Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 267 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در ایران - لاوینسا

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در ایران

قیمت انواع دستگاه بسته بندی حبوبات در ایران به عنوان یکی از محصولاتی که کاربرد زیادی در صنایع غذایی دارد بر مبنای موارد مختلفی مانند ظرفیت و تعداد بسته بندی در ساعت، ابعاد خود بسته بندی، اتوماتیک یا نیمه صنعتی بودن دستگاه و البته قابلیت های ویژه ای که ممکن است یک شرکت خاص ارائه کند مشخص می شود.

سفارش بهترین دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و دیگر موارد در حد خانگی می تواند گزینه ی خوبی برای اشتغال زایی باشد و به همین دلیل می توان برای سفارش دستگاهی در این سطح کاربری جوانب کار را بررسی نموده و شروع به کار کرد.

اما بهترین مورد برای خرید باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بی تردید علاوه میزان بر بودجه و سرمایه ای که برای این کار در نظر گرفته می شود و در واقع به عنوان یکی از ملاک های خرید این محصول، باید فضا و متراژی که برای این کار در اختیار داریم نیز مورد توجه باشد.

به این ترتیب با توجه به تنوع محصولاتی که قصد بسته بندی آن را داریم و همچنین بر حسب جنس بسته بندی ها و ابعاد و تنوع کیفی آن ها می توان گزینه های مختلفی را برای سفارش انتخاب کرد.

برای این منظور می توان به شرکت های تولید کننده ی مختلف مراجعه کرده و با بررسی شرایطی که به لحاظ قیمت و کیفیت و البته بحث ضمانت و خدمات پس از فروش به ما می دهند، بهترین انتخاب ممکن را داشت.

کارخانه تولید دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی

مانند بسیاری از ماشین آلات که در انواع دستی، صنعتی یا نیمه صنعتی ساخته می شوند کارخانجات تولید کننده ی دستگاه بسته بندی نیز بر حسب نیاز و تنوع مشتریان خود اقدام به ساخت موارد مختلفی می کنند.

از دستگاه های نیمه اتوماتیک یا صنعتی و در ابعاد کوچک تا موارد مناسب برای کارهای بزرگ تولیدی همه از گزینه هایی هستند که تولید کنندگان امکان ساخت آن را دارند.

کارایی بالایی دستگاه میوه خشک کن سبب شده است که افراد زیادی برای خرید این محصول اقدام کنند.

دستگاه بسته بندی چهار توزین خشکبار به عنوان یکی از محصولاتی است که در این حوزه ساخته می شود و با توجه به اهمیت بسته بندی و استفاده ی روز افزون آن در شرکت های مختلف فعال در زمینه ی آجیل و خشکبار، پاسخگوی نیاز تعداد کثیری از جامعه ی هدف می باشد.

این دستگاه ها در انواع تک توزین، دو توزین و شش توزین نیز ساخته می شوند که هر کدام مشتری و مصرف کننده ی خاص خود را داشته و جوابگوی بخشی از بازار می باشد.

استفاده بهینه از دستگاه بسته بندی حبوبات

بحث ماندگاری و دوام یک دستگاه و مدت زمانی که امکان استفاده از آن را داریم به موارد مختلفی بستگی دارد که از کیفیت و کارایی دستگاه گرفته تا نحوه ی استفاده از آن را در بر می گیرد.

بی تردید در ابتدای کار باید بسته به ظرفیت و حجم کاری که داریم مناسب ترین برند بازار را انتخاب کنیم و قطعاً در این خصوص اکتفا به قیمت های پایین کاری اشتباه است و بایستی کارکرد دستگاه و قابلیت های آن در دراز مدت را در نظر گرفت.

برای این امر بهتر است به سراغ برندهایی برویم که  تعداد مشتریان راضی بیشتری دارد و در قبال هزینه ای که برای خرید دستگاه کرده اند، رضایت کافی داشته و به اهداف خود رسیده اند.

اما در بحث نحوه ی استفاده نیز باید دقت داشت که یک دستگاه به بهترین شکل ممکن و در واقع به صورت بهینه و متناسب با استانداردهایی که برای آن تعریف شده مورد استفاده قرار گیرد و در این خصوص قطعاً انتظاری که از دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات داریم با یک نمونه ی کاملاً صنعتی متفاوت بوده و هر کدام دستورات متفاوتی برای بهترین شیوه ی استفاده خواهند داشت.

شرایط فروش دستگاه بسته بندی صنعتی

اما یکی از مواردی که در خرید دستگاه مورد توجه مشتریان است شرایط فروش آن به لحاظ نقدی یا مدت دار و البته مواردی مانند ضمانت دستگاه و خدمات پس از فروش است.

در هر یک از موارد بیان شده ممکن است یک شرکت تولید کننده شرایطی متفاوت از آن چه دیگر رقبا عرضه می کنند برای مشتریان خود ارائه دهد، اما کدام یک اهمیت بیشتری دارد؟

این که امکان خرید مدت دار را برای مشتری در نظر بگیریم تا دامنه ی خریداران ما بیشتر شوند یا آن که به فکر افزایش قابلیت ها و کیفیت و راندمان دستگاه ها باشیم؟

طبق نتایج آماری، مشتریان امروزی بیشتر تابع کیفیت محصول اند و بنابراین اگر یک محصول با ویژگی های ایده آل به آن ها ارائه شود قطعاً حاضر به پذیرش حتی قیمت بالای آن خواهند بود تا چه رسد به این که به علت عدم امکان خرید آن به صورت نسیه یا مدت دار، از معامله صرف نظر نمایند.

در این خصوص بحث تنوع دستگاه نیز اهمیت زیادی دارد و به طور مثال شرکتی که در زمینه ی دستگاه های بسته بندی صنعتی، دامنه ی وسیع تری از محصولات را ارائه می دهد مشتریان بیشتری خواهد داشت؛ دستگاه بسته بندی گرانولی، دستگاه بسته بندی پیمانه ای و سایر محصولات این حوزه هر چه متنوع تر باشند بازار فروش بیشتری را پاسخگو بوده و معاملات بیشتری انجام خواهد شد.

خرید بزرگ ترین سایز دستگاه بسته بندی حبوبات

اما یکی از قابلیت های ویژه های که تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی برای مشتریان خود ارائه داده اند، بحث تولید بر حسب سفارش مشتری است؛ به این معنا که یک مدل خاص از یک دستگاه را بر حسب نیازهای مشتری تغییر داده و اقدام به تولید آن می کنند.

این تغییرات شامل مواردی مانند تغییر ابعاد و سایز دستگاه بر حسب نیاز مشتری، انرژی مصرفی دستگاه، اضافه کردن یا کاستن تجهیزات جانبی و حتی امکان تغییر نوع ماده ی اولیه برای ساخت، در خصوص بعضی از دستگاه ها می شود.

بر این اساس مشتری که به دنبال بزرگ ترین سایز ها بوده و قصد دارد برای کارخانه ای بزرگ خرید انجام دهد، دستی باز داشته و می تواند دستگاه را طبق نیاز خود سفارش دهد.

واضح است که در این صورت نرخ ها نیز تابع نوع دستگاه و سایز و قابلیت های آن بوده و بنابراین دستگاه بسته بندی حبوبات نیمه اتوماتیک با حالت تمام اتومات آن و همچنین بسته به ابعاد، قیمت های فروش متفاوتی خواهد داشت.

کاتالوگ دستگاه بسته بندی حبوبات

با توجه به رقابت بالایی که در فروش محصولات مختلف در جهان امروز حاکم است، فروشندگان و تولید کنندگان بایستی بر اساس استاندارهای جهانی عمل کنند تا بتوانند تعداد مشتری بیشتری را از میان رقبا به سمت خود جذب کنند.

ارائه ی خدمات و محصولات به گونه ای شفاف و صریح که مشتری بتواند تمامی موارد  را مشاهده نموده و در نتیجه قابلیت ها و توانمندی یک شرکت را بررسی نماید، در راستای همین هدف قرار داشته و در این خصوص ارائه ی کاتالوگ نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

این روش حتی می تواند بر انتخاب مشتری نیز تأثیر گذار باشد و موجب تغییر عقیده ی وی برای خرید یک دستگاه گردد.

به عنوان مثال زمانی که به یک مشتری دستگاه بسته بندی دو توزین، کاتالوگی از تمامی دستگاه های تک، چهار و شش توزین داده می شود، امکان مقایسه ی راحت تری برای وی قائل شده ایم و با این مقایسه می تواند به این نتیجه برسد که برای رفع نیاز خود می تواند گزینه های بهتری انتخاب کند و قاعدتاً این رویکرد استاندارد و ارائه ی مشاوره ی درست به مشتری، می تواند در انتخاب ما به عنوان فروشنده در میان سایر رقبا نقشی اساسی داشته باشد.

تولید دستگاه بسته بندی حبوبات در طرح های مختلف

مانند سایر ماشین آلات صنعتی در خصوص قیمت دستگاه حبوبات پاک کنی و بسته بندی آن تولیدات متنوعی در بازار وجود دارد و هر کدام برای برطرف نمودن بخشی از بازار مناسب خواهد بود.

اما یکی از مواردی که می تواند مشتری بیشتری برای یک تولید کننده ی خاص جذب کند، ساخت دستگاه در مدل ها و طرح های مختلف است که هر کدام برای استفاده در یک مکان خاص طراحی می شود.

و البته در ادامه لازم است تا هر کدام از مدل های یاد شده بر حسب نیاز و با توجه به آمارهایی که از نظرات مشتریان بازار جمع آوری می شود، مدل های جدیدتری تولید و ارائه گردد.

این امر در خصوص دستگاه بسته بندی نمک دو گرمی و سایر ماشین آلات مورد استفاده برای بسته بندی مواد غذایی نیز مطرح بوده و تولیدکننده ای موفق است که بتواند به موازات نیاز مشتریان، در خصوص مدل ها و طرح های دستگاه های خود تجدید نظر نموده و به فکر ارتقای کیفیت محصولات و خدمات باشد.

موارد استفاده از دستگاه بسته بندی حبوبات

با توجه به اهمیت بالایی که برای فروش محصولات به صورت بسته بندی شده در نقاط مختلف جهان وجود دارد، دستگاه های بسته بندی نیز گسترش بسیار خوبی داشته و در صنایع مختلف تولیدی جزء مهمترین دستگاه های کاربردی محسوب می شود.

در این میان دستگاه هایی که برای بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند جزء مهمترین ها به شمار آمده و توانسته اند خدمات زیادی به این صنعت ارائه نمایند که برخی از موارد زیر را می توان به طور خلاصه بیان کرد.

برخی از انواع دستگاه بسته بندی

 • دستگاه بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند خشکبار، غلات و حبوبات
 • دستگاه بسته بندی انواع کیک و شکلات و شیرینی
 • دستگاه بسته بندی مواد دارویی
 • دستگاه بسته بندی انواع پودرها و ادویه جات

در این میان قیمت خط کامل بسته بندی خشکبار  و سایر محصولات با دستگاهی که به صورت نیمه صنعتی بوده و برای استفاده ی آن به اپراتورهای بیشتری نیاز داریم متفاوت می باشد.

همچنین بر حسب نوع ماده ی مورد استفاده برای بسته بندی ممکن است نرخ های متفاوتی ارائه شود و به طور مثال قیمت دستگاه بسته بندی کیک با دستگاهی که به منظور بسته بندی انواع ادویه مورد استفاده ساخته می شود متفاوت خواهد بود.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات با نازل ترین قیمت ها

بی تردید در بحث خرید دستگاه ها باید ابتدای کار به دنبال دستگاهی باشیم که بتواند نیازهای ما را به بهترین شکل ممکن برطرف نموده و در بلند مدت از کارکرد آن راضی باشیم و بنابراین بحث های مالی و قیمت دستگاه را باید در اولویت های بعدی قرار دهیم.

اما با این وجود و برای خرید یک دستگاه شرایطی برای افرادی که به دنبال نازل ترین قیمت ها هستند نیز وجود دارد که می تواند در بحث مدیریت هزینه ها کمک کننده باشد.

به عنوان مثال برای کاهش قیمت دستگاه بسته بندی تک توزین برای حبوبات در صورتی که خرید را به صورت مستقیم انجام دهیم، می توانیم به قیمت های واقعی و مناسب نزدیک شویم که برای این امر راه های آسانی همچون سایت های اینترنتی ارائه شده است.

بزرگ ترین فروشندگان دستگاه بسته بندی حبوبات در کشور

اگر به دنبال یافتن برندها و تولید کنندگان مختلف از یک دستگاه خاص  هستید، مراجعه به اینترنت و جست و جو در میان سایت های اینترنتی کمک زیادی خواهد کرد و حتی می توان با بزرگ ترین فروشندگان آن دستگاه نیز آشنا شد.

به خصوص اگر به دنبال بررسی قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات، حبوبات و سایر محصولات این حوزه باشید، باز هم در این روش می توانید به موارد خوبی دست پیدا کنید.

یکی از مزیت های ویژه ای که این روش به مشتریان می دهد این است که می توانید در آن به تعداد زیادی از تولید کنندگان نقاط مختلف کشور به صورت یک جا و به راحتی مشاهده و قابلیت های متفاوت آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

تنوع محصول، ظرفیت ها، ابعاد و موارد کاربرد هر دستگاه و حتی قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی از جمله اطلاعاتی است که در این روش می توان به آن دست یافت.

بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن لیست قیمت زیتون سیاه خشک از اینترنت استفاده می کنند تا مرجعی مناسب برای خرید و فروش های عمده ی این محصول پیدا کنند.

برند های معروف تولید کننده دستگاه بسته بندی حبوبات

با توجه به رویکرد جهانی به مصرف محصولات بسته بندی شده، صنایع مرتبط با ساخت دستگاه های بسته بندی نیز پیشرفت های قابل توجهی داشته اند و توانسته اند محصولات متنوع و با کارایی های متفاوتی را به بازار عرضه نمایند.

این امر در ایران نیز توسط شرکت ها و برندهای مختلفی و معروفی انجام می شود و با توجه به فعالیت کارخانجات صنایع غذایی در سطح وسیع در کشور، توانسته اند نقش بسیار خوبی در جهت تأمین نیازهای این کارخانجات ایفا نمایند.

قیمت دستگاه بسته بندی قند و شکر، ادویه، چای، برنج و انواع محصولات گرانولی، پودری و حتی مواد غذایی مایع یا نیمه جامد توسط این برندها ارائه می شود و برای استفاده از این دستگاه ها می توان بر توان داخلی نیز تکیه نمود.

برخی از برندهای دستگاه های بسته بندی

 • شرکت صنعت کاران متحد
 • زاگرس ماشین کرج
 • شرکت صنعت سازان نام آور
 • گروه صنعتی سهند

فروش دستگاه بسته بندی حبوبات زیر قیمت بازار

برای خرید دستگاه های بسته بندی به صورت زیر قیمت بازار چندین روش وجود دارد؛ مراجعه به تولید کنندگان و توزیع کنندگان اصلی و دور زدن واسطه ها و دلالان از جمله روش های ویژه ای است که در خرید دستگاه های دست اول و کار نکرده گزینه مناسبی محسوب می شود.

اما اگر مشکلی با استفاده از دستگاه هایی که قبلاً توسط تولیدی ها و اشخاص دیگر مورد استفاده قرار گرفته و اکنون برای فروش گذاشته اند نداشته باشید، این روش نیز می توان شما را به هدف نزدیک کند؛ البته اگر کارایی دستگاه تضمین شده باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی نمک تک نفره و سایر محصولات، در این شیوه به میزان مناسبی کاهش خواهد داشت و می تواند برای بسیاری از مشتریان شرایط آغاز به کار مناسبی فراهم کند.

2

 1. با سلام و خسته نباشید مانند بسیاری از ماشین آلات که در انواع دستی، صنعتی یا نیمه صنعتی ساخته می شوند کارخانجات تولید کننده ی دستگاه بسته بندی نیز بر حسب نیاز و تنوع مشتریان خود اقدام به ساخت موارد مختلفی می کنند.

  از دستگاه های نیمه اتوماتیک یا صنعتی و در ابعاد کوچک تا موارد مناسب برای کارهای بزرگ تولیدی همه از گزینه هایی هستند که تولید کنندگان امکان ساخت آن را دارند.با تشکر از شما

 2. خرید بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی از سایت خوب شما داشتم ضمن سپاس از کیفیت و پاسخگویی سایت شما از زمانبندی ارسال نیز نهایت تشکرا دارم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما