قیمت دستگاه اسلایسر میوه ویژه کارخانه

قیمت دستگاه اسلایسر میوه  مانند بسیاری از دیگر محصولات صنعتی در سایت های اینترنتی قابل مشاهده است؛ این امر به ویژه برای فروش مستقیم و بدون واسطه از کارخانه روشی عالی و تأثیر گذار در افزایش استقبال مشتریان خواهد بود.

لازم به ذکر است که خرمالو در میدان تره بار با کیفیت بالا و قیمت ارزان به سراسر کشور عرضه می شود.

قیمت فروشگاهی دستگاه اسلایسر میوه

امروزه استفاده از دستگاه های صنعتی در بخش های مختلف خانگی و صنعتی با گسترش فوق العاده ای همراه بوده و موجب افزایش راندمان و کیفیت کارها شده است.

فروش دستگاه اسلایسر میوه از جمله ی این محصولات است که در مواردی مانند استفاده های خانگی و نیز خط تولید میوه خشک کاربرد دارد.

همان طور که می دانید در فرآیند خشک کردن انواع میوه و پس از شسشتوی میوه ها، اسلایس و حلقه کردن آن ها برای ورود به دستگاه خشک کن الزامی است.

طبیعتاً این کار می توانند با دست نیز انجام شود؛ اما بدون شک استفاده از دستگاه حلقه کن میوه مزیت های بیشتری خواهد داشت:

 • برش یکدست میوه ها با ضخامت مشخص
 • افزایش کیفیت و سرعت کار
 • کاهش هزینه های تولید

این دستگاه ها را می توان از طریق مراکز فروشگاهی مربوطه و در ابعاد مختلف و در نتیجه با قیمت های متفاوتی خریداری نمود.

خرید دستگاه میوه خرد کن نیمه صنعتی

اما مانند بسیاری از محصولات صنعتی که به صورت دستی، نیمه صنعتی و یا صنعتی کار می کنند، در خصوص دستگاه های اسلایسر میوه نیز شرایط مشابهی وجود دارد.

طبیعی است که هر کدام از موارد تولید شده برای گروه خاصی از مشتریان در صنایع تولیدی و حتی مصارف خانگی مختلف کاربرد خواهد داشت.

قاعدتاً در خصوص قیمت دستگاه اسلایسر میوه نیمه صنعتی نیز با در نظر گرفتن ابعاد، ظرفیت خرد کردن محصول در ساعت و مواردی چون کیفیت دستگاه، شاهد قیمت های متفاوتی خواهیم بود.

البته امروزه با فعالیت شرکت های سازنده ی دستگاه در اینترنت، راه  برای خرید دستگاه اسلایسر میوه بسیار هموار است و هر مشتری می تواند با تحقیقات کافی در میان سایت های ارائه ی دهنده این محصولات، در خصوص سفارش انواع برندها و قیمت ها اقدام نماید.

برندهای معتبر دستگاه اسلایسر میوه

همزمان با تولید انواع دستگاه های خشک کن به منظور خشک کردن انواع میوه و سبزیجات به صورت صنعتی و با کیفیت بالا، دستگاه های مورد نیاز در خط تولید ارائه می شوند.

تولید دستگاه اسلایسر میوه از جمله ی این موارد است که تأثیر بسزایی در افزایش کیفیت و سرعت کار ایجاد می کند.

اما در خصوص دستگاه اسلایسر دستی و صنعتی نیز برندها و شرکت های مختلفی وجود دارند که موجب می شود مشتری از قدرت انتخاب بیشتری برخوردار شده و با در نظر گرفتن قیمت های و البته مزیت های انواع  دستگاه های اسلایسر، محصولی متناسب با نیاز خود را سفارش دهد.

بدیهی است که اگر قبل از سفارش و خرید دستگاه، با کارشناس متخصص فروش این محصول ارتباط گرفته شود و راهنمایی های لازم دریافت گردد، می توان خرید رضایت بخش تری تجربه نمود.

فروش انواع دست دوم اسلایسر میوه

دانستیم که استفاده از اسلایسر چیپس میوه در کارخانجاتی مانند میوه خشک کنی، از ضروریات و نیازهای اساسی به شمار می رود.

اما ممکن است برای بسیاری از تولید کنندگان در ابتدای کار، شرایط جهت خرید این دستگاه فراهم نباشد؛ بنابراین می توان از دستگاه های کارکرده و دست دوم استفاده کرد.

البته واضح است که در این حالت باید خرید از یک منبع معتبر انجام گیرد تا به علاوه بر دستیابی به شرایطی مناسب در خصوص قیمت اسلایسر میوه دست دوم، از لحاظ کارکرد دستگاه نیز مطمئن باشیم.

برای این منظور علاوه بر روش های سنتی موجود، امروزه سایت های مختلف اینترنتی امکان فروش انواع محصولات دست دوم را در حجمی بالا فراهم نموده اند که دسترسی به دستگاه های اسلایسر را نیز آسان نموده است.

کافی است از سایتی معتبر اقدام به خرید نماییم و قبل از سفارش دستگاه با مشاوری متخصص ارتباط بگیریم.

فروشندگان معتبرترین برندهای دستگاه اسلایسر میوه

همزمان با تولید دستگاه های جدید با کارآیی های متفاوت در حوزه ی صنعت، فروشندگان انواع محصولات صنعتی نیز شرایطی عالی برای ارائه ی دستگاه های جدید خواهند داشت.

در واقع بحث فروش محصولاتی متنوع و با کارکردهای تازه، از دید بسیاری از مشتریان جالب است و بنابراین افرادی که به این خواست مشتری توجه دارند، اعتبار و در نتیجه فروش بیشتری تجربه می کنند.

این امر می تواند با فروش دستگاه اسلایسر میوه دستی و صنعتی به عنوان محصولاتی که کار حلقه کردن و برش انواع میوه جات را آسان می کنند نیز ایجاد شود؛البته از حیث تنوع استفاده از برند نیز باید توجه کافی صورت بگیرید.

بنابراین فروشندگان دستگاه اسلایسر میوه بایستی نسبت به ارائه ی معتبرترین و بهترین برندهای این محصول اقدام نمایند؛ چرا که درصد بالایی از مشتریان به دنبال کیفیت هستند.

هر چند درصدی از مشتریان نیز قیمت محورند و بنابراین ارائه ی مدل های با قیمت ارزان تر نیز می تواند نیاز این دست از مشتریان را برآورده نماید.

لیست قیمت دستگاه اسلایسر میوه در بازار

در خصوص قیمت های ارائه شده از انواع دستگاه های اسلایسر، طبیعتاً شرایط متفاوتی داریم.

برخی از عواملی که در قیمت گذاری اسلایسر و خرد کن میوه تأثیر گذارند:

 • برند دستگاه
 • حجم دستگاه به لحاظ دستی، صنعتی یا خانگی
 • میزان برش میوه در یک ساعت
 • کیفیت و کارآیی دستگاه

طبیعی است که هر چه یک دستگاه گزینه های بهتری به لحاظ کیفی ارائه دهد، عدد بالاتری در لیست قیمت دستگاه اسلایسر میوه خواهد داشت.

البته بهترین دستگاه از نظر مشتریان مختلف ممکن است متفاوت باشد و بنابراین تولید کننده دستگاه اسلایسر میوه به این موضوع توجه نموده و مدل ها و ابعاد با کارآیی های متفاوتی را طراحی و تولید نموده است.

و می توان انواع برندها، مدل ها و دستگاه های تولید شده توسط شرکت ها و برندهای مختلف را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب نمود.

بروزترین مدل دستگاه اسلایسر میوه در ایران

همان طور که می دانید استفاده از اسلایسر میوه دستی و صنعتی موجب می شود تا کارها با کیفیت و راندمان بهتری به پیش رود.

این امر به ویژه در خطوط تولید میوه خشک کاربرد گسترده ای دارد و متناسب با نیاز مشتریان مختلف در انواع مدل ها طراحی می شود.

دستگاه های اسلایسر قابلیت خرد کردن در انواع زیر را دارند:

 • برش حلقه ای یا ورقه ای
 • برش حبه ای یا نگینی
 • برش خلالی
 • برش رنده ای

طبیعتاً در ایران به عنوان یکی از کشورهایی که چندین سال است به عرصه ی خشک کردن و فروش میوه خشک صنعتی روی آورده، انواع دستگاه های اسلایسر نیز ارائه می گردد.

بدیهی است که علاوه بر خرید به صورت سنتی، امکان سفارش دستگاه اسلایسر میوه به صورت اینترنتی نیز وجود داشته و مشتریان می توانند بروزترین مدل های ساخته شده از این محصول را به صورت مستقیم از شرکت های عرضه کننده خریداری نمایند.

اولین خط تولید دستگاه اسلایسر میوه در ایران

با توجه به گسترش تعداد زیادی از کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین کارخانجات فعال در تولید میوه خشک، تولید دستگاه هایی که به کیفیت کار این کارخانجات کمک می کند، می تواند با فروش بالایی همراه باشد.

خط تولید استاندارد ترین دستگاه اسلایسر میوه از جمله ی این موارد است که بدون شک در صورت تولید با کیفیتی ایده آل می تواند نیاز کشور را به انواع دستگاه تأمین نموده و موجب توسعه ی کار مراکز میوه خشک کنی گردد.

همچنین این امر علاوه بر پوشش بازار داخلی، می تواند موجب ایجاد زمینه های عالی برای صادرات گردد؛ امری که بدون شک در صورت برنامه ریزی درست و اصولی می تواند با ارزآوری بالایی همراه باشد.

صادرات دستگاه اسلایسر میوه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

قبلاً بیان شد که صادرات دستگاه اسلایسر میوه می تواند با سود بالایی همراه باشد و با توجه به رشد و توسعه ی قابل قبولی که ایران در زمینه ی تولید انواع دستگاه های صنعتی دارد، برنامه ریزی در این بخش ارزش زیادی خواهد داشت.

اما قبل از هر کار لازم است بازار هدف به درستی شناخته شود و با درک کافی از نوع نیاز مصرف کنندگان دستگاه های اسلایسر در کشورهای مختلف، دستگاهی با بهترین کیفیت تولید گردد.

در واقع جایگاه مختلفی که کشورهای دنیا به لحاظ توسعه و استفاده از دستگاه های صنعتی دارند موجب می شود نوع نیاز، مدل دستگاه، کیفیت و حتی قیمت های مناسب برای فروش دستگاه در کشورهای مختلف یکسان نبوده و هر بازار مدلی خاص را تأیید کند.

بدون شک اگر این شناخت به درستی انجام گرفته و تولید بر مبنای آن انجام گیرد، می توان موفقیت های خوبی در صادرات دستگاه های اسلایسر و همچنین محصولات مشابه تجربه نمود.

بازار خرید و فروش دستگاه اسلایسر میوه ویژه کارخانه ها

اگر چه یکی از موارد مصرف دستگاه اسلایسر میوه، در کارخانه های تولید میوه خشک است؛ اما کاربرد این دستگاه تنها محدود به این مورد نمی باشد.

در واقع نیاز به خرد کردن انواع میوه و سبزیجات در بخش های مختلف رستورانی، خانگی و صنایع غذایی وجود دارد و ارائه ی بهترین دستگاه های خرد کن و اسلایسر می تواند کارآیی مجموعه های تولیدی مختلف را بهبود بخشد.

انواع بازار هدف دستگاه اسلایسر

 • رستوران، کترینگ و هتل ها
 • کارخانه های چیپس سازی
 • کارخانه های تولید پیتزا، سالاد و مربا
 • کارخانه های ترشی سازی

همان طور که ملاحظه می کنید، این دستگاه کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد و بنابراین پخش عمده دستگاه اسلایسر میوه در سراسر کشور، می تواند نیاز مشتریان زیادی را تأمین نماید.

نمایندگی های انحصاری دستگاه اسلایسر میوه در ایران

امروزه استفاده از نمایندگی فروش به منظور گسترش دامنه ی عرضه ی انواع محصولات به طیف گسترده تری از مشتریان، از روش های رایجی است که صاحبان برند و شرکت های تولیدی مختلف استفاده می کنند.

این روش در خصوص فروش انواع دستگاه های صنعتی مانند دستگاه های صنعتی نیز مناسب می باشد.

بنابراین هر برند با در نظر گرفتن اهداف و چشم اندازهای تعیین شده و میزان سرمایه ای که برای تبلیغات و گسترش فروش دارد، می تواند نمایندگی انحصاری دستگاه اسلایسر را به افراد ذیصلاح ارائه دهد.

فروش انواع دستگاه ها در مدل ها و کاربری های مختلف از جمله مواردی است که در یک نمایندگی نیازمند توجه است.

به عنوان مثال ارائه ی قیمت دستگاه میوه خردکن صنعتی و همزمان قیمت دستگاه اسلایسر میوه خانگی در یک نمایندگی می تواند نیاز دو گروه صنعتی و خانگی مشتریان را تأمین نماید.

همچنین تنوع در قیمت و کیفیت مدل ها، نیز از جمله مواردی است که در صورت توجه کافی، می تواند به فروش بیشتر و رونق کار کمک کند.

رویکرد جدید در تولید دستگاه اسلایسر میوه

استفاده از اسلایسر به عنوان یک دستگاه صنعتی در بخش های مختلف خانگی، رستورانی و صنعتی مزیت های بسیاری به دنبال دارد:

 • افزایش راندمان و سرعت کار
 • اسلایس انواع میوه در برش های منظم
 • قابلیت تنظیم سایز برش
 • تنوع در نوع برش به لحاظ حبه، خلال، رنده یا حلقه
 • نیاز به نیروی کار کمتر در بخش تولید

واضح است که تمامی این موارد به عنوان رویکردی جدید در کارخانه ها و بخش های تولیدی مختلف محسوب شده و موجب افزایش کیفیت کار می گردد.

همچنین شما همراهان گرامی می توانید برای خرید خرمالو درجه یک به این سایت معتبر مراجعه و سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن ثبت نمایید.

همچنین با امکان ارائه ی مدل ها و قیمت های مختلفی همچون قیمت اسلایسر دستی و صنعتی، شرایط فروش این محصولات متنوع بوده و هر مشتری می تواند اقدام به مدل متناسب با نیاز خود نماید.

تماس با ما