Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 293 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
معرفی و فروش بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن خانگی - لاوینسا

معرفی و فروش بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن خانگی

یکی از انواع دستگاه میوه خشک کن های عرضه شده در بازار انواع مارک های خانگی است که در ایران نیز انواع داخلی و خارجی آن معرفی شده و به فروش می رسد؛ طبیعی است بهترین برندها بایستی با بهترین شرایط و قابلیت ها شناخته شوند و قیمت این محصولات بایستی در درجه ی دوم مورد بررسی قرار گیرد.

خرید انواع دستگاه میوه خشک کن خارجی

یکی از قابلیت هایی که صنعت ایران دارد، تولید بهترین خرمالو در میدان تره بار می باشد که متقاضیان متعددی برای تهیه آن اقدام می نمایند.

لازم به ذکر است که در مدل های کابینتی است؛ محصولی که بسیار پرفروش بوده و ضمن کارایی بالایی که دارد، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

اما در کنار این مدل دستگاه، ارقام دست دوم و یا حتی دست اول خارجی نیز در بازار عرضه می شود که هر کدام به تناسب نوع مشتری می تواند گزینه ای مناسب جهت شروع کار تولید محسوب شود.

در مقایسه میوه خشک کن مدل داخلی و خارجی عواملی مانند فرآیند تولید، میزان مصرف انرژِی، شکل ظاهری دستگاه، حجم قابل تولید در هر بار استفاده، ابعاد و در نهایت قیمت محصولات بررسی می گردد.

در این میان اما بسیاری از دستگاه های خارجی اختصاص به مدل های خانگی یافته که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

ارسال سریع دستگاه های میوه خشک کن

درمورد نحوه ی سفارش و خرید انواع دستگاه خشک کن باید گفت بسته به مدل و ابعاد و اندازه ای که دارد متفاوت است.

به عنوان مثال و با توجه به ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی در کنار مدل های متنوع صنعتی و نیمه صنعتی و با در نظر گرفتن ابعاد کوچک و جابه جایی آسان آن، امکان خرید اینترنتی و ارسال سریع کالا از طریق روش های مختلف حمل و نقل مهیاست.

اما در موارد صنعتی بهتر است قبل از خرید با مراجعه ی حضوری و دریافت راهنمایی های لازم از سوی فروشنده، به نحوه ی کار دستگاه و قابلیت های آن آشنا شد؛ ضمن آن که در حجم های بالا، بایستی تولید به صورت سفارشی انجام شود که این پروسه بسته به تعداد سفارشات و حجم دستگاه ممکن است چند هفته زمان ببرد.

در هر صورت با اطلاع رسانی بسیار خوبی که در مورد کیفیت و قیمت انواع میوه خشک کن خانگی و صنعتی در فضای مجازی صورت گرفته، می توان نسبت به انتخاب شرکت ارائه ی دهنده ی محصول تحقیق کافی انجام داده و برای خرید به صورت حضوری اقدام کرد.

قیمت ویژه دستگاه میوه خشک کن نیولایف

همان طور که بیان شد انواع مدل های دستگاه های خارجی نیز در بازار ایران عرضه می شود که از آن جمله می توان به برندهای مختلف خانگی اشاره کرد..

میوه خشک کن نیولایف یکی از این برندهاست که به عنوان یک دستگاه خانگی در بازار ایران عرضه می شود.

مدل این دستگاه به گونه ای است که جریان هوای داغ از پایین و به صورت عمودی بر طبقات مختلف که شامل ۵ سینی می باشد رسیده و موجب خشک شدن میوه جات می گردد.

بدیهی است که در صورت خرید از فروشندگان دست اول و یا وارد کننده، می توان به قیمت های ویژه ای دست یافته و علاوه بر این نکته از حیث مسائلی مانند کیفیت و البته خدمات پشتیبانی نیز با اطمینان بیشتری خرید کرد.

البته با سفارش تعداد عمده ی این دستگاه ها باز هم امکان ارائه ی قیمت های پایین تر وجود دارد که تفاوت قابل توجهی از خرده فروشی و تک فروشی خواهد داشت.

معرفی دستگاه های میوه خشک کن بهینه

در مورد دستگاه های خشک کن در برندها و مدل های مختلف خانگی و صنعتی، کارایی های متفاوتی وجود دارد که در این زمینه عواملی مانند توان دستگاه، مقدار انرژی که در هر بار خشک کردن لازم است، ظرفیت هر بار گیری چقدر است و البته مسائلی مانند جنس بدنه، عایق بودن به جهت عدم انتقال گرما به بیرون که به ویژه در ماشین آلات صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد، دخیل هستند.

بدیهی است که بهینه ترین مدل طراحی شده مدلی است که ضمن کیفیت و کارایی بالا، با مصرف انرژِی کمتر، بیشترین و باکیفیت ترین محصول را به ما ارائه دهد.

بر این اساس مدل های مختلفی ایرانی و داخلی قیمت گذاری و به بازار عرضه می شوند.

برخی از انواع دستگاه های خشک کن خارجی

 • میوه خشک کن بوش
 • میوه خشک کن جیپاس
 • هامسول
 • بیشل
 • میوه خشک کن فلر

و بسیاری از مدل های دیگر که با در نظر گرفتن ابعاد مختلف نیاز مشتری، هر کدام می تواند گزینه ای مناسب برای سفارش باشد.

پرفروش ترین انواع میوه خشک کن خانگی

اما در میان مدل های ایرانی و خارجی که به منظور تهیه ی انواع میوه خشک شده در منازل و به صورت خانگی تولید می شود، قطعاً برخی پرفروش ترند و مورد توجه تعداد مشتریان بیشتری قرار می گیرند.

البته مسائل مختلفی باعث می شود که یک دستگاه مورد توجه تعداد بیشتری از مشتریان در مقایسه با نمونه های مشابه قرار گیرد که امروزه بیشترین تعداد را باید به بحث کیفیت و کارایی دستگاه مربوط دانست و مسائلی ماند قیمت میوه خشک کن گرند و یا دیگر برندها در رده های بعدی اهمیت از دید مشتری قرار می گیرند.

پرفروش ترین میوه خشک کن ها در ایران – ۹۷

 • میوه خشک کن فلر
 • گرند
 • میوه خشک کن ساپر
 • گوسونیک
 • میوه خشک کن مارک بیشل
 • هامسول
 • سایا

جالب است بدانید که سایا مارکی است که توسط شرکت پارس خزر ارائه شده است.

مراکز فروش میوه خشک کن خانگی در تهران

مثل همیشه بزرگ ترین بازارای که برای فروش محصولات صنعتی به ذهن مشتریان می رسد، بازار تهران است و این شهر با دارا بودن مراکز فروش متعدد در زمینه ی انواع دستگاه های خانگی نیز شرایط بسیارا خوبی ارائه داده است.

بنابراین برای خرید میوه خشک کن های خانگی در بهترین برندهای داخلی و خارجی می تواند مرجع خوبی باشد.

در این شهر نه تنها میوه خشک کن گازی که برای تولید به منظور راه اندازی یک کسب و کار خانگی مناسب است؛ بلکه مدل های کوچک تر دستگاه که می توان در آشپزخانه و به عنوان یک وسیله ی کاربردی به جهت خشک کردن انواع میوه و سبزی و حتی گل ها و لواشک از آن استفاده کرد، نیز ارائه می شود

میوه خشک کن بلاژیو، میوه خشک المانی با برند بوش و بسیاری از برندهای دیگر را می توان در این شهر جست و جو کرد.

در خصوص قیمت میوه خشک کن بوش و سایر برندها نیز طبیعی است هر چه به منابع دست اول تری دست پیدا کنیم، شرایط برای خرید بهتر خواهد شد و در این زمینه امروزه فروشگاه های اینترنتی گزینه ای رایج و قابل استفاده برای شهرها و زمان های مختلف می باشد.

صادرات میوه خشک کن خانگی

اگر چه در مورد انواع محصولات صنعتی برندهای و مارک های خارجی معتبری در ایران فعال هستند؛ اما این بدان معنی نیست که ظرفیت ایران برای تولید مناسب نیست و یا ماشین آلات باکیفیتی نمی تواند ارائه دهد.

در مورد انواع میوه خشک کن نیز اگر چه برندهای مختلفی از شرکت های خارجی در بازار حضور دارند که از آن جمله می توان به میوه خشک کن کیپ اشاره کرد؛ اما پتانسیل برای تولید بهترین دستگاه ها و میوه خشک کن گازی خانگی تا ماشین آلات بزرگ صنعتی نیز در داخل کشور وجود دارد.

و بنابراین با عنایت به این موضوع که میوه خشک های باکیفیت ایرانی گزینه ای جذاب از دید مشتریان خارجی بوده و شرایط رو به رشدی در زمینه ی صادرات میوه خشک داریم، ظرفیت های بسیار خوبی نیز برای صادرات ماشین آلات وجود داشته و این کار توسط شرکت های بزرگ تولیدی انجام شده است.

فروش میوه خشک کن خانگی به قیمت روز بازار

در بازار، ماشین آلات و دستگاه های صنعتی با کاربری های متفاوتی را مشاهده می کنیم، از ماشین آلات بزرگ و کارخانه ای تا موارد کوچک و خانگی.

این امر در در مورد دستگاه های خشک کن و تجهیزات مورد نیاز دیگر برای خشک کردن میوه و سبزی در خانه نیز مشاهده می شود.

حتی می توان مدل های قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم را نیز در بازار مشاهده کرد که اگر منبع فروش موثق و متعهد باشد، این موارد هم می تواند برای شروع یک کسب و کار با هزینه ی کمتر مناسب باشد.

در هر صورت انواع مدل های خانگی و صنعتی از این دستگاه توسط شرکت های مختلف تولید و به فروش می رسد و می توان انواع میوه و سبزی و البته محصولاتی چون قارچ، لواشک، مواد پروتئینی، گل ها و مواردی دیگر را با مدل های مختلف آن خشک نمود.

عوامل موثر در قیمت گذاری میوه خشک کن خانگی

اما خشک کن های خانگی بر اساس چه مواردی قیمت گذاری می شوند؟

بدون شک عوامل مختلفی باید مورد ارزیابی قرار گیرند که هر کدام درصد تأثیر متفاوتی را در این مسئله دارند.

همان طور که می دانید مدت زمان خشک شدن میوه در میوه خشک کن بسته به مواردی چون نوع میوه و میزان آبی که دارد، مدل دستگاه و نحوه ی خشک کردن آن، ابعاد دستگاه و به طور کلی کیفیت و کارآیی آن متفاوت است.

این امر در مدل های مختلف دستگاه های خانگی نیز می تواند متفاوت باشد.

همچنین مواد اولیه ای که در تولید دستگاه مورد استفاده قرار گرفته نیز در قیمت گذاری مورد توجه قرار می گیرند.

میزان تجهیزات دستگاه که به طور مثال تا چه حد از فن آوری های روز دنیا در تولید آن استفاده شده باشد، تعداد سینی، اندازه و گنجایش دستگاه و در نهایت نوع برند نیز در بحث قیمت گذاری مهم می باشند. 

از طرفی ممکن است مضرات دستگاه میوه خشک کن در یک مدل خاص بیش از بقیه باشد و بایستی در خرید محصول به این نکته نیز توجه شود.

به طور کلی یک خرید موفق و رضایت بخش زمانی شکل می گیرد که بر مبنای انتظارات و کارایی دستگاه و سپس قیمت آن انجام گیرد.

تهیه میوه خشک کن خانگی در طرح های مختلف

بدون شک در مورد خشک کن های خانگی مدل ها و طرح های مختلف توسط برندها و شرکت های مختلف ارائه می شود.

و حتی در مورد یک برند خاص به طور مثال میوه خشک کن سایا قیمت های متفاوتی بر اساس مدل و طرحی که دارد ارائه خواهد شد.

در واقع این محصول هر بار که با قابلیت های بیشتری ارائه می شود و به عبارتی به روز می شود، قیمت جدید تری خواهد داشت.

البته اینترنت بازاری ایجاد کرده که یک خریدار می تواند به دامنه ی گسترده ای از این طرح ها و مدل ها دسترسی پیدا کرده و با گرفتن اطلاعات و قابلیت های متنوعی که هر نوع خاص در اختیار وی قرار می دهد، موردی مناسب را تهیه کند.

خرید جدید ترین انواع میوه خشک کن خانگی

همواره جدیدترین مدل ها از دستگاه های مختلف توسط تولید کنندگان ارائه می شود که این امر بسته به نیاز مشتری و بازخوردهایی که یک محصول خاص در بازار دارد می تواند گزینه ای مناسب برای افزایش فروش باشد.

برای دستگاه های خشک کن خانگی نیز چنین شرایطی وجود دارد و نیاز بازار ایجاب می کند که مشکلات و نارسایی های مدل های قبلی برطرف شده و ویژگی و قابلیت های جدید و تازه ای برای دستگاه ایجاد شود.

اما یکی از روش هایی که می توان برای انتخاب مناسب ترین گزینه از دستگاه خشک کن مورد توجه قرار داد، بررسی پرفروش ترین هاست که معمولاً توسط سایت های فروشگاهی اطلاع رسانی می شود.

از طرفی اگر قصد خرید دستگاه های صنعتی را داشته باشید و به طور مثال بخواهیم قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی در جدیدترین مدل را بررسی نموده و بهترین مورد را انتخاب کنیم، می توانیم سری به انجمن میوه خشک و گروه های متشکل از تولید کنندگان زده و با مشاوره و راهنمایی های دریافتی، مناسب ترین موارد را سفارش دهیم.

در هر صورت اینترنت مرجعی عالی برای گرفتن اطلاعات گوناگون از جدیدترین و پرفروش ترین محصولات می باشد.

بازار بزرگ فروش میوه خشک کن خانگی در تهران

از آن جایی که تهران شهری مدرن است و در مورد بسیاری از محصولاتی که تازه وارد بازار می شوند، این شهر جزء اولین شهرهای عرضه کننده ی آن محسوب می شود، بنابراین بسیاری از خریداران دستگاه های صنعتی را نیز می توان در این شهر بزرگ جست و جو کرد.

میوه خشک کن هایی که برای مصارف خانگی تولید می شود نیز جزئی از همین محصولات هستند که در برندهای مختلفی ارائه شده اند.

البته فروش اینترنتی  خرمالو درجه یک زمینه ای ایجاد کرده که دسترسی به انواع محصولات نه تنها برای شهروندان تهرانی که برای کل کشور و حتی جهان میسر نموده است.

2

 1. با سلام و خسته نباشید در مورد دستگاه های خشک کن در برندها و مدل های مختلف خانگی و صنعتی، کارایی های متفاوتی وجود دارد که در این زمینه عواملی مانند توان دستگاه، مقدار انرژی که در هر بار خشک کردن لازم است، ظرفیت هر بار گیری چقدر است و البته مسائلی مانند جنس بدنه، عایق بودن به جهت عدم انتقال گرما به بیرون که به ویژه در ماشین آلات صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد، دخیل هستند.ممنون از اطلاعات خوبتون

 2. کیفیت و مرغوبیت محصولاتی که گرفتم بسیار بالا بود و بابت ارائه تضمین و پشتیبانی در حین خرید نیز بسیار سپاسگزارم. مجموعتون بسیار جامع است و با کیفیت تضمین شده محصولات را ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما