Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 257 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه مستقیم میوه خشک صنعتی جهت فروش داخلی و صادرات - لاوینسا

عرضه مستقیم میوه خشک صنعتی جهت فروش داخلی و صادرات

در انواع مدل های فروش، عرضه مستقیم یکی از بهترین مواردی است که می توان برای افزایش تعداد مشتریان و اطمینان آنان برای خرید بیشتر استفاده کرد و این امر در خصوص میوه خشک صنعتی چه برای بازار داخلی و چه جهت صادرات و تجارت خارجی روشی مناسب تر از فروش های واسطه ای محسوب می شود.

کارایی بالایی دستگاه میوه خشک کن سبب شده است که افراد زیادی برای خرید این محصول اقدام کنند.

انواع میوه خشک بسته بندی گرمی و فله ای

برای تجارت میوه خشک به عنوان محصولی که چند سالی است به شیوه ی مدرن و صنعتی آماده می شود گزینه های مختلفی پیشنهاد می شود؛ از انواع میوه خشک تابستانی و زمستانی ایرانی گرفته تا مواردی که از انواع وارداتی تولید می شود.

اما مانند سایر خشکبار، برای فروش داخلی و صادرات این محصول دو روش کلی عرضه ی فله و بسته بندی وجود دارد که قطعاً روش دوم ایده آل تر و دارای آینده ی بهتری برای کار در بازار جهانی خواهد بود.

آلو شابلون، کیوی، هلو، شلیل، خربزه، طالبی، سیب، پرتقال، خرمالو و توت فرنگی از جمله میوه خشک هایی هستند که از میوه های ایرانی تهیه شده و با بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار می گیرند.

از این رو چه بهتر که با استفاده از انواع بسته بندی های پاکتی، تلقی، لفافه آلومینیوم و حتی بسته بندی های فانتزی و هنری مانند خاتم و انواع جعبه های شیک کادویی، عرضه شوند.

لیست قیمت بهترین میوه خشک اسلایس

بدست آوردن قیمت فروش عمده میوه خشک در تهران و سایر شهرستان ها کار آسانی است و تنها با رجوع به اینترنت می توان انبوهی از انواع سایت های عرضه کننده میوه خشک را پیدا کرد که لیستی متنوع از میوه خشک را ارائه می کنند.

اما قطعاً برای پیدا کردن بهترین سایت برای خرید این محصول بایستی توجه داشت که قیمتی متناسب با کیفیت پرداخت شود و از لحاظ بهداشتی بودن و سلامت محصول نیز اطمینان کافی داشته باشیم.

اگر چه در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان میوه خشک از دستگاه های کابینتی برای خشک کردن استفاده می کنند اما کیفیت تمامی آن ها در یک سطح نبوده و بسته به عواملی مانند کیفیت میوه، مدت زمانی که میوه خشک داخل دستگاه قرار می گیرد و یا مقدار ماده ی افزودنی و نگهدارنده کیفیت های متفاوتی عرضه می شود.

فروش آلو خشک صادراتی

در میان انواع میوه خشکی که به صورت سنتی یا صنعتی تولید می شود، آلو خشک جایگاه ویژه ای دارد و شاید بتوان گفت حتی بیشتر از تازه ی آن، خشک شده و فرآوری شده ی آلو مورد استفاده است.

آلو های هسته داری که موسوم به آلو بخارا هستند و یا مواردی که به صورت با پوست در شمال غرب کشور تولید می شوند چه در فروش داخلی و چه در بحث صادرات حجم فروش خوبی  دارند.

و در سال های اخیر و با توسعه ی بازار عمده میوه خشک هایی که به صورت صنعتی تولید می شوند، مواردی مانند آلو شابلون، آلو کالیفرنیا، آلو خاکی و مواردی از این دست نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده ه اند.

تفاوت بارزی که در میان آلو خشک های سنتی و صنعتی وجود دارد، شکل ظاهری آن است که در سنتی به صورت درسته و اغلب با هسته و در شیوه های مدرن و دستگاهی با خارج کردن هسته، حلقه حلقه کردن و سپس خشک کردن آماده می شوند.

عرضه بدون واسطه میوه خشک ایرانی

بر خلاف معاملات رایج گذشته که اغلب با حضور دلال ها و واسطه گران انجام می شد، امروزه با استفاده از اینترنت، بسیاری از تولید کنندگان این شرایط را دارند که محصول خود را به صورت مستقیم عرضه کرده و بفروشند.

این امر در خصوص میوه خشک های ایرانی نیز بسیار مورد استفاده است و بنابراین افرادی که برای اطلاع از قیمت و یا خرید این محصول به اینترنت مراجعه می کنند انبوهی از تولید کنندگان را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اینترنت خواهند یافت.

خرید اینترنتی میوه خشک همچنین این مزیت را دارد که بتوان محصولات تولید شده در نقاط مختلف کشور را از بعد کیفیت و قیمت مورد بررسی قرار داده و با کسب اطلاعات کافی اقدام به خرید کرد.

توسعه ی استفاده از شبکه های اجتماعی چون تلگرام و اینستاگرام در کنار سایت های درج آگهی رایگان همچون دیوار و شیپور باعث شده تا زمینه برای عرضه محصولات در اینترنت بدون هزینه فراهم باشد.

فروش آنلاین میوه خشک وارداتی

بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن لیست قیمت زیتون سیاه خشک از اینترنت استفاده می کنند تا مرجعی مناسب برای خرید و فروش های عمده ی این محصول پیدا کنند. اما بسیاری از افراد نیز تمایل دارند خرید خود را از فروشگاه های اینترنتی انجام دهند و پس از پرداخت هزینه، محصول را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

فروش آنلاین میوه خشک و البته برای خرید های جزئی و خرده در حالت دوم مورد استفاده قرار می گیرد و سایت هایی که یک سایت فروشگاهی محسوب می شوند با قیمت گذاری میوه خشک ها در بسته بندی های چند گرمی و حتی فروش فله ای، این امکان را در اختیار مشتری میوه خشک قرار داده اند تا خرید خود را آنلاین و اینترنتی ثبت نماید.

این روش همچنین برای میوه خشک های وارداتی نیز پیشنهاد خوبی است؛ کامفوا، لیچی، زنجبیل، بلوبری، استارفروت، پاپایا، طالبی، گوجی بری و بسیاری از انواع میوه خشک های وارداتی را می توان در این فروشگاه ها مشاهده و خریداری نمود.

البته اطمینان از فروشگاه به لحاظ داشتن مجوز های معتبر خرید و فروش اینترنتی نظیر نماد اعتماد الکترونیکی نیز اهمیت ویژه ای دارد.

قیمت بهترین میوه خشک مخلوط

مخلوط کردن و میکس کردن انواع میوه خشک یکی از مناسب ترین روش های عرضه ی این محصول است اما آیا انتخاب این که کدام یک از میوه های خشک را در یک مخلوط مورد استفاده قرار دهیم نیز مهم است.

موارد مختلفی در این امر مورد اهمیت هستند؛ این که می خواهیم مخلوط چند میوه داشته باشیم، مخلوط ترش باشد یا شیرین و یا ترش و شیرین، لوکس و ویژه باشد یا معمولی و یا این که می خواهیم قیمت فروش عمده میوه خشک به چه صورت تنظیم شود.

به عنوان مثال اگر می خواهیم مخلوطی داشته باشیم که طعم های ترش و شیرین با هم در آن استفاده شده باشد؛ بنابراین حتماً باید در کنار هلو، سیب، خرمالو، انبه، موز، شلیل و گلابی از کیوی، پرتقال و آلو شابلون نیز استفاده نمائیم.

و یا اگر می خواهیم قیمت های نهایی مناسب تر باشد باید در انتخاب میوه خشک هایی با قیمت بیشتر مانند توت فرنگی، انبه و آناناس دقت کرده و این موارد را در مخلوط های لوکس و ویژه استفاده کنیم.

اما در نهایت این مشتری میوه خشک است که همه چیز را تعیین می کند و یک فروشنده با تجربه ای که از فروش و استقبال مشتری از این محصول به دست می آورد می تواند بهترین مخلوط میوه خشک را آماده و عرضه نماید.

پخش میوه خشک طالبی اسلایس و حبه

برخی از انواع میوه تنها در مناطق گرمسیری رشد می کند و یا حداقل در این مناطق بهترین کیفیت را دارند محصولاتی مانند انبه، موز یا پاپایا. اما برخی از میوه ها مانند سیب در کشورهای مختلف قابل تولید بوده و بنابراین قیمت ها و کیفیت های مناسبی از آن را می توان در بازار جهانی مشاهده کرد.

اما خشک شده ای این محصولات نیز در مناطق مختلف جهان وضعیت مشابهی خواهد داشت؛ به عنوان مثال طالبی خشک را می توان هم در شکل اسلایس و خشک شده در ایران و هم به شکل حبه ای وارداتی مشاهده کرد.

بدیهی است که هر کدام از دو مدل طالبی عرضه شده در بازار مشتریان و متقاضیان خود را دارند و به همین دلیل هر دو مدل برای پخش عمده در شهرهای مختلف انتخاب مناسبی خواهد بود.

فروش میوه خشک اسلایس آجیلی و دمنوشی

شاید تصور شود که میوه خشک تنها یک محصول آجیلی است که برای استفاده در میان وعده های مختلف و یا حتی پذیرایی در مجالس و محافل مختلف و نهایتاً برای هدیه دادن مناسب است؛ اما این محصول کاربردهای دیگری هم دارد.

در واقع با توجه به این که میوه خشک یک محصول در رده ی خشکبار است بنابراین مانند پسته، بادام، گردو، قیسی، توت و انجیر به عنوان بخشی از محصولات خشکباری تنها استفاده ی میان وعده ای نداشته و جایگاه مهمی در فرآوری صنایع غذایی نیز دارند.

اما خریداران میوه خشک چه کسانی هستند؟

آجیل فروشی ها، شرکت های تولید محصولات دمنوشی، شیرینی فروشی ها، تولید کنندگان سوغاتی های محلی از جمله مواردی است که می توان مثال زد.

همین طور با عنایت به این که میوه خشک را می توان پودر کرد، حتی برای استفاده در صنایع بستنی سازی و موادی که برای داشتن طعم و مزه ی میوه جات، از اسانس های این محصولات استفاده می کنند نیز حداقل در حد آزمون و آزمایش پیشنهاد خوبی به نظر می رسد.

چیپس میوه اسلایس ویژه صادرات

امروزه بخش مهمی از مشتریان میوه خشک را خریدار میوه خشک جهت صادرات تشکیل می دهند و اصولاً با توجه به قیمت پایینی که میوه خشک های ایرانی برای بسیاری از تاجران خارجی داشته و با در نظر گرفتن کیفیت و عطر و طعم این محصولات، سرمایه گذاری در زمینه ی صادرات میوه خشک، بسیار سودآور تر از تمرکز بر فروش داخلی خواهد بود.

در واقع قیمت بالای این محصولات در داخل کشور باعث می شود که بسیاری از مشتریان تمایل به خرید نداشته باشند و بیشتر مناطقی از شهر که وضعیت اقتصادی خوبی داشته و یا مکانی مناسب برای عرضه ی محصول به مشتریان خارجی هستند، برای فروش میوه خشک در داخل مناسب هستند.

اما این که چه میزان بتوانیم سهم صادرات میوه خشک از آن خود کنیم در درجه ی اول به شناخت ما از نیاز مشتری بر می گردد  قطعاً هر چه قدر این شناخت آگاهانه و با بررسی دقیق تری انجام گیرد، صادرات نیز با موفقیت بیشتری توأم خواهد بود.

انواع دستگاه خشک کن میوه و سبزی

همان طور که می دانید میوه خشک های اسلایس را د دستگاه و با استفاده از روش های صنعتی تولید می کنند اما چه انواعی از دستگاه برای این کار وجود دارد؟

برخی از دستگاه های خشک کن را می توان به شکل زیر نام برد:

  • خشک کن های کابینتی
  • خشک کن خورشیدی
  • خشک کن مایکروویو
  • خشک کن انجمادی

طبیعی است که به عنوان مثل خشک کن های کابینتی خود در مدل های مختلف تک کابین یا سه کابین و یا دو کابین ساخته شوند و این مسئله با توجه به این که یک تولید کننده چه برنامه ای برای حجم تولید میوه خشک در نظر گرفته تعیین می شود.

امروزه علاوه بر بحث خشک کردن میوه، خشک کردن انواع صیفی جات و سبزیجات نیز با شرایط خوبی دنبال می شود و امید است که با توسعه ی تولید محصولات سالم شاهد رشد و ارتقای سطح سلامت جامعه باشیم.

فروش اینترنتی میوه خشک استوایی و ایرانی

فروش میوه خشک در اصفهان، میوه خشک یزد، مشهد، تهران، شیراز و دیگر شهرهای کشور کم کم بازار پر رونقی پیدا می کند و در این مسئله نمی توان از نقش پر رنگ اینترنت غافل ماند.

امروزه فروشنده های عمده و جزئی که به دنبال خرید محصول با شرایط کیفی و قیمتی مناسب هستند، معمولاً سری به اینترنت هم می زنند و با کارشناسان فروش اینترنتی ارتباط می گیرند.

بحث مهمی که در این روش وجود دارد، دسترسی به تنوع های فوق العاده از نظر میوه خشک های ایرانی و حتی وارداتی است.

حتی مراکزی که به دنبال تولید سفارشی میوه خشک هستند و یا بر اساس برنامه هایی که برای توزیع میوه خشک دارند به دنبال منبعی جهت خرید های منظم و پارت به پارت هستند نیز از اینترنت استفاده می کنند.

و در این بین شرکت هایی که بهترین شرایط را برای مشتری میوه خشک ارائه می دهند، جزء اولین انتخاب های این شرکت ها خواهند بود.

عرضه بهترین میوه خشک ویژه فرآوری

آیا می توان میوه خشک را برای فرآوری نیز مورد استفاده قرار داد؟ در پاسخ به این سؤال می توان به دو مورد کلی اشاره کرد؛ مواردی که قبلاً استفاده شده و پیشنهاداتی که برای استفاده از این محصول در بحث فرآوری وجود دارد.

مصارف آجیلی و دمنوشی دو مصرف متداول از این محصول است که خود با روش های متفاوتی مانند بسته بندی و فله در بحث فروش آجیلی و دمنوش های فله میوه خشک که در برخی عطاری ها ارائه می شود تا پک های دمنوشی که توسط شرکت ها ارائه می گردد، ارائه می شود.

همچنین برخی از شیرینی فروشی ها و تولید کنندگان شیرینی های محلی و سنتی از آن بهره می برند.

اما در بحث جایگزین کردن پودر میوه خشک و حتی قطعات خرد شده ی میوه خشک به جای استفاده از اسانس ها و طعم دهنده های میوه ای که در تولید انواع محصولات غذایی کاربرد دارند نیز می توان بررسی و آزمایش های لازم را انجام داد.

با توجه به وارداتی بودن برخی از این محصولات، قطعاً اگر امکان جایگزین کردن آن ها با میوه خشک های پودر شده و خرد شده وجود داشته باشد می توان هم در بحث خروج از و هم ارائه ی محصول با قیمت و کیفتی بهتر گام های خوبی برداشت.

1

  1. سلام وقت بخیر برخی از انواع میوه تنها در مناطق گرمسیری رشد می کند و یا حداقل در این مناطق بهترین کیفیت را دارند محصولاتی مانند انبه، موز یا پاپایا. اما برخی از میوه ها مانند سیب در کشورهای مختلف قابل تولید بوده و بنابراین قیمت ها و کیفیت های مناسبی از آن را می توان در بازار جهانی مشاهده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما