فروش دستگاه شستشوی میوه سه وان بهداشتی

یکی از بخش های مهم برای راه اندازی خط تولید میوه خشک در کارخانه، دستگاه شستشوی میوه است که در مدل سه وان و اتوماتیک شرایط بهداشتی را برای این کار فراهم می کند و تولید و فروش آن موجب افزایش کیفیت و سرعت فرایند شستشوی میوه با بهترین کیفیت ممکن می گردد.

مرکز فروش دستگاه شستشوی میوه در تهران

در حال حاضر کارخانجات صنعتی زیادی در نقاط مختلف کشور وجود دارند که بخش عمده ای از آن ها را می توان در تهران به عنوان بزرگ ترین کلان شهر ایران یافت.

بخشی از کارخانجات در زمینه ی ساخت و تولید ماشین آلات مورد نیاز برای سایر صنایع فعالیت می کنند که از آن جمله می توان به دستگاه های راه اندازی خط تولید میوه خشک اشاره کرد.

این خط برای شروع به کار نیازمند دستگاه های متعددی از جمله دستگاه شستشوی سبزی و میوه است که برای کارخانجات بزرگ کاربرد زیادی داشته و می تواند همزمان با افزایش کیفیت شستشو، در مدت زمان مورد نیاز برای شستشوی حجم انبوهی از میوه ها که به صورت روزانه وارد کارخانه می شوند نیز صرفه جویی نموده و کاری که نیازمند به استفاده از چندین نیروی کار است، تنها با یک دستگاه اتومات و البته با هزینه ی تمام شده ی کمتر، انجام داد.

البته مرکز تولید و فروش دستگاه شستشوی میوه سه وان در این شهر محدود نبوده و تولید کننده های مختلفی برای این منظور در تهران و یا کرج وجود دارند.

سفارش خرید وان شستشوی میوه

البته وان های شستشو در مدل های مختلفی قابل طراحی هستند که بسته به نوع میوه یا صیفی تفاوت می کند و به عنوان مثال دستگاه شستشوی هویج باید مجهز به فرچه باشد تا بتواند گل و لای باقی مانده در شیار های روی این میوه را که معمولاً وجود دارد به خوبی تمیز کند.

البته امروزه برای سفارش خرید این محصول و یا آگاهی از جدیدترین دستگاه هویج شویی تولید کنندگان در سطح اینترنت اطلاع رسانی نموده اند و با استفاده از عکس و به طور ویژه فیلمی که برخی از شرکت ها در مورد نحوه ی کار دستگاه بر روی اینترنت بارگذاری می کنند، می توان ارزیابی اولیه  مناسبی از میزان کارکرد دستگاه به دست آورد.

همچنین با امکان ارتباط با مدیران و کارشناسان فروش که از طریق تماس تلفنی، شبکه های اجتماعی و یا ایمیل در دسترس مشتریان قرار دارد، امکان گرفتن اطلاعات فنی و کیفی و البته بحث قیمت نیز به راحتی میسر است.

دستگاه شستشوی صنعتی سه وان

امروزه محصولات زیادی برای استفاده در خطوط تولید کارخانجات صنایع غذایی نیاز به شستشو دارند که از آن جمله می توان به دستگاه سبزی شوری اشاره کرد.

همچنین انواع میوه و صیفی جات،خرما، هویج، مواد مورد نیاز برای تهیه ی انواع ترشی و سالاد نظیر کاهو و کلم نیز به این دستگاه نیاز دارند.

طبیعتاً قیمت دستگاه شستشوی خرما و دیگر محصولات حتی اگر در ابتدای کار هزینه ای برای تولید کننده به همراه داشته باشد، با توجه به کارایی و کیفیت و البته سرعت انجام بیشترین کار در مدت زمان کوتاه تر، بدون شک بسیار به صرفه تر از شستشوی سنتی تمام خواهد شد.

البته در مورد دستگاه های شستشوی میوه و سبزی عمدتاً مواردی نظیر تک وان، سه وان و پنج وان مورد استفاده قرار می گیرد و برای محصولاتی نظیر خرما یا هویج نیز ماشین آلات مناسبی طراحی شده است.

به طور مثال در مورد خرما بعد از شستشو و قبل از جمع آوری، بحث نم گیری نیز مطرح می شود و بنابراین بایستی این قابلیت در دستگاه مربوطه در نظر گرفته شود.

واردکننده دستگاه های شستشوی سه وان

خوشبختانه مانند دستگاه های خشک کن، در بحث تولید دستگاه شستشوی میوه سه وان نیز ظرفیت های خوبی داریم و می توانیم این محصول را در داخل کشور تولید کنیم و بنابراین و با توجه به این که معمولاً قیمت تمام شده ی تولید یک محصول صنعتی در داخل کشور ارزان تر از نوع وارداتی آن تمام می شود، بنابراین مدل های داخلی گزینه های خوبی برای استفاده هستند.

اما ممکن است برخی شرکت ها نیز ترجیح دهند از مدل های وارداتی این دستگاه استفاده کنند که بسته به شرایط و با بررسی انواع برندها، می توان این شیوه را نیز امتحان نمود.

فروش انجیر خشک در شیردهی و میوه خشک عمده باکیفیت در انواع ساده و مخلوط  و البته به صورت فله و بسته بندی در بازار شهرهای مختلف کشور انجام می شود

خرید دستگاه شستشوی میوه سه وان همان گونه که از اسم آن پیداست برای شستشوی میوه استفاده می شود و با توجه به این که کار شستشوی این محصول نسبت به سبزی که آغشته به گل و لای بوده و نیاز به آبکشی نهایی و ضدعفونی دارند آسان تر است، بنابراین تنها با سه وان انجام می شود.

فواید استفاده از دستگاه شستشوی میوه سه وان

مزیت و فواید بسیار زیادی برای استفاده از وان شستشو و دستگاه های صنعتی طراحی شده برای این کار وجود دارد که از آن جمله می توان به سرعت کار اشاره کرد.

از طرفی اگر یک کارخانه ی تولید کنسرو و کمپوت بدون استفاده از ماشین آلات شستشو قصد تولید به طور روزانه داشته باشد، یا باید عملاً تعداد نیروی مورد نیاز برای این کار را افزایش دهد که این کار هزینه ی زیادی خواهد داشت و یا این که ظرفیت روزانه ی تولیدی خود را کاهش دهد.

بنابراین صرفه جویی در هزینه ها نیز از دیگر مزایایی است که برای استفاده از این دستگاه مطرح می باشد.

همچنین کیفیت و بهداشت شستشو نیز از دیگر نکات مهم بوده و باید مورد توجه قرارداد.

بنابراین فروش دستگاه شستشوی میوه و محصولاتی از جمله سبزی، حبوبات، خشکبار، کاهو و کلم و بسیاری از محصولات دیگر می تواند تأثیر زیادی در افزایش میزان تولید و فروش یک کارخانه داشته باشد.

خرید جدید ترین دستگاه شستشوی میوه سه وان

قبلاً به اهمیت استفاده از خط تولید شستشوی میوه اشاره شد و بیان گردید که بسیاری از محصولات در کارخانه های بزرگ نیازمند استفاده از ماشین آلات مخصوص تولید شده برای این کار هستند.

اما بسته به نیاز بازار باید تولید کنندگان به دنبال ارائه ی جدیدترین مدل ها از دستگاه باشند و بتوانند پاسخگوی نیازهای جدیدی باشند که برای مشتریان در استفاده از دستگاه های ایجاد شده و در واقع باید کاستی ها و نواقص در مدل های جدید برطرف شوند.

هم اکنون دستگاه شستشوی سبزی اصفهان، کرج و بسیاری از تولید کنندگان را به لحاظ کارایی و قیمت می توان در اینترنت مورد بررسی قرار داده و پس از انتخاب مناسب ترین مورد، اقدام به سفارش نمود.

طبیعی است که در عرضه مستقیم، قیمت دستگاه شستشوی میوه صنعتی که با این شیوه ایجاد می شود، مشتریان بیشتر و البته مشتریان راضی بیشتری وجود خواهد داشت.

فروش دستگاه شستشوی میوه سه وان به قیمت درب کارخانه

امروزه مشتریان برای این که بتوانند بهترین قیمت ها و کیفیت ها از محصولات مختلف را تجربه نمایند، به راحتی می توانند از اینترنت استفاده نموده و در عرض چند ثانیه با شرکت های ارائه دهنده ی خدمات و محصولات به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه آشنا شوند.

قیمت دستگاه سورتینگ و شستشوی میوه و بسیاری از ماشین آلاتی که در خط تولید بسیاری از صنایع غذایی کاربرد گسترده ای دارند از جمله ی مواردی هستند که در این شیوه از فروش با اعداد منطقی تری بیان می گردند.

از طرفی مشتری یک شهر خاص اگر چه می تواند با مراجعه به اینترت به لیست دستگاه های تولید شهر در محل زندگی خود و توسط کارخانجات همان محل دست یابد و از پرداخت هزینه هایی نظیر هزینه حمل و نقل بی نیاز باشد، اما با توجه به این که در اینترنت می توان با شرکت های دیگر شهر ها نیز به راحتی آشنا شده و حتی بتوان قیمت دستگاه شستشوی سبزی دست دوم را نیز با شرایط کیفی مناسبی داشت، بنابراین دایره ی انتخاب وسیع تری در اختیار وی قرار می گیرد.

تهیه دستگاه شستشوی میوه سه وان با نازل ترین قیمت ها در کشور

دستگاه های شستشوی سه وان مخصوص انواع میوه طراحی و تولید می شوند و استفاده از آن ها می تواند صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان داشته باشد و البته بحث کیفیت و بهداشتی بودن روند شستشو را نیز تا حد قابل قبولی افزایش دهد.

اما علی رغم نیاز بودن این دستگاه ممکن است یک کارخانه دار در ابتدای شروع به کار خود از صرف هزینه برای این دستگاه ها به دلیل قیمت بالا صرف نظر نمایند که برای این مورد نیز پیشنهادات خوبی وجود دارد که از طریق اینترنت نیز قابل پیگیری است.

ارائه ی دستگاه شستشوی سبزی دست دوم از جمله شیوه هایی است که شرایطی را فراهم می کند که محصول با کمترین و نازل ترین قیمت ممکن در اختیار مشتری قرار گیرد.

البته توجه داشته باشید که همیشه پایین بودن قیمت دستگاه شستشوی میوه سه وان و دست دوم بودن آن به معنی این نیست که کارایی دستگاه مناسب نیست؛ چرا که در بعضی  حالات تعداد استفاده از یک دستگاه صنعتی به اندازه ای کم است که در حد کار نکرده و صفر بوده و بهترین انتخاب برای مشتریانی است که به دنبال قیمت های پایین هستند.

معتبر ترین برند های تولید کننده دستگاه شستشوی میوه سه وان

شستشوی مواد یکی از مهمترین مراحل در خطوط تولیدی کارخانجات مختلف است و دستگاه های متنوعی متناسب با نیاز تولید کنندگان و همچنین فعالیت بخش های خدماتی طراحی و تولید شده که البته تعداد قابل توجهی از این ماشین آلات در صنایع غذایی کاربرد دارند.

قاعدتاً یک دستگاه با کیفیت بالا باید بتواند شستشوی مواد اولیه در کارخانه های مذکور را به درستی و با کیفت و در حد استاندارد انجام دهد و مورد تأیید بهداشت واقع شود.

بنابراین مهم است که از میان شرکت های مختلفی که در زمینه تولید و عرضه ی دستگاه شستشوی میوه سه وان عمده فعالیت می کنند، برندی انتخاب شود که اعتبار و کیفیت کار ماشین آلات آن به تجربه رسیده و از نظر مشتریان و مصرف کنندگان قبلی مورد تأیید باشد.

برندهای مختلفی در این خصوص فعال هستند که از آن جمله کیان هیتر و آراد ماشین را می توان نام برد.

راهنمای استفاده از دستگاه شستشوی میوه سه وان

استفاده از دستگاه شستشوی میوه مزیت های زیادی دارد که در بخش های قبلی به بعضی از آن ها اشاره شد؛ اما نحوه ی کار با این ماشین آلات کار چندان سختی نبوده و نیازمند تخصص بالا نیست و کافی است در هنگام خرید و یا نصب دستگاه راهنمایی لازم توسط فروشنده ارائه شود.

از طرفی با توجه به اتومات بودن خط شستشوی سه وان، نیاز زیادی به دخالت نیروی انسانی نداریم؛ تنها باید کارکرد درست دستگاه و کارایی آن مورد آزمایش قرار گرفته باشد.

البته برای شستشوی میوه دستگاه ها تک وان با قیمت های پایین تر نیز قابل استفاده هستند که در حد خود انتخاب مناسبی است.

نحوه تعمیر و نگهداری از دستگاه شستشوی میوه سه وان

اما برای این که یک دستگاه برای مدت زمان بیشتری قابل استفاده باشد همواره باید در بحث تعمیرات و نگهداری از آن به درستی و به موقع عمل کرد.

این امر در مورد ماشین آلات شستشو نیز مطرح بوده و باید با اطلاع درست از نحوه ی کار با دستگاه و مواردی که در نگهداری از آن مطرح می شود، کیفیت کار با دستگاه را بهبود بخشید.

خدمات پس از فروشی که معمولاً توسط شرکت های تولید کننده ی دستگاه ارائه می شود یکی از بهترین روش ها برای رفع مشکلات احتمالی دستگاه و افزایش طول عمر این محصول محسوب می شود.

عرضه مستقیم دستگاه شستشوی میوه سه وان در کشور

یکی از شیوه هایی که موجب می شود در ازای دریافت کیفیت های مناسب از دستگاه، قیمت های پایین تری برای خرید آن بپردازیم، عرضه مستقیم آن است؛ امری که در مورد انواع ماشین آلات مورد نیاز برای راه اندازی یک کارخانه ی میوه خشک کنی نیز مفید خواهد بود.

ارائه ی دستگاه شستشوی میوه سه وان ارزان در مقایسه با خرید همین محصول با همین کیفیت و کارایی از طریق واسطه ها از جمله مزایایی است که شیوه ی مستقیم فروش ایجاد نموده است.

به طور مثال برای جدا کردن هسته ی انواع چیپس میوه تواضع به دستگاهی به نام هسته گیر نیاز داریم که خوشبختانه در داخل کشور امکان تولید آن وجود دارد.

همچنین دیگر دستگاه ها نظیر پوست کن، خشک کن، هسته گیر و اسلایسر نیز در این شیوه به راحتی در اختیار مصرف کننده ی مستقیم دستگاه ها قرار می گیرد.

برای دستیابی به این مهم، اینترنت بهترین بستر محسوب می شود که البته با توجه به امکان ارائه ی محصول در آن توسط شرکت های تولیدی مختلف، بحث رقابت و میزان دیده شدن نسبت به رقبا نیز مسئله ای است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.

2

  1. با سلام و خسته نباشید امروزه محصولات زیادی برای استفاده در خطوط تولید کارخانجات صنایع غذایی نیاز به شستشو دارند که از آن جمله می توان به دستگاه سبزی شوری اشاره کرد.

    همچنین انواع میوه و صیفی جات،خرما، هویج، مواد مورد نیاز برای تهیه ی انواع ترشی و سالاد نظیر کاهو و کلم نیز به این دستگاه نیاز دارند. خدا رو شکر که راحت میتونیم سفارش بدهیم.

  2. سلام و درود بر شما بسته به نیاز بازار باید تولید کنندگان به دنبال ارائه ی جدیدترین مدل ها از دستگاه باشند و بتوانند پاسخگوی نیازهای جدیدی باشند که برای مشتریان در استفاده از دستگاه های ایجاد شده و در واقع باید کاستی ها و نواقص در مدل های جدید برطرف شوند. این سایت ارائه دهنده یبهترین متریال در بین سایرین است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما