Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 87 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
کارخانه تولید دستگاه میوه خشک کن اتومات - لاوینسا

کارخانه تولید دستگاه میوه خشک کن اتومات

وجود کارخانه تولید خرمالو در میدان تره بار در ایران بستر بسیار خوبی برای کاهش هزینه ها و افزایش تولید انواع محصولات خشک ایجاد نموده و همین امر سبب شده امروزه افراد زیادی در این حرفه فعالیت نمایند و موجب رونق بازار فروش داخلی و حتی صادرات میوه خشک و سبزی خشک شوند.

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

خشک کردن یکی از روش های بسیار قدیمی برای نگهداری انواع محصولات غذایی بوده و امروزه با توسعه ی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، بستر کار بیش از گذشته فراهم شده و موجب رونق این شیوه از مصرف مواد غذایی شده است.

تولید و فروش انواع دستگاه در کشورهای جهان زمینه ای فراهم کرده تا شاهد تولید میوه و سبزی خشک با کیفیت بالایی باشیم.

اما بهترین مارک میوه خشک کن چیست؟ امری که قطعاً در انتخاب بسیاری از افراد برای انتخاب دستگاه یک شرکت خاص تأثیر گذار می باشد.

قاعدتاً اگر به دنبال ایجاد یک کسب و کار در این حرفه هستیم دانستن پاسخ این سؤال مهم است که با مراجعه به کارشناسان فروش می توان پاسخ های مختلفی دریافت کرد.

اما آن چه مهم است فروش محصول تولید شده است و بنابراین حتی قبل از انتخاب مارک و برند باید این موضوع حل شود.

شرکت سازنده دستگاه خشک کن و هسته گیر

امروزه مجموعه های زیادی در نقاط مختلف کشور در خصوص تولید تجهیزات مورد نیاز برای خشک کردن انواع محصولات غذایی فعالیت می کنند که از آن جمله می توان به فعالیت کارخانه دستگاه میوه خشک کن اشاره کرد.

در این کارخانه ها، دستگاه هایی از جمله خشک کن، هسته گیر، دستگاه برش میوه جات که با نام اسلایسر شناخته می شوند و همچنین موارد از قبلی میز کار، میز سرد کن، دستگاه شیرینگ، شستشو و مواردی از این دست تولید می گردد.

برخی از این دستگاه ها به منظور آماده کردن میوه و سبزی برای ورود به مرحله ی خشک کن آماده می شود که هسته گیر، شستشو و اسلایسر از جمله ی آن ها هستند.

برخی تجهیزات مانند دستگاه شیرینگ و بسته بندی نیز همان طور که از نامشان مشخص است برای ارائه ی محصول به بازار مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی

یکی از نکات مهمی که در ساخت انواع ماشین آلات صنعتی به چشم می خورد، امکان تولید برای ظرفیت های مختلف و کاربری های متفاوت است و خوشبختانه این امر در بحث تولید ماشین آلات خشک کن نیز دیده می شود.

قطعاً برای راه اندازی یک کارگاه میوه خشک کنی به تجهیزات کمتر و ماشین آلاتی با ظرفیت کمتر نسبت به کارخانه های بزرگ نیاز است و از این رو بایستی ظرفیت های متناسب با کار انتخاب شود.

میزان سرمایه و متراژ کارگاه از جمله مواردی هستند که ظرفیت های مناسب برای تولید در سطح کارگاهی را مشخص می نمایند و بنابراین یک کارگاه می تواند با چندین دستگاه با ظرفیت مثلاً ۳۰۰ یا ۲۰۰ کیلویی و یا حتی یک دستگاه خشک کن، آغاز به کار نماید.

قیمت فروش خط تولید میوه خشک

برای راه اندازی یک خط تولید میوه خشک به چه میزان سرمایه نیاز داریم؟ این سؤالی است که بسیاری از افراد در ابتدای کار، در پی یافتن پاسخی مناسب به آن هستند.

البته همان طور که بارها اشاره شده، در این حرفه باید قبل از هر کاری، دغدغه ی فروش محصول را داشته باشیم و با اطمینان کافی از امکان عرضه، وارد تولید شویم.

اما پس از آن با توجه به میزان سرمایه ای که داریم، می توانیم کار را از حجم های مختلف شروع نماییم.

قاعدتاً کسی که هیچ تجربه ی اجرایی در زمینه ی تولید و فروش ندارد، نیاز به اطلاعات بیشتری دارد و می تواند کار را از ظرفیت های پایین تر آغاز کند تا تجربه ی لازم را به دست آورده و سپس کار را گسترش دهد.

خوشبختانه قیمت خرمالو درجه یک و دیگر تجهیزاتی که برای تولید این محصول نیاز است، متناسب با ظرفیت های مختلف تعیین می شود و بنابراین محدودیتی برای انتخاب نداریم.

1

  1. سلام وقت بخیر میزان سرمایه و متراژ کارگاه از جمله مواردی هستند که ظرفیت های مناسب برای تولید در سطح کارگاهی را مشخص می نمایند و بنابراین یک کارگاه می تواند با چندین دستگاه با ظرفیت مثلاً ۳۰۰ یا ۲۰۰ کیلویی و یا حتی یک دستگاه خشک کن، آغاز به کار نماید. ممنون از سایت خوب تون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما