Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 281 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش میوه خشک استوایی تایلندی زنجبیل حبه - لاوینسا

بازار فروش میوه خشک استوایی تایلندی زنجبیل حبه

در میان انواع میوه خشک وارداتی و تایلندی، زنجبیل حبه شده ی خشک جایگاه خاصی داشته و بازار فروش بسیار خوبی دارد و به همین بسیاری از فروشندگان میوه خشک، به این محصول نگاه ویژه ای داشته و همواره در سبد محصولات استوایی ارائه می نمایند؛ بدیهی است در صورت ارائه ی مدل ها و ارقام متفاوت از این محصول پر استقبال، موفقیت بیشتری حاصل خواهد شد.

قیمت فروش انواع میوه خشک استوایی

علی رغم تولید بالا و متنوع انواع میوه و سبزیجات در داخل کشور و به دنبال آن تولید میوه های خشک صنعتی بسیار با کیفیت، بازار ایران ظرفیت زیادی برای پذیرش میوه خشک های وارداتی دارد؛ به این معنا که مشتریان میوه خشک نه تنها از ارقام ایرانی که از مدل های مختلف وارداتی نیز استقبال می کنند.

مویز ازبک و افغان و بادام زمینی از جمله خشکبار وارداتی سنتی خشک عرضه شده در بازار ایران هستند و در سال های اخیر محصولات صنعتی نظیر میوه خشک استوایی از جمله ی این محصولات هستند.

کارایی بالایی دستگاه میوه خشک کن سبب شده است که افراد زیادی برای خرید این محصول اقدام کنند.

میوه خشک وارداتی حبه شامل انواع مختلفی می شود که با یک سرچ ساده در اینترنت می توان به انبوهی از این محصولات وارداتی دست یافته و حتی نسبت به سفارش خرید آن ها اقدام کرد.

اما قیمت فروش این محصولات به چه صورت است؟

بدیهی است زمانی که قصد خرید از یک فروشگاه اینترنتی را دارید قیمت هایی که عرضه شده بیشتر برای موارد خرده فروشی و در وزن های کمتر از یک کیلویی می باشد.

اما اگر خریدار عمده بوده و سفارشات بالایی دارید، می توانید قیمت های کمتری را بپردازید و محصول را از سایت هایی نظیر همین سایت خریداری نمایید.

فروش اینترنتی زنجبیل حبه خشک

اما اینترنت محل فروش انواع متنوعی از میوه خشک های خارجی است؛ چه محصولاتی که از آمریکا و کانادا وارد می شوند و چه گزینه هایی همچون میوه های حبه خشک استوایی.

بدون شک این روش فواید و مزیت های زیادی برای فروش دارد و یکی از مهمترین آن ها امکان سفارش مستقیم و بدون واسطه از وارد کنندگان این محصولات است که کمترین فایده ی آن دسترسی به قیمت مستقیم خواهد بود.

یکی از محصولات پرفروشی که در این بستر امکان عرضه ی آن در سطح بسیار  گسترده ای فراهم شده و حتی مشتریان در شهرهای کوچک امکان سفارش آن را دارند زنجبیل در ارقامی همچون زنجبیل شکری، زنجبیل معمولی و همچنین زنجبیل پودری است.

این محصول را می توانید به صورت عمده یا در بسته بندی های کوچک چند گرمی خریداری  کنید

تولید میوه خشک حبه ای ایرانی

استقبال از میوه خشک های حبه وارداتی در بازار بسیار قابل توجه است اما سؤالی که مطرح می شود این است که آیا امکان تولید میوه خشک های ایرانی به صورت حبه وجود ندارد؟

همان طور که می دانید بیشترین حجم تولید و فروش میوه خشک ایرانی به شکل اسلایس و حلقه شده می باشد که هر چند استقبال بسیار خوبی دارند، اما با توجه به محبوبیت محصولات حبه، بهتر است به فکر تولید میوه خشک ایرانی به شکل حبه نیز باشیم.

جالب است بدانید که تولید کنندگانی در کشور وجود دارند که این کار را شروع کرده و توانسته اند برخی از میوه های خشک را به شکل حبه ای تولید نمایند؛ محصولاتی چون آلو و زرد آلو که اتفاقاً بازار فروش خوبی هم دارند.

میوه خشک حبه ایرانی همچنین برای مصرف دیگری نیز تولید می شود؛ فرآوری و استفاده در تولید کیک و کلوچه که البته فرآیند تولید متفاوتی نیز دارند.

شکی نیست هر چه بتوانیم محصولات بیشتر و متنوع تر و البته سالم تری در حوزه ی میوه خشک تولید نمائیم، علاوه بر عدم نیاز به واردات میوه خشک، در زمینه ی صادرات میوه خشک و محصولات فرآوری شده از آن شرایط بهتری خواهیم داشت.

لیست قیمت میوه خشک استوایی

معمولاً تصور می شود که قیمت میوه خشک های وارداتی در مقایسه با ارقام مشابه ایرانی بالا باشد و دلیل آن کاهش ارزش پول ملی است؛ در حالی که این شرایط برای همه ی محصولات وارداتی صادق نبوده و به عنوان مثال در مورد محصولی چون آناناس خشک، قیمت نوع وارداتی در مقایسه با رقم خشک شده ی آن در ایران عددی مناسب تر و پایین تر است؛ اما چه دلیلی برای این موضوع وجود دارد؟

شاید اطلاع داشته باشید که خشک کن هایی که برای تولید میوه خشک های استوایی مورد استفاده قرار می گیرد از آن چه در ایران مرسوم بوده و غالباً خشک کن های کابینتی را شامل می شود، متفاوت است.

بنابراین میزان خروجی میوه خشک از هر کدام از ارقام تایلندی در مقایسه با نوع ایرانی آن متفاوت می باشد و همین امر موجب می شود تا لیست قیمت میوه خشک های استوایی در برخی موارد اعداد به مراتب پایین تر از مشابه داخلی آن باشد.

البته یادآوری می شود مطالب بیان شده در مورد قیمت های عمده ی محصولات می باشد.

پخش عمده میوه خشک تایلندی

بی گمان زمانی که یک پخش کننده ی آجیل و خشکبار در سطح شهرها و استان های مختلف، تعداد متفاوت و متنوعی از محصولات را ارائه دهد، تعداد مشتریان بیشتری خواهد داشت.

دلیل آن هم واضح است، نیازها، سلایق، موارد مصرفی و ذائقه های متفاوت مشتریان در بخش های مختلف خانگی، فروشگاهی، کارگاهی و حتی کارخانه ای موجب می شود تا این شرایط وجود داشته باشد و به همین دلیل توجه به این نکته امری ضروری خواهد بود.

اما پخش کننده میوه خشک دامنه ی گسترده و متنوعی از انواع محصولات ایرانی و خارجی را برای انتخاب و فروش دارد.

میوه خشک استوایی زنجبیل، پاپایا دو رنگ حبه، آناناس رنگی، پوملو حبه ای که رنگی سبز دارد و نارگیل از جمله پیشنهادات ویژه برای پخش میوه خشک استوایی در حوزه ی ارقام خارجی است.

آلو شابلون، موز، هلو، شلیل، انبه، سیب، خرمالو و گلابی نیز از جمله بهترین گزینه هایی هستند که برای میوه خشک های ایرانی پیشنهاد می شوند.

شرکت واردات میوه خشک حبه ای

بدون شک واردات و توزیع محصولی که مشتریان زیادی دارد می تواند سود بسیار خوبی عاید شرکت های بازرگانی فعال در حوزه ی واردات نماید.

در حال حاضر بازار داغی برای انواع میوه خشک و به ویژه چیپس میوه حبه که شامل ارقام استوایی است در سال های اخیر ایجاد شده و دامنه ی عرضه ی آن شهرهای مختلفی را در بر گرفته است.

اما یکی از محبوب ترین محصولاتی که موجب رونق بازار میوه خشک استوایی شده، فروش زنجبیل حبه ای است که با وجود خواص بسیاری که برای این ماده عنوان شده و مصارف گسترده ای که از آن در طبخ انواع غذا و کاربردهای دارویی از مدت ها قبل وجود داشته، رونق بسیاری را برای نوع حبه ای آن می بینیم.

شاید بتوان گفت شاخصه ی اصلی تمایز این محصول تایلندی با سایر میوه خشک های استوایی، تندی آن است که در کنار شکری که در تولید آن استفاده شده، طعمی خوشایند و بی نظیر برای بسیاری از افراد ایجاد نموده است.

عرضه میوه خشک حبه ایرانی جهت فرآوری

قاعدتاً اگر موارد مصرف انواع میوه خشک بیش از بازار آجیلی باشد و بتوان با استفاده از این ماده ی خوش طعم و باکیفیت، انواع فرآورده های دیگر را تولید نمود، راه برای تولید هدفمند و صادات پرسود تر هموار خواهد شد.

همان طور که می دانید صنایع فرآوری با ایجاد ارزش افزده ی بیشتر، سود بیشتری نیز نصیب تولید کنندگان و فعالان می کنند.

در مورد میوه خشک نیز اگر چه فروش مستقیم و آجیلی میوه خشک بسیار سود آور است، اما بخشی از این محصولات حداقل در مورد محصولات با کیفیت پایین تر را می توانیم برای فرآوری استفاده کنیم.

تولید دمنوش های میوه ای، پودر کردن میوه خشک و استفاده در صنایعی چون شیرینی و کیک پزی و البته تولید میوه خشک های حبه ای برای مصارف کارخانه های کیک و کلوچه از جمله ی این موارد است.

صنایع کیک و شیرینی در شهرهای مختلف از کیفیت و تنوع بسیار خوبی برخوردار بوده و یک محصول عالی برای صادرات محسوب می شوند؛ چه بهتر که با افزودن انواع میوه حبه ایرانی، محصولی با طعمی جدید و متنوع برای رقابت در بازار جهانی داشته باشیم.

بازار میوه خشک حبه زنجبیل

اگر بخواهیم از جمله فروشندگان موفق بازار باشیم بایستی به انتظارات مشتری توجه داشته و با شناخت نیازهای مختلف مشتریان و پوشش دادن آن ها، موقعیت خوبی در میان رقبا کسب کنیم.

عرضه محصولاتی که بیش از بقیه ی موارد مورد توجه تعداد زیادی از مشتریان بوده و نام پرفروش را به خود گرفته اند از جمله اقداماتی است که می تواند در این راستا به کار گرفته شود.

به طور مثال در بحث پخش انواع میوه خشک، فروش زنجبیل حبه ای از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است و به همین دلیل افرادی که توجه ویژه ای به ارائه ی این محصول خاص و خوش طعم می کنند، فروش بسیار خوبی نیز خواهند د اشت.

در واقع با توجه به این که فروش میوه خشک استوایی در سال های اخیر داغ داغ است و از جمله بهترین موارد در این بخش، زنجبیل است، بنابراین بایستی نگاهی ویژه برای این محصول داشت.

حتی می توان با در نظر گرفتن بسته بندی های زیبا در وزن های مختلف، نیاز تعداد بیشتری از مشتریان را پوشش داده و این امکان را فراهم کرد که معاملات بیشتری در این حوزه شکل بگیرد.

قیمت زنجبیل حبه در بازار تهران

اما اطلاع از قیمت زنجبیل حبه ای امری مهم برای خرید این محصول و سفارش آن است که به ویژه خریداران عمده توجه ویژه ای به این امر دارند و قاعدتاً هر چه بتوانند یک محصول با کیفیت را با قیمتی ارزان تر خرید نمایند، سود بیشتری خواهند داشت.

رسیدن  به این امر کار راحتی است؛ وجود تعداد زیادی از سایت هایی اینترنتی که کار فروش انواع میوه خشک و از جمله میوه خشک زنجبیل حبه ای را انجام می دهند موجب شده تا با صرف وقتی نه چندان زیاد، شرایط قیمتی و البته توانایی تأمین محصول از سوی فروشندگان مختلف اینترنتی قابل بررسی باشد.

البته قیمت میوه خشک زنجبیل مهمترین نکته برای خرید این محصول وارداتی نیست و بایستی موارد دیگری را که در سفارش این محصول مهم هستند نیز در نظر گرفت؛سلامت، بهداشتی بودن، مدت زمانی که می توان محصول را انبار و به فروش رساند، شکرک نزدن و تازه بودن بار که قاعدتاً این موارد مربوط می شود به بحث تعهدات فروشنده.

بی شک فروشنده ای که بتواند شرایط بهتری را برای خدمات رسانی به مشتریان خود ایجاد نماید، خریداران عمده ی بیشتری را تجربه خواهد کرد و بنابراین اینترنت و سایت مقدمه ای عالی برای انجام معاملات رضایت بخش برای هر دو طرف معامله خواهد بود.

میوه خشک استوایی مناسب بسته بندی

یکی از بهترین روش ها برای عرضه ی انواع میوه خشک، بست بندی آن است؛ این امر یک مزیت برای هر دو طرف معامله محسوب می شود هم فروشنده و هم خریدار.

بدون تردید در دنیایی که در آن با آلودگی های محیطی فراوان ناشی از فعالیت کارخانجات و خودروهای سطح شهر روبه رو هستیم، مصرف محصولات به صورت بسته بندی شده با تأکید زیادی همراه بوده و بنابراین اگر انواع میوه خشک به صورت بسته بندی عرضه شود، گامی مهم در جهت حفظ سلامت جامعه برداشته شده است.

اما برای فروشنده نیز این امکان را فراهم می کند تا بتواند مشتری بیشتری داشته باشد؛ توزیع محصولات در وزن کمتر و قیمتی مناسب که برای تعداد افراد بیشتری قدرت خرید را فراهم کرند، بحث و تأثیری که یک بسته بندی در جذب مشتری دارد و در نهایت امکان برندسازی محصول از جمله مواردی است که به عنوان مزایای فروش محصول به صورت بسته بندی برای فروشندگان وجود دارد.

اما با توجه به شرایط عالی بازار میوه خشک استوایی، چه مواردی برای این کار توصیه می شود؟

زنجبیل اسلایس، پاپایا، نارگیل، پوملو و مواردی از این دست برای این کار گزینه های خوبی بوده و به صورت ترکیبی زیبا از یکدیگر و یا مجزا قابل بسته بندی و ارائه به بازار هستند.

توزیع زنجبیل حبه باکیفیت

زنجبیل حبه خشک جزء محصولاتی است که در ابتدای کار فروش میوه خشک به بسیاری از مشتریان پیشنهاد می شود چرا که این محصول قبلاً امتحان خود را در بازار پس داده و استقبال خیلی خوبی از آن شده است.

اما قیمت زنجبیل خشک نیز به صورتی است که شرایط را برای خرید و فروش عمده فراهم کرده و با دارا بودن قیمتی مناسب در مقایسه با اقلام گران قیمت واردانی نظیر بلوبری توانسته نظر بسیاری از خریداران عمده را جلب کند.

البته بلوبری نیز محبوبیت خود را داشته و به ویژه شرکت های دمنوشی ارزشی خاص برای آن قائل اند.

اصولاً شکل حبه ای و ریز و جذاب میوه های خشک تایلندی و استوایی نظر مشتری را جذب می کند و در این میان طعم خاص و تند و شیرین زنجبیل باعث شده که بازار فروش خوبی نیز داشته باشد. 

فروش میوه خشک تایلندی زنجبیل

فروش زنجبیل حبه ای برنامه ی بسیاری از خریداران و فروشندگان عمده ی محصولات آجیلی است و توجه ویژه ای به این محصول وجود دارد و شاید سابقه ی مصرف دارویی و ادویه ای از آن در بخش های مختلف صنعتی و غذایی در این باره بی تأثیر نبوده است.

اما در بازار برای عرضه ی انواع آجیل و خشکبار، مخلوط کردن و میکس کردن کاربرد فراوانی دارد و این امر در خصوص میوه خشک های صنعتی چه اقلام وارداتی و چه اقلام ایرانی به کار گرفته شده و انتخاب خوبی نیز بوده است.

بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن لیست قیمت زیتون سیاه خشک از اینترنت استفاده می کنند تا مرجعی مناسب برای خرید و فروش های عمده ی این محصول پیدا کنند.

اما آیا زنجبیل نیز گزینه ای خوبی برای ترکیب با سایر میوه های خشک است؟

در پاسخ به این سؤال بایستی بارزترین ویژگی زنجبیل حبه ای را در نظر گرفت و آن تند بودن است.

حال اگر این طعم تند در کنار طعم شیرین سایر میوه خشک های استوایی قرار بگیرد، آیا بر بقیه ی طعم ها غالب نخواهد بود؟

کافی است قبل از میکس کردن و حتی بررسی قیمت میوه خشک مخلوط نهایی، کمی زنجبیل حبه به مخلوط نظر اضافه کرده و طعم آن را بچشید و بعد در مورد استفاده یا عدم استفاده از آن در مخلوط تصمیم بگیرید.

3

  1. با سلام و خسته نباشید در میان انواع میوه خشک وارداتی و تایلندی، زنجبیل حبه شده ی خشک جایگاه خاصی داشته ویکی از محصولات پرفروشی که در این بستر امکان عرضه ی آن در سطح بسیار گسترده ای فراهم شده و حتی مشتریان در شهرهای کوچک امکان سفارش آن را دارند زنجبیل در ارقامی همچون زنجبیل شکری، زنجبیل معمولی و همچنین زنجبیل پودری است. با تشکر از شما

  2. کیفیت و مرغوبیت محصول همواره موجب جذب مشتریان بیشتر و همچنین تقاضای بیشتر محصول می گردد و سایت شما با سابقه و تجربه بالا پیشتاز در این عرصه است.

  3. سلام وقت شما بخیر فروش زنجبیل حبه ای برنامه ی بسیاری از خریداران و فروشندگان عمده ی محصولات آجیلی است و توجه ویژه ای به این محصول وجود دارد و شاید سابقه ی مصرف دارویی و ادویه ای از آن در بخش های مختلف صنعتی و غذایی در این باره بی تأثیر نبوده است. این سایت بی نظیره ممنونم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما