Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 251 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت میوه خشک بسته بندی شده در بازار تهران - لاوینسا

قیمت میوه خشک بسته بندی شده در بازار تهران

تهران یکی از بهترین مراکز فروش خرمالو در میدان تره بار در کشور است و می توان انواع کیفیت و قیمت را در این شهر مشاهده کرد؛ از برندهای معروف و مطرح میوه خشک گرفته تا افرادی که به تولید و فروش فله ای این محصولات می پردازند، هر یک بازار خود را داشته و می توانند حجم بالایی از فروش را در این شهر تجربه کنند.

لیست قیمت انواع میوه خشک ایرانی و تایلندی

وقتی صحبت از میوه خشک به میان می آید، منظور محصولاتی هستند که با کمک دستگاه های صنعتی تولید می شوند؛ دستگاه هایی که خود مکانیزم های متفاوتی داشته و با روش های مختلفی این محصول را آماده می کنند.

از انواع میوه خشک ایرانی گرفته تا محصولاتی که از کشورهای مختلف جهان به کشور وارد می شوند.

اما در مورد قیمت فروش عمده میوه خشک به عنوان یکی از مواردی که در ابتدای خرید این محصولات همواره مطرح می شود، گزینه های متعددی دخیل هستند؛ مواردی نظیر کیفیت، دست چین بودن، مخلوط یا ساده بودن.

همچنین این مهم است که بدانیم هر کیلو میوه چقدر میوه خشک میدهد؛ چرا که در پاسخ به این سؤال و در مورد میوه های مختلف با اعداد متفاوتی روبه رو هستیم.

حتی در مورد یک میوه خشک خاص مانند آلو نیز یک استاندارد مشخص نمی توان تعریف کرد؛ چرا که بحث میزان رسیدگی و میزان آب تمامی آلو هایی که در باغ های مختلف کشور به عمل می آید، از یک وضعیت مشخص پیروی نمی کند.

با توضیحات بیان شده تا حدودی می توان دلیل تفاوت لیست قیمت میوه خشک را دریافت؛ اما همواره یک نکته را باید در خرید عمده مد نظر داشت و آن خرید از منابع معتبر و مستقیم و بدون واسطه می باشد.

عرضه میوه خشک بسته بندی ممتاز

همان طور که می دانید آلودگی های محیطی مختلفی که در سطح شهرهای مختلف وجود دارد موجب می شود تا نیاز به مصرف محصولات غذایی به صورت بسته بندی شده، بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

بنابراین در مورد صنعت نوپایی چون میوه خشک بهتر است از همین سال های ابتدایی کار، به صورت جدی به فکر عرضه ی آن به صورت بسته بندی شده باشیم.

این کار علاوه بر بحث بهداشت موجب می شود تا خواص چیپس آلو شابلون به عنوان یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین میوه خشک های اسلایس شده و بسیاری از دیگر محصولات این حوزه محفوظ مانده و با کیفیت بیشتری به مشتریان عرضه گردد.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت هایی که در  حوزه ی دستگاه های صنعتی انجام گرفته، در مورد دستگاه بسته بندی چیپس میوه نیز شرایط بسیار مناسبی داریم و تولید کنندگان مختلف می توانند با استفاده از انواع ماشین الات ارائه شده در این صنعت، قبل از ورود میوه خشک به بازار، آن را در بسته بندی های مختلف آماده نمایند.

صادرات میوه جات خشک شده

اما جالب است بدانید که میوه جات خشک شده نه تنها در بازار ایران، که در نقاط مختلف دنیا، طرفداران بسیاری دارند و افراد مختلف جامعه نظیر کودکان، ورزشکاران، کارمندان و بسیاری از قشرهای دیگر جامعه می توانند این محصولات را به عنوان گزینه هایی به ویژه در نبود میوه های تازه، مورد استفاده قرار دهند.

بنابراین با عنایت به این نکته که در کشور ما انواع میوه های خشک امکان تولید دارند؛ بنابراین می توانیم نه تنها برای بازار داخلی که برای صادرات نیز برنامه ریزی های بسیار خوبی داشته باشیم.

امری که امروزه مورد توجه بسیاری از شرکت های بازرگانی واقع شده و با تجارت آن در بازار جهانی توانسته اند سود بسیار بالایی داشته باشند؛ هر چند باید به این نکته نیز اشاره کرد که حجم قابل توجهی از این محصولات به صورت فله صادر می شود که این امر بدون شک به دلیل عدم برند سازی و ارزآوری قابل توجه، لطمه ی زیادی به صنعت میوه خشک ایران خواهد زد.

بنابراین بایستی قبل از شروع به تجارت میوه خشک، باید به فکر بسته بندی میوه خشک صادراتی بود.

فروش مخلوط ویژه میوه خشک بسته ۱۰۰ گرمی

اما در بخش بسته بندی میوه خشک حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد؛ از طرح ها و شکل های مختلفی که می توان به صورت فانتزی و خلاقانه استفاده کرد و یا دستگاه بسته بندی میوه و سبزی که بسته به نوع دستگاه می تواند بسته بندی های مختلفی را ارائه دهد.

اما نکته ای که وجود دارد این است که یکی از بهترین مواردی که می توان در نمونه بسته بندی میوه خشک استفاده کرد، انواع میوه خشک چند میوه است.

در واقع استفاده از میوه خشک های میکس این فرصت را به افراد می دهند تا با طعم و رنگ و کیفیت تعداد میوه خشک های بیشتری آشنا شوند و با پرداخت یک قیمت مناسب، تجربه چشیدن طعم های مختلف را داشته باشند.

همچنین از نظر وزنی نیز بسته بندی های ۱۰۰ گرمی می تواند انتخاب مناسبی باشد و افراد مختلف جامعه امکان خرید این وزن را خواهند داشت.

دستگاه بسته بندی میوه خشک و سبزی خشک

قبلاً اشاره شد که علاوه بر بسته بندی دستی، دستگاه های بسته بندی میوه خشک و سبزی خشک نیز برای این کار طراحی و تولید شده است و شرکت تولیدی دستگاه میوه خشک کن می تواند با عرضه ی این دستگاه، مشتریان خوبی داشته باشد.

البته قیمت هر دستگاه بسته به مواردی مختلفی نظیر متریال، این که در یک ساعت چه تعدادی از یک بسته بندی با وزن مشخص را ارائه می دهد و مواردی از این دست متفاوت می باشد.

در هر صورت با توجه به این که فروش عمده میوه خشک در تهران و نقاط مختلف کشور از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد؛ بنابراین می توان با ورود جدی تر به بحث بسته بندی در خصوص خرید و فروش انواع دستگاه های بسته بندی شده نیز رونق بسیار خوبی به بازار داد.

تولید و فروش بهترین چیپس میوه

اگر انواع میوه خشک را خریداری کرده و یا حتی در فروشگاه های بزرگ آجیلی مشاهده کرده باشید حتماً می دانید که ارقام بسیار متنوعی در این حوزه داریم؛ از تولید موز خشک به عنوان یک محصول تولید شده از میوه های وارداتی گرفته تا انواع میوه جات داخلی که قابلیت تبدیل شدن به چیپس میوه را دارند.

در هر حال در سال های اخیر بحث تولید و روش انواع میوه خشک روز به روز داغ تر می شود و نه تنها در بحث آجیلی که مواردی مانند عطاری ها و شرکت های ارائه دهنده ی دمنوش های میوه ای نیز به عنوان بازار هدف میوه خشک مطرح می شوند.

بی شک این امر با شناخت بیشتر نیاز صنایع غذایی مختلف به استفاده از این محصول به جای مواد شیمیایی نظیر انواع اسانس ها، می تواند گسترش و توسعه ی بیشتری داشته باشد.

برندهای معتبر میوه خشک اسلایس

همان طور که می دانید هنر فروش، در میزان جذب مشتریان مشخص می شود و بنابراین هر چه بتوان در این بحث موفق تر عمل کرد، معاملات بهتر و بیشتری انجام خواهد گرفت.

در این راستا امروزه بحث برندسازی اهمیت ویژه ای دارد؛ تا بدان جا که حتی اگر یک کیفیت برتر از یک محصول خاص وجود داشته باشد اما جزء برندهای معروف و شناخته شده نباشد، حتی ممکن است از یک کیفیت پایین تر اما برند، فروش کمتری تجربه کند.

بنابراین در مورد فروش میوه خشک شیراز و مشهد و تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور این مسئله صادق خواهد بود.

اما در حال حاضر برندهای مختلفی در این حوزه وجود دارند که از میان آن ها می توان به آسرولا، فروتی، چیپسو و هیژا اشاره کرد؛ شرکت هایی که نه تنها برای بازار داخلی که برای شرکت صادرات میوه خشک نیز می توانند انتخاب های مناسبی باشند.

بازار آنلاین میوه خشک صنعتی

امروزه بازار های آنلاین و فروشگاه های اینترنتی فرصت های بسیار خوبی برای فروش انواع محصولات از جمله میوه خشک فراهم کرده اند.

در این بستر می توان قبل از اقدام به خرید محصول اطلاعاتی در مورد قیمت میوه خشک مخلوط و سایر محصولات تک میوه و ساده به دست آورد.

البته با توجه به این که امکان تبلیغات در این بستر برای بسیاری از افراد و شرکت ها فراهم است؛ شاید بتوان گفت بحث مشتری یابی نیز سخت تر خواهد بود؛ و رقابت بیشتری حاکم خواهد شد.

اما اگر به فاکتورهای مختلف مورد اهمیت در این بستر به خوبی توجه شده و کاملاً حرفه ای رفتار شود، یک بازار آنلاین می تواند موقعیتی فوق العاده برای فروش و حتی صادرات انواع میوه خشک ایجاد نماید.

مسئله ی دیگری که در این بستر می تواند به خوبی مورد استفاده قرار گیرد، بحث اطلاع از موارد مهم در تأسیس کارگاه میوه خشک کنی است؛ امری که بدون شک قبل از شروع به کار نیازمند تحقیق است و با عنایت به این که می توان تولید کنندگان مختلف و حتی افرادی که در این خصوص مشاوره های لازم را ارائه می دهند در این بستر یافت، با امکان بیشتری محقق می گردد.

مخلوط میوه خشک ۱۸۰ و ۱۵۰ گرمی بسته بندی

انتخاب میوه خشک های مخلوط چند میوه در اوزان مختلف یکی از رایج ترین شیوه های فروش میوه خشک است؛ وزن هایی که بسته به هر تولید کننده می تواند از ۴۰ گرمی شروع شده، ۱۸۰، ۱۵۰، ۲۵۰ و حتی ۵۰۰ گرمی را نیز شامل شود.

اما در کنار توجه به نوع بسته بندی، باید به قیمت تمام شده ی میوه خشک نیز توجه داشته و بر اساس نوع نیاز مشتریان انتخابی دقیق و درست داشته باشیم.

به طور مثال معمولاً در یک مخلوط، محصولی مثل خرمالو مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین قیمت خرمالو خشک و میزان درصدی که در مقایسه با سایر میوه های مخلوط دارد، در قیمت تمام شده ی بسته بندی ۱۸۰ یا ۱۵۰ گرمی تأثیر گذار خواهد بود.

همچنین اگر به دنبال ارائه ی مخلوط ویژه ای باشیم که در آن توت فرنگی مورد استفاده قرار گرفته، قیمت توت فرنگی خشک به صورت مستقیم بر مخلوط نهایی اثر خواهد گذاشت و بنابراین مهم است که اولاً چه کیفیتی از این محصول و ثانیاً چه حجمی از آن در مخلوط بسته بندی مورد استفاده قرار گیرد.

در هر صورت انتخاب میوه خشک های چندگانه در بسته بندی هایی با طرح های شکیل می تواند موجب تمایل تعداد افرادی بیشتری برای خرید این محصولات گردد.

بسته بندی انواع میوه خشک مرغوب ایرانی

به موازات تأکیدی که در محصولات غذایی از جمله خشکبار و میوه خشک به صورت بسته بندی وجود دارد، تولید کنندگان نیز گام های خوبی در این راستا برداشته اند و شاهد ارائه ی انواع مختلفی از بسته بندی میوه خشک هستیم.

انواعی که از جنس بسته بندی گرفته تا طرح هایی که بر روی آن استفاده می شود و همچنین وزن، دارای تفاوت های زیادی هستند و همین مسئله موجب می شود تا هر مشتری دستی باز در انتخاب داشته باشد.

اما به طور کلی می توان ظروف فلزی، تلقی، پاکت های کرافت و متالایز و حتی بسته بندی های شیک کادویی و فانتزی را از نمونه های مناسب برای بسته بندی میوه خشک بیان کرد.

امروزه شرکت های مختلفی سعی می کتند تا هم در راستای توجه بیشتر به مقوله ی بهداشت و هم با هدف جذب افراد بیشتری از جامعه به مصرف میوه خشک در خصوص ارائه ی میوه خشک های بسته بندی قدم بردارند.

بازار فروش بهترین میوه خشک بسته بندی شده

بسیاری از افراد به ویژه افرادی که به نوعی به دلیل شغل خود با میوه های تازه سرو کار دارند مایل اند تا به منظور جلوگیری از دور ریز میوه های تازه و با عنایت به سود بالای میوه خشک، کار در این صنعت را شروع کنند.

بنابراین باید در ابتدای کار بدانند که بازار فروش این محصولات چگونه است؟ یا چه بسته بندی باید انتخاب شود، چند کیلو میوه یک کیلو میوه خشک می دهد و یا حتی هزینه های تولید و دستگاه های مختلفی که باید خریداری شوند به چه صورت بوده و چه قیمتی دارند.

کاملاً واضح است که اگر در ابتدای کار با یک مشاور خوب و وارد به بازار صحبت شود، می توان با درصد ریسک کمتری اقدام به تولید کرد.

به طور مثال اگر در مورد تولید گوجه خشک بدانیم که جدای از بحث هزینه های تولید، قیمت هر کیلو گوجه خشک چقدر است می توانیم برآورد خوبی از سود نسبی و بازار آن داشته باشیم.

برای این منظور اینترنت منبع مناسبی محسوب می شود و می توان با دریافت اطلاعات و کسب آگاهی های لازم از افراد خبره و متخصص، شروع به کار کرد.

سفارش تولید بهترین میوه خشک حبه ایرانی

اگر شما هم جزء علاقمندان به مصرف یا خرید و فروش میوه خشک باشید، احتمالاً نام میوه خشک های حبه ای را شنیده و یا حتی مورد استفاده قرار داده اید؛ محصولاتی که به سبب شکلی خاص و رنگ های زیبا و جذاب برای بسیاری از افراد جالب بوده و فروش قابل توجهی دارند.

همین مسئله باعث شده تا بعضی از تولید کنندگان در کشور به فکر تولید میوه خشک های ایرانی به شکل مکعبی و حبه افتاده و کار تولید و عرضه را شروع کنند؛ از تولید کنندگانی که این محصول را به صورت مستقیم و برای مصرف در بازار آجیلی ارائه می کنند و فعالانی که میوه جات خشک شده ی حبه را به منظور مصرف در بخش فرآوری تولید می نمایند.

در هر صورت سفارش تولید خرمالو درجه یک فرصت بسیار خوبی است که با توجه به امکان ارتباط مستقیم با مشاورین فروش و کارشناسان اینترنتی فراهم بوده و شما می توانید درخواست خود را برای تولید مطرح نمایید.

2

  1. سلام؛ وقت بخیر. امکان خرید اقساطی از سایتتون هم وجود داره?نحوه ی ثبت سفارش رو هم توضیح بدین.

  2. سلام وقت شما بخیر باشه اگر به دنبال ارائه ی مخلوط ویژه ای باشیم که در آن توت فرنگی مورد استفاده قرار گرفته، قیمت توت فرنگی خشک به صورت مستقیم بر مخلوط نهایی اثر خواهد گذاشت و بنابراین مهم است که اولاً چه کیفیتی از این محصول و ثانیاً چه حجمی از آن در مخلوط بسته بندی مورد استفاده قرار گیرد.این سایت معرکه س

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما