Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 283 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
پخش آجیل میوه خشک استوایی و ایرانی - لاوینسا

پخش آجیل میوه خشک استوایی و ایرانی

پخش آجیل میوه خشک استوایی و ایرانی با استقبال خوبی همراه بوده و علاوه بر این که می توان برای مصارف آجیلی این محصولات را عرضه کرد، برای فرآوری در کارخانجات مختلف صنایع غذایی و همچنین تهیه ی دمنوش، بستنی و دیگر مواد غذایی نیز پیشنهادات خوبی به نظر می رسند.

فروش آجیل میوه خشک مخلوط

هنگامی که صحبت از آجیل می شود، بیشتر مواردی چون پسته و گردو و فندق و بادام در ذهن می آید و البته در همین بحث نیز آجیل شور یا شیرین و در ترکیب های مختلفی به فروش می رسد.

فروش انجیر خشک در شیردهی و میوه خشک عمده باکیفیت در انواع ساده و مخلوط  و البته به صورت فله و بسته بندی در بازار شهرهای مختلف کشور انجام می شود.

در واقع در یک آجیل، مخلوطی از مغز دانه ها و یا حتی خشکباری چون انجیر، توت، کشمش و حتی نخود تفت داده شده به چشم می رسد.

اما امروزه چیپس میوه خشک نیز به این موارد اضافه شده و انواع آجیل میوه خشک برای عرضه در بازار وجود دارد.

محصولاتی که در ایران اغلب تحت روش های حرارتی و با استفاده از دستگاه های صنعتی تولید می شوند و اتفاقاً طعم و کیفیت مناسبی نیز داشته و حتی مشتریان خارجی نیز از آن استقبال می کنند.

خرمالو، کیوی، آناناس، موز و توت فرنگی از جمله میوه خشک های ایرانی و محصولاتی چون زنجبیل، آناناس حبه ای، پوملو و طالبی از نمونه میوه خشک های وارداتی هستند که علاوه بر ارائه به صورت تک فروشی، مخلوط های چند میوه از هر کدام نیز عرضه می گردد.

عرضه آجیل میوه خشک تواضع

چند سال پس از شروع به تولید و فروش میوه خشک، شرکت ها و برندهای مختلفی وارد این حوزه شده و امروزه تعداد تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول بسیار زیاد است.

اما یکی از قدیمی ترین برندهای خشکبار تواضع است که در میان مشتریان اعتبار خوبی دارد و از این رو بخشی از محصولات خود را به میوه خشک به عنوان یک محصول صنعتی و جدید اختصاص داده است.

بدیهی است که قیمت میوه خشک تواضع بر گرفته از کیفیت و برند آن باشد و بنابراین در خصوص انواع میوه خشک های میکس و ساده ی این شرکت، نرخ گذاری متفاوتی وجود خواهد داشت.

همان طور که می دانید امروزه بسیاری از برندهای معتبر بخشی از محصولات و یا تمام آن ها را در سایت های اینترنتی و فروشگاه های عرضه آنلاین محصولات نیز ارائه می کنند که این روش تأثیر بسیار خوبی در افزایش فروش محصولاتشان خواهد د اشت.

بی شک این روش در خصوص برند تواضع نیز تأثیرات و بازخوردهای مثبت قابل توجهی خواهد داشت.

انواع آجیل میوه خشک مناسب شب یلدا

فروش چیپس میوه پیشنهادی عالی برای استفاده در مناسبت ها و اعیاد و دورهمی های مختلف سال است؛ به ویژه با افزایش قیمت آجیل و پسته، این انتخاب یک فرصت فوق العاده محسوب می شود.

به طور مثال یلدا یک دورهمی مخصوص در سال است که در آن از انواع آجیل و میوه برای پذیرایی استفاده می شود و بنابراین چیپس میوه ای نیز موردی مناسبی برای استفاده در این شب خواهد بود.

آجیل میوه خشک در انواع ایرانی و تایلندی می تواند زیبایی و تنوع بسیار خوبی به سفره های شب یلدا بدهد و مهمانی را جذاب تر نماید.

به خصوص انتخاب میکس های زیبا با چیدمانی متنوع و شیک در کنار میوه های تزیین شده ای همچون هندوانه و کدو می تواند یک سفره ی یلدایی خوب تشکیل دهد.

فروشگاه اینترنتی چیپس میوه خشک

یکی از روش هایی که برای تهیه ی انواع میوه خشک ایرانی و حبه ای در دسترس عموم قرار دارد، ارائه ی این محصولات در بستر یک فروشگاه اینترنتی است.

یکی از مزیت هایی که این روش از خرید در اختیار مشتریان قرار می دهد، دسترسی آسان به انواع محصولات عرضه شده توسط تولید کنندگان مختلف است؛ از انواع بسته بندی گرفته تا خرید به صورت فله ای.

در این روش به راحتی قیمت آجیل میوه خشک به دست می آید و مشتری می تواند در انتخاب مرجع خرید این محصول حق انتخاب داشته باشد.

خرید بدون محدودیت از نظر مکان و زمانی از دیگر مزیت هایی است که در استفاده از این روش وجود دارد و مشتری می تواند در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش خرید خود اقدام نماید.

البته در نظر داشته باشید که در این روش از خرید، باید هزینه های ارسال را نیز در نظر گرفته و با توجه به این که ارسال پستی یکی از شیوه های متداول برای ارسال بار در این فروشگاه هاست بنابراین بایستی در این حالت از خرید، قیمت میوه خشک نسبت به هزینه های ارسال آن در مقایسه با فروش سنتی مناسب تمام شود.

عرضه میوه خشک ۵۰ گرمی بسته بندی لیوانی

یکی از بهترین بازارهایی که برای ارائه ی انواع میوه خشک وجود دارد، ارائه در مکان های آموزشی و مدارس است؛ همان طور که می دانید از دانش آموزان گرفته تا دانشجویان به صورت روزانه اقدام به خرید انواع تنقلات و خوراکی می کنند و بنابراین ارائه ی میوه خشک به این قشر از جامعه می تواند پیشنهاد جالبی باشد.

البته قطعاً قیمت میوه خشک مخلوط  و ساده برای عرضه در مدارس باید به گونه ای باشد که کودکان توان خرید آن را داشته باشند و از این رو استفاده از بسته بندی های ۵۰ گرمی لیوانی و یا حتی وزن های کمتر می تواند تعداد دانش آموز بیشتری را راغب به خرید نماید.

بدیهی است که با توجه به استقبال کودکان از طعم های ترش، بایستی از میوه خشک شابلون و کیوی حتماً در بسته بندی استفاده شود.

تولید کننده میوه خشک آجیلی و چیپسی

از مصرف خشکبار و میوه های خشک شده به شیوه های سنتی سال های زیادی می گذرد و این محصولات همواره در سبد غذایی خانوارهای ایرانی جایگاه ویژه ای دشته اند.

به طور مثال عرضه انجیر خشک کیلویی، کشمش، قیسی و آلو همواره با فروش خوبی همراه بوده و در شهرهای مختلف مورد استقبال قرار گرفته است.

به طور مثال برای جدا کردن هسته ی انواع چیپس میوه تواضع به دستگاهی به نام هسته گیر نیاز داریم که خوشبختانه در داخل کشور امکان تولید آن وجود دارد.

با این پیش زمینه تصور این که تولید و فروش میوه خشک های اسلایس صنعتی بازار خوبی داشته باشد، چندان غیر ممکن نیست، امری که رفته رفته جایگاه خود را یافته و مصرف کنندگان و مشتریان خوبی دارد.

البته با توجه به این که موارد مصرف میوه خشک متفاوت است بنابراین در بحث تولید میوه خشک آجیلی و لوکس یا محصولی چیپسی باید با توجه به بازار مصرف هر کدام اقدام شود.

لیست قیمت میوه خشک استوایی

هنگامی که سخن از میوه خشک به میان می آید عمدتاً به دو نوع ایرانی و وارداتی اشاره می شود؛ محصولاتی که از نظر کیفیت و رنگ و شیوه ی تولید گرفته تا قیمت، شرایط متفاوتی دارند.

اما در این میان میوه خشک حبه ای بازار ویژه ای در کشور پیدا کرده و بسیاری از افراد مشتاقند طعم میوه خشک های استوایی را همچون میوه ی تازه ی آن امتحان نمایند.

همچنین بخشی از میوه خشک های وارداتی، از آمریکا و کانادا وارد کشور می شود که آن ها نیز بازار فروش خوبی دارند؛ کرنبری و بلوبری از جمله مواردی است که در این باره می توان مثال زد.

طبیعی است که هر کدام از موارد مذکور نرخ مختص خود را در لیست قیمت میوه خشک داشته باشند، اما بدون شک انتخاب فروشنده و روشی که برای سفارش این محصولات وجود دارد، در بحث تفاوت قیمتی مؤثر خواهد بود.

تهیه میوه خشک مخلوط مناسب دورهمی ها

گرفتن مهمانی و دورهمی در ایام مختلف سال، جایگاه ویژه ای در فرهنگ ایرانی دارد و قشرهای مختلف جامعه، انواع دورهمی ها را برگزار می کنند

اما برای پذیرایی از میهمانان موارد متنوعی وجود دارد؛ مواردی چون انواع شیرینی های سنتی و صنعتی، میوه جات و خشکبار و آجیل.

در این میان، انواع آجیل یک خوراکی بسیار پرطرفدارا بوده که بزرگ و کوچک از خوردن آن لذت می برند و با توجه به خواص بسیار زیادی که برای این محصولات وجود دارد، کاربردهای مختلف میان وعده ای و غذایی را برای آن مشاهده می کنیم.

اما یک آجیل تازه نیز در سال های اخیر به لیست محصولات آجیلی اضافه شده و آن انواع میوه خشک های صنعتی است؛ از میوه خشک های ایرانی گرفته تا آجیل میوه های استوایی که محصولاتی پرفروش در بازار محسوب می شوند.

بنابراین برای این که دورهمی متنوعی داشته باشیم، می توانیم این محصولات را نیز تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهیم.

توزیع میوه خشک دمنوشی

یکی از نوشیدنی های گرمی که در چند سال اخیر حضور آن در میان طبقات مختلف جامعه پر رنگ تر شده است، انواع دمنوش های گیاهی و به تدریج میوه ای است.

همان طور که می دانید کشور ما منبعی غنی از انواع گیاهان دارویی و همچنین انواع میوه است و بنابراین شرکت هایی که در تهیه و توزیع محصولات دمنوشی دست اندرکارند، انتخاب های بسیار متنوعی دارند.

به ویژه آن که تولید و فروش میوه خشک شیراز و دیگر شهرها، امکان ارائه ی دمنوش میوه خشک هایی چون توت فرنگی و لیموترش و همچنین موارد خارجی چون کرنبری و بلوبری و گوجی بری را نیز محقق ساخته است.

بنابراین عرضه کنندگان میوه خشک با ارائه ی بهترین محصولات و البته نرخ هایی مناسب از قیمت فروش عمده میوه خشک می توانند بازار بسیار خوبی در این بخش از کاربردهای میوه خشک داشته باشند.

انواع میوه خشک جایگزین آجیل عید

قیمت انواع آجیل به ویژه پسته به قدری بالا رفته است که بسیاری از مشتریان از خرید این محصولات صرف نظر می کنند، بنابراین باید به دنبال ارائه ی جایگزین های مناسبی باشیم.

خوشبختانه با سابقه ی فروش عالی در زمینه ی میوه خشک ایرانی و تایلندی یکی از بهترین موارد پیشنهادی در این خصوص، انواع میوه خشک است.

اگر چه طرز تهیه میوه خشک حبه ای و ایرانی متفاوت است و هر کدام شکل و طعم و رنگ و البته قیمت مختص به خود را دارند، اما ارائه ی انواع محصولات این حوزه به بازار آجیل می تواند برای بسیاری از مشتریان شرایط خرید بسیار خوبی بدهد.

به عنوان مثال آجیل فروشی تواضع به عنوان یکی از برندهای موفق در زمینه ی خشکبار، در سال های اخیر به فروش انواع میوه خشک نیز پرداخته است.

قاعدتاً قیمت میوه خشک تواضع با توجه به کیفیت آن تعیین و در فروشگاه های تواضع و یا سایت اینترنتی آن به فروش می رسد.

مخلوط ویژه آجیل میوه خشک اسلایس

ترکیب چند نمونه محصول در یک پک و بسته بندی و به طور کلی استفاده از انواع محصولات یک حوزه به صورت مخلوط و میکسی از چندین نمونه، روشی است که در فروش آجیل و خشکبار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین دلیل در مورد میوه خشک های ایرانی و استوایی نیز استفاده از این روش برای فروش بیشتر امری طبیعی می باشد و بر این اساس مخلوط های متفاوتی به لحاظ چنده میوه بودن، کیفیت، نوع چیدمان و ترکیب کردن و مواردی از این دست وجود دارد.

معمولاً مخلوط های میوه خشک ایرانی تحت دو عنوان ساده و ویژه به فروش می رسند اما تفاوت این دو در چیست؟

همان طور که می دانید قیمت گذاری میوه خشک با توجه به  این که هر کیلو میوه چقدر میوه خشک می دهد و بحث کیفیت محصول متفاوت بوده و بنابرای انواع مخلوط ها نیز قیمت های متفاوتی پیدا می کنند.

بنابراین در مخلوط های ساده از میوه خشک هایی استفاده می شود که قیمت های پایین تری دارند و به همین دلیل نرخ نهایی مخلوط انتخاب شده عددی مناسب خواهد بود.

حال اگر در همین ترکیب، محصولاتی چون توت فرنگی، آناناس یا انبه به عنوان میوه خشک هایی با قیمت بالا مورد استفاده قرار بگیرد، در این حالت مخلوط نهایی یک مخلوط ویژه بوده و با قیمت نوع ساده ی آن تفاوت خواهد داشت.

بازار فروش میوه خشک و آجیل مالزی

همراه با انواع میوه خشک وارداتی به ایران جهت فروش در بازار آجیلی کشور، خشکبارهای متعددی نیز وارد و به فروش می رسند.

بخشی از انواع خشکبار وارداتی به کشور

 • آجیل مالزی یا آجیل ژاپنی
 • آجیل هندی             
 • چیزبال
 • هبیسکوز یا چای ترش
 • مویز افغان
 • مویز ازبک
 • بادام هندی
 • رایس کراکر
 • چیپس میگو

طبیعی است که تا زمانی که عرضه ی این محصولات تنها برای ارائه ی تنوع بیشتر به مشتریان استفاده شود، مناسب بوده و نباید با واردات بی رویه محصولات خارجی، فروش خشکبار داخلی دچار مشکل شود.

به ویژه آن که طعم و کیفیت انواع خشکبار و میوه خشک های ایرانی خود از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

3

 1. با سلام و خسته نباشید پخش آجیل میوه خشک استوایی و ایرانی با استقبال خوبی همراه بوده و علاوه بر این که می توان برای مصارف آجیلی این محصولات را عرضه کرد، برای فرآوری در کارخانجات مختلف صنایع غذایی و همچنین تهیه ی دمنوش، بستنی و دیگر مواد غذایی نیز پیشنهادات می کنم حتما سفارش دهید و استفاده نمای

 2. سلام، به شهرستانها نمایندگی هم اعطا می کنید؟ شرایط اعطای نمایندگی به چه شکله؟ وهزینه هاش به چه میزان؟

 3. سلام وقت شما بخیر باشه مطالب اموزنده ای بود یکی از بهترین بازارهایی که برای ارائه ی انواع میوه خشک وجود دارد، ارائه در مکان های آموزشی و مدارس است؛ همان طور که می دانید از دانش آموزان گرفته تا دانشجویان به صورت روزانه اقدام به خرید انواع تنقلات و خوراکی می کنند و بنابراین ارائه ی میوه خشک به این قشر از جامعه می تواند پیشنهاد جالبی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما