Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 264 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی خارجی - لاوینسا

قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی خارجی

در مورد خرید خرمالو در میدان تره بار مسئله ی مهمی که باید به دقت بررسی شود، کیفیت و عملکرد درست آن است.

بنابراین تنها با تکیه بر قیمت مناسب، نمی توان شرایط را برای خرید ایده آل تصور کرد؛ این امر در مورد دستگاه های وارداتی و خارجی و به ویژه در مدل های دست دوم نیز وجود داشته و باید قبل از هر چیز نسبت به نحوه ی کارکرد دستگاه مطمئن شد.

کارگاه تولید دستگاه های میوه خشک کن

وضعیت بسیار خوبی که در زمینه ی صنعتی میوه خشک در بازار ایران حاکم است از دو نظر قابل بررسی است؛ بحث تأمین مواد اولیه برای خشک کردن که خوشبختانه شرایط اقلیمی و تنوع آب و هوایی کشور ما مستعد کشت و تولید انواع میوه و سبزی را فراهم کرده است.

و بحث دوم نیز دستگاه های صنعتی که بتوان با کمک آن ها مقادیر زیادی از میوه و سبزیجات و حتی محصولات دیگری چون لواشک، قارچ و موا پروتئینی را نیز با آن خشک کرد.

در واقع کارگاه میوه خشک کنی برای شروع کار خود نیازمند ماشین آلات صنعتی هستند که بتواند کارهای مختلفی را که در قدیم به صورت صد در صد توسط نیروی انسانی و با صرف وقت زیادی انجام می شد؛ اینک با کیفیت بالا و در زمان کمی به انجام برسانند.

خوشبختانه کشور ما از لحاظ تولید دستگاه نیز غنی است و شرکت های مختلف با آشنا بودن به نحوه ساخت دستگاه خشک کن میوه توانسته اند حجم بالایی از نیاز کارگاه ها و کارخانه های تولید میوه خشک را تأمین نمایند و حتی در تولید لوازم جانبی نیز شرایط بسیار خوبی ارائه دهند.

انواع کوچک و بزرگ دستگاه میوه خشک کن

اما خبر بسیار خوبی که در مورد تولید دستگاه خشک کن در کشور می توان داد بحث قابلیت تولید در اندازه ها و برای کاربری های مختلف خانگی، کارگاهی و کارخانه ایست؛ به طوری که در حال حاضر شرکت های بسیاری توانسته اند نیاز داخل را تولید نموده و در این مقوله نیازمند واردات دستگاه های گران قیمت خارجی نباشیم.

و البته کیفیتی از میوه خشک که توسط این دستگاه ها تولید می شود تا بدان حد است که مشتریان زیادی را در بازارهای جهانی مجذوب خود کرده و ظرفیت صادراتی بالایی ایجاد نموده است.

ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی از جمله مواردی است که باعث شده افرادی که به دنبال خشک کردن میوه در محیطی کوچک تر هستند و نمی خواهند در ابتدای کار هزینه ی زیادی برای کار اختصاص دهند نیز امکان ورود به دنیای صنعت میوه خشک را داشته باشند.

بدیهی است که قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی نیز بر حسب اندازه و کوچک و بزرگ بودن آن تفاوت داشته باشد؛ اما مسئله ی اساسی این است که همین قابلیت تولید در سایز های مختلف، نیاز طیف های گسترده ای از مشتریان از کوچک و خانگی گرفته تا کارخانه های بزرگ را پوشش دهد.

سفارش دستگاه های خشک کن صنعتی کوچک

دانستیم که ظرفیت ساخت دستگاه در ایران بالاست و به منظور شروع یک کسب و کار کوچک یا بزرگ در زمینه ی خشک کردن محصولاتی چون میوه و سبزی، نیازی به واردات ماشین آلات خارجی با هزینه های گزاف نیستیم.

اما آیا امکان تولید دستگاه به صورت سفارشی و با ابعاد و ویژگی های دلخواه نیز وجود دارد؟

پاسخ به این سؤال مثبت است و اصولاً تولید دستگاه بر مبنای نیاز و پیش فرض های مشتری انجام می شود و هر بخش از دستگاه که قابلیت تغییر داشته باشد می تواند به صورت سفارشی ساخته شود.

همین مسئله باعث شده تا در فروش دستگاه میوه خشک کن صنعتی شرایط ایده آلی جهت جلب نظر مشتری ایجاد شود.

به عنوان مثال این که نوع سوخت دستگاه گازی باشد یا گازوئیلی یا برقی، تک فاز باشد یا سه فاژ، ماده ای که در عایق بندی دستگاه به منظور خروج گرما به بیرون مورد استفاده قرار می گیرد پشم شیشه باشد یا پشم سنگ و یا هر ماده ی کاربردی دیگر، ابعاد دستگاه، ظرفیت، جنس بدنه و دیگر موارد قابل تغییر بوده و امکانن ساخت به صورت سفارشی را دارد.

بازار دستگاه میوه خشک کن دست دوم

یکی دیگر از موضوعاتی که در بازار دستگاه و ماشین آلات صنعتی وجود دارد، استفاده از محصولات استفاده شده و کار کرده است که می تواند بخشی از نیاز مشتریان را مرتفع نماید.

این دستگاه ها می تواند داخلی یا خارجی باشد و بسته به این که چه حجمی، چه نوع محصولی و با چه درجه کیفیتی برای خشک کردن مورد درخواست مشتری است می تواند مورد خوبی برای خرید باشد.

حتی شاید بتوان گفت برای کسانی که به دنبال پاسخی مناسب به این سؤال هستند که چگونه کار میوه خشک کنی را شروع کنیم و در آغاز کار نمی خواهند هزینه های زیادی متحمل شوند، استفاده از ماشین آلات دست دوم پیشنهاد خوبی باشد.

اما قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم  نیز مانند موارد دست اول، بسته به ویژگی های کیفی و کارآیی دستگاه، ارقام متفاوتی در بازار دارد.

پرفروش ترین انواع دستگاه میوه خشک کن صنعتی کدام اند

بی تردید قبل از خرید هر محصول، تحقیق و بررسی نمونه های مشابه استفاده شده توسط دیگر افراد می تواند ما را به خریدی مطمئن و رضایت بخش نزدیک تر سازد.

در این خصوص بررسی این که کدام محصول بیشترین تعداد مشتری را برای خرید جذب نموده و به عبارت دیگر پرفروش است یکی از مواردی است که توسط افراد مورد بررسی قرار می گیرد.

این امر در خصوص دستگاه خشک کن میوه اصفهان و دیگر شهرهای تولید کننده نیز وجود داشته و می توان با پیگیری این موضوع به نتایج خوبی دست یافت.

اما پرفروش ترین دستگاه های مورد استفاده در این حوزه در کشور ما کدام مدل ها هستند؟

همان طور که می دانید برای خشک کردن انواع میوه دستگاه های مختلفی در جهان ساخته شده اند که عملکرد و نحوه ی گرفتن آب میوه و تبدیل آن به میوه ی خشک در همه ی آن ها از یک روش خاص پیروی نمی کند.

در ایران اما بیشترین دستگاه ها را مدل های کابینتی تشکیل می دهند که تعداد زیادی از خریداران، به دنبال سفارش این مدل دستگاه هستند و به همین دلیل دستگاه میوه خشک کن مشهد و دیگر تولید کنندگان، بیشتر در زمینه ی ساخت همین مدل از دستگاه ها، سرمایه گذاری می کنند.

خرید شیک ترین مدل های دستگاه میوه خشک کن صنعتی

با توجه به اهمیتی که استفاده از روش خشک کردن در مقایسه با دیگر روش های نگهداری مواد غذایی و میوه و سبزی در جهان دارد، امروزه ماشین آلات بسیاری برای این فرآیند طراحی و ساخته شده است و برندهای مختلفی در این حوزه محصولات خود را ارائه نموده اند.

اما واضح است که در یک خط تولید محصول، آن چه اهمیت دارد قابلیت تولید با درجه کیفیت بالاست و این امر در خصوص مواد غذایی با حساسیت بیشتری دنبال می شود.

بنابراین این که عملکرد دستگاه ایده آل باشد و نتیجه ی مورد انتظار یک تولید کننده را به وی ارائه دهد مهم است و البته مواردی مانند بازده بالا و حتی الامکان داشتن ابعادی که به فضای کمتری برای استفاده از دستگاه نیاز داشته باشد.

و بحث ظاهر و شیک ترین دستگاه اسلایسر میوه یا دستگاه میوه خرد کن نباید اهمیت زیادی داشته باشد ولی اگر بتوان همزمان با بحث کارایی به این موضوع نیز در حد اهمیت مورد نیاز بازار توجه نمود، شرایط بهتری برای خرید و فروش ایجاد خواهد شد.

بزرگ ترین بازار فروش دستگاه میوه خشک کن صنعتی در تهران

یکی از عواملی که در جذب تعداد بیشتری از مشتریان برای سفارش یک محصول گزینه ی مناسبی است، ارائه ی آن در مرکز حضور مشتریان و به عبارتی بازارهای بزرگ است.

این امر در ایران در شهرهایی مانند تهران اتفاق می افتد و بسیاری از بزرگ ترین بازارهای را می توان در این شهر مشاهده نمود.

در مورد خشک کن میوه و سبزی نیز این امر قابل بررسی است؛ چرا که تعداد زیادی از تولید کنندگان را می توان در این نقطه از کشور و شهرهای اطراف آن جست و جو کرد؛ برندهایی مانند زاگرس ماشین کرج.

همچنین محصولات جانبی مانند دستگاه اسلایسر موز و میوه های دیگر را نیز به راحتی می توان از همین شهر تهیه نمود.

حتی بسیاری از برندهای خارجی در این شهر عرضه شده و شرایط خوبی برای تحقیق و بررسی بیشتر وجود دارد.

تولید دستگاه میوه خشک کن صنعتی در طرح های مختلف

آن چه از یک دستگاه انتظار می رود، انجام کار با بهترین کیفیت و بازده ممکن است و شرکت های تولید کننده ی مختلف سعی می کنند طراحی های خود را بر مبنای این نیاز و البته میزان سرمایه ای که دارند انجام دهند.

حال هر چه مهندسان  و طراحان، دانش و تخصص بیشتری داشته باشند و بهترین دستگاه را طراحی کنند، و البته در بحث برندسازی نیز خیلی خوب عمل شود، میزان استقبال بیشتری در مقایسه با رقبا در بازار خواهند داشت.

دستگاه هایی که برای اسلایس میوه و خشک کردن آن مورد استفاده قرار می گیرند نیز طبق همین قاعده، در مدل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند و بنابراین کارایی ها متفاوت بوده و از این رو قیمت دستگاه چیپس میوه در شرکت های مختلف داخلی و خارجی متفاوت خواهد بود.

انواع رنگ بندی دستگاه میوه خشک کن صنعتی

فکر می کنید برای خرید یک دستگاه کدام یک از عوامل زیر بیشتر مد نظر مشتری بوده و اهمیت بیشتری دارد؟ کیفیت و کارایی یا زیبایی و رنگ ظاهر دستگاه؟

واضح است که یک دستگاه برای تولید یک محصول یا راحت تر کردن انجام یک کار خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو اولویت با بخش اول است.

اما بعد از این موضوع اگر ظاهر دستگاه نیز شیک و زیبا بوده و رنگ بندی های متفاوت متناسب با سلایق مشتریان مختلف طراحی و ساخته شده باشد، بازار بهتری برای فروش خواهیم داشت.

از این رو در مورد دستگاه اسلایسر صیفی جات و خشک کن های موجود نیز این مسئله می تواند تأثیر خوبی در فروش محصول داشته باشد.

همچنین کیفیت مواد مورد استفاده برای رنگ کردن نیز مهم بوده و می تواند در قیمت سبزی خشک کن دستی و یا صنعتی نیز تأثیر گذار باشد.

راهنمای استفاده از دستگاه میوه خشک کن صنعتی

ممکن است برخی از مشتریان در خصوص این که آیا کار با دستگاه خشک کن نیاز به تخصص خاصی دارد دغدغه داشته باشند، در حالی که برعکس تعداد زیادی از افراد غیر متخصص و آماتور پس از دریافت آموزش های لازم می توانند از این دستگاه به خوبی استفاده کنند.

البته واضح است که با کسب تجربه و به مرور زمان می توان محصولات با کیفیت تری تولید کرد اما اگر از ابتدا دستگاه را از شرکتی خریداری کنیم که علاوه بر ارائه ی محصولی با کیفیت مناسب، در همه ی مراحل از شروع به کار و پشتیبانی، راهنمایی های لازم را به مشتریان ارائه دهد، خاطری آسوده تر برای کار خواهیم داشت.

نکته ی دیگر آن که باید قبل از خرید دستگاه در مورد فروش محصول تولید شده نیز اطمینان کافی داشته باشیم و به همین دلیل پیشنهاد می شود علاوه بر بحث تبلیغات و بازارایابی که حتی قبل از شروع به کار تولید باید شروع شود، دستگاه را از شرکتی خریداری کنیم که بتواند تا حدودی ما را در بحث خرید محصول تولید شده نیز حمایت کند. 

حراجی دستگاه میوه خشک کن صنعتی

شرکت های بزرگ و معروف همواره از روش های مختلفی در جهت افزایش فروش محصولات و خدماتشان استفاده می کنند که یکی از پراستفاده ترین آن ها، استفاده از فرصت های مختلف جهت ارائه ی فروش های ویژه است.

این امر معمولاً در مناسبت ها و اعیاد خاص سال اتفاق می افتد و حتی می تواند به صورت جشنوارهای فصلی و یا ماهانه برگزار شود.

فروش در حراجی های بزرگ نیز یکی دیگر از پیشنهادات در جهت استفاده از این روش است.

در این صورت قیمت دستگاه سبزی خشک کن در اصفهان  و دیگر محصولات این حوزه و حتی محصولات خارجی مانند قیمت میوه خشک کن بوش با تخفیف بیشتری برای مشتریان قابل ارائه است و زمینه را برای ورود تعداد بیشتری از افراد به این صنعت آماده می کند.

البته این حراجی ها می تواند در بازارهای آنلاین اینترنتی و با یک گستره ی کشوری و یا حتی جهانی شکل گیرد و حتی در آن اسلایسر میوه دست دوم و دیگر محصولات نیز قابل عرضه خواهد بود.

خریداران دستگاه میوه خشک کن صنعتی در کشور

بدون شک زمانی که از این مسئله آگاه باشیم که محصول تولیدی خود را در کدام بازارها می توانیم ارائه کنیم، بهتر برای فروش آن برنامه ریزی خواهیم کرد و بنابراین در خصوص دستگاه های خشک کن نیز توجه به این امر می تواند تأثیر بسیار خوبی در جهت انجام معاملات بهتر و سودهای کلان تر داشته باشد.

به عباراتی به خوبی باید بدانیم خریداران این دستگاه ها چه کسانی هستند؟

اما با توجه به این که دستگاه خشک کن برای خشک کردن مواد مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین بررسی این موضوع که چه موادی قابلیت خشک شدن در این دستگاه ها را دارند می تواند ما را به این نتیجه که در کدام مراکز تولیدی یا حتی خدماتی می توانیم دستگاه را عرضه کنیم، نزدیک تر می کند.

در یک دستگاه می توان، خرمالو درجه یک، لواشک، قارچ، انواع میوه و سبزی، مواد پروتئینی و حتی گوشت را خشک کرد و بنابراین تمامی مراکزی که به نوعی با این مواد سرو کار داشته و نیاز به خشک کردن آن دارند، می تواند در دسته ی خریداران ما قرار گیرند.

به این ترتیب رستوران ها، کترینگ، هتل ها، کارخانجات تولید لواشک و کارخانجات تولید و بسته بندی سبزی و میوه خشک را می توان از جمله خریداران این دستگاه ها عنوان کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما