصول تولید شده را به فروش رسانده و به سود مناسبی دست یافت؛ هر چند همواره توصیه این است که قبل از شروع به کار تولید در این بخش برنامه ریزی داشته باشیم.

فروش میوه خشک در تهران

بازار بزرگ فروش میوه خشک در تهران

کاملاً واضح است که بازاری که در آن تعداد بیشتری از مشتریان حضور داشته باشند، انتخاب مناسبی برای عرضه ی انواع محصولات از جمله انواع میوه خشک است.

بنابراین بازار تهران به عنوان بزرگ ترین شهر کشور، محل خوبی جهت فروش انواع میوه خشک می باشد.

در حال حاضر بسیاری از افراد توانسته اند با اخذ مجوز کارگاه میوه خشک کنی به تولید این محصول در تهران پرداخته و آن را در همین بازار به فروش برسانند.

البته بدیهی است که میزان فروش هر تولید کننده و درصد سودی که می تواند از این بازار به خود اختصاص دهد، به مدیریت صحیح در زمینه ی بازاریابی و تبلیغات و سپس بحث تولید و کیفیت و مسائلی مانند بسته بندی بستگی خواهد داشت.

آلو شابلون، کیوی، خرمالو،سیب، پرتقال، انبه، هلو و انواع میوه خشک به صورت مخلوط و البته میوه خشک های تایلندی و وارداتی از جمله گزینه هایی هستند که برای عرضه در این بازار مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید میوه خشک در طعم های مختلف

به طور کلی انواع میوه خشک هایی که در کارخانه ها و کارگاه های ایران تولید می شوند، خود میوه با مقداری افزودنی و نگهدارنده هستند و به عبارتی موادی مانند شکر یا طعم دهنده معمولاً در تولید استفاده نمی شود.

کاملاً واضح است که با توجه به رویکرد جهانی در خصوص اصلاح تغذیه و استفاده از محصولاتی سالم و ارگانیک، بهتر است در خصوص انواع میوه خشک به صورت ارگانیک اهتمام ورزیده شود؛ امری که باید در مشاوره تولید میوه خشک مورد توجه قرار گیرد.

البته در حال حاضر نیز در تولید انواع میوه خشک های استوایی مانند زنجبیل و آناناس رنگی و دیگر محصولات حبه  ای، از افزودنی هایی مانند شکر استفاده شده و مشتریان می توانند این میوه خشک های طعم دار را مورد استفاده قرار دهند.

برند های معروف تولید کننده میوه خشک در کشور

اگرچه بسیاری از تولید کنندگان میوه خشک در کشور به صورت فله ای و بدون داشتن نام تجاری خاص و برند مشغول فعالیت هستند، اما بدون شک استفاده از این عنوان در بحث فروش و ایجاد اعتبار در بازار نقش مهمی دارد.

بنابراین بسیاری از کارخانه ها مانند شرکت میوه خشک سپید گل با داشتن یک نام و برند فعالیت نمودند.

این امر همچنین در بحث بسته بندی میوه خشک اهمیت زیادی دارد و وجود یک برند معتبر بر روی بسته بندی از جمله مواردی است که موجب می شود، مشتری با اطمینان بیشتری اقدام به خرید و مصرف میوه خشک نماید.

میوه خشک تانسو، میوه خشک هرایین، سپهر پاک، آسرولا و فروتی از جمله تولید کنندگانی هستند که با توجه به این مقوله فعالیت می کنند.

سریع ترین راه تهیه میوه خشک

خشک کردن میوه به شیوه های سنتی مانند آفتاب خشک، و حتی استفاده از بخاری، فر و یا شوفاژ از جمله روش های دستی میوه خشک محسوب می شود در حالی که امروزه با تولید انواع دستگاه خشک کن، این فرآیند سریع ترین زمان ممکن را طی می کند.

در واقع در این شیوه از تولید می توان حجم بالایی از انواع میوه را در مدت زمان کوتاه تری خشک نمود.

در حال حاضر دستگاه های خشک کن در ابعاد و ظرفیت های صنعتی و حتی خانگی تولید می شوند و این امکان را به وجود آورده اند که برای خشک کردن و بسته بندی میوه خشک در منزل بستر مناسبی فراهم باشد.

امر که موجب ایجاد مشاغل خانگی شده و در صورت برنامه ریزی و مدیریت صحیح می تواند با فروش خوبی همراه باشد.

اما برای خرید این محصول امروزه روش های اینترنتی و آنلاین توسعه یافته اند و هر مشتری از هر شهری می تواند سفارش عمده یا جزئی خود را در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از این روش داشته باشد.

تولید میوه خشک پذیرایی

استفاده از انواع میوه جات برای پذیرایی در مهمانی های خودمانی و حتی رسمی و همایش ها و جلسات، بسیار مرسوم است؛ اما برای بحث آماده سازی برای میزبان و مصرف میوه و پوست کندن و مسائل آن برای مهمانان ممکن است چندان راحت نباشد.

بنابراین جایگزین کردن انواع میوه خشک برای پذیرایی به ویژه برای همایش ها و مهمانی های بزرگ می تواند پیشنهاد مناسبی محسوب شود.

حتی اگر یک همایش بین المللی داشته باشیم و در آن بهترین میوه خشک های ایرانی را در شیک ترین بسته بندی ها برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار دهیم، خود این امر می تواند یک تبلیغ مناسب جهت فروش میوه خشک در آینده باشد و حتی زمینه های صادراتی را نیز فراهم نماید.

خرید و فروش میوه خشک در کشور

در سال های اخیر تولید انواع میوه خشک با کیفیت بالا در نقاط مختلف کشور به عنوان یکی از بخش های مهم در حوزه ی آجیل و خشکبار تبدیل شده و بازار کار میوه خشک افزایش یافته است.

و تعداد بسیاری از تولید کنندگان با راه اندازی کارخانه و کارگاه مشغول به تولید شده اند از جمله کارخانه میوه خشک کنی در تبریز.

اما بحث فروش میوه خشک چطور؟ آیا وضعیت قابل قبولی دارد؟

در پاسخ به این سؤال باید به این نکته اشاره کرد که اگر چه زمینه های مصرفی زیادی برای انواع سبزی و میوه خشک در کشور داریم، اما این امر نیازمند بازاریابی و تبلیغات خواهد بود.

بنابراین صرفاً تولیدکنندگان از موقعیت خود راضی هستند که در این مقوله گام های خوبی برداشته و توانسته اند معرفی خوبی از خود و انواع میوه خشک تولیدی خود در بازار داشته باشند.

البته توسعه ی روش های فروش اینترنتی از جمله مواردی است که توانسته بخش مهمی از بازار را پوشش دهد و بنابراین استفاده درست از این بستر می تواند موجب توسعه ی خرید و فروش میوه خشک در کشور شود.

معصومه ساقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید