قیمت خرید دستگاه پوست کن گردو صنعتی

قیمت خرید دستگاه گردو پوست کن صنعتی همچون سایر ماشین آلات صنعتی مشابه در بازار فروش، به مواردی مختلفی بستگی دارد، ظرفیت دستگاه، مقدار انرِژی مصرفی، میزان کیفیت کار و نوع موادی که در تولید آن به کار گرفته می شوند از جمله ی این عوامل هستند.

برترین برند دستگاه گردو پوست کن

با توجه به کار زمان بر و سخت پوست کندن گردو و از طرفی هزینه های انسانی که برای آماده سازی حجم های بزرگ از گردوهای سبز نیاز است، بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند از دستگاه های پوست کن گردو استفاده کنند.

در این رابطه برندهایی همچون صنعت گران تویسرکان، هیورا و HP2 به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

همچنین همچون تعداد زیادی از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی که مشابه خانگی دارند، دستگاه پوست کن گردو خانگی نیز برای این دست از مشتریان تولید و ارائه می شود.

اما درخصوص بهترین و برترین برند در مورد دستگاه پوست کن گردو یا دستگاه سیر پوست کن و دیگر موارد، بایستی به آمار مشتریان راضی این شرکت ها مراجعه کرد؛ قطعاً هر چه محصول یک شرکت کارایی بیشتری داشته باشد، میزان تبلیغاتی که حاکی از رضایت مشتری است نیز افزایش خواهد داشت.

شرکت واردکننده دستگاه گردو پوست کن

اما برای سفارش و خرید دستگاه پوست کن گردو همدان به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه ی گردو، مدل های خارجی نیز وجود دارد و شرکت های وارد کننده این دستگاه، واردات این محصول را در برنامه ی کاری خود دارند.

به عنوان مثال گروه نویرا صنعت از جمله شرکت هایی است که فروش رقم خارجی دستگاه را انجام می دهد.

بدیهی است که قیمت دستگاه پوست کن میوه صنعتی در مدل های داخلی و خارجی متفاوت خواهد بود.

البته با توجه به اطلاع رسانی مناسبی که در بستر اینترنت و در خصوص بسیاری از دستگاه های صنعتی اتفاق افتاده، مشتریان می توانند آگاهانه و با تحقیق کافی در مورد خرید مدل های مختلف ایرانی و یا وارداتی تصمیم بگیرند.

کارایی بالایی دستگاه میوه خشک کن سبب شده است که افراد زیادی برای خرید این محصول اقدام کنند.

اولین مرکز فروش دستگاه گردو پوست کن

با توجه به اهمیت بالایی که استفاده از گردو پوست کن برای بسیاری از باغداران وجود دارد، فروشگاه ها و مراکز مختلفی نسبت به ارائه ی قیمت روز دستگاه پوست کن گردو جهت فروش این محصول اقدام نموده اند؛ امری که در اینترنت نیز به طور قابل توجهی دیده می شود.

اما اولین مرکز تولید و فروش این محصول کدام است؟

به نظر می رسد شرکت صنعتگران تویسرکان به عنوان اولین مرکزی است که در آن علاوه بر بحث تولید و فروش این دستگاه، خدماتی نظیر تعمیرات و عرضه لوازم جانبی را نیز ارائه می دهد.

همان طور که می دانید یکی از بهترین گردوهای تولید ایران در تویسرکان کشت می شود و بنابراین وجود یک مرکز فروش دستگاه پوست کن در این شهر، موقعیتی عالی برای باغداران و البته فروشنده محسوب می شود.

فروش دستگاه گردو پوست کن در همدان

همدان به عنوان مرکز این استان در بحث فروش دستگاه پوست نیز موقعیت مناسبی دارد؛ در واقع وجود باغات گردو در این استان موجب شده تا استفاده از این دستگاه یک نیاز باشد.

البته دستگاه های پوست کن گردو در ظرفیت های خانگی نیز تولیدمی شوند و انواع قیمت گردو پوست کن خانگی با در نظر گرفتن ظرفیت و کیفیت مدل های مختلف در بازار سنتی و البته فروشگاه های اینترنتی قابل عرضه می باشد.

البته می توان با مشاهده ی اموزش ساخت دستگاه گردو پوست کن و آشنایی با نحوه ساخت دستگاه پوست کن گردو و بررسی کارایی محصولات مختلف تولید شده، همواره نمونه های بهتر و کاربردی تری طراحی و تولید کرد.

راهنمای خرید دستگاه گردو پوست کن باکیفیت بالا

دستگاه پوست کن گردو بایستی دارای چه ویژگی هایی باشد تا بتواند جزء با کیفیت ترین ها بود و در کارخانه گردو و سایر بخش های تولیدی و مصرفی بازده بسیار خوبی داشته باشد؟

بدیهی است بسته به نوع کاربری و مکانی که در آن این دستگاه استفاده می شود، ظرفیت های مختلفی وجود دارد که همین عامل باعث می شود کیفیت ها و قیمت های متفاوتی داشته باشیم.

این که دستگاه از چه جنسی ساخته شده باشد اهمیت زیادی دارد چرا که پوست گردو سخت است و بایستی بتواند در برابر ضربه های مداومی که برای جدا سازی پوست سبز از پوسته ی قهوه ای به دستگاه وارد می شود، مقاومت خوبی داشته باشد.

از طرفی بحث جداسازی تفاله های سبز از پوست قهوه ای نیز مطرح است و بایستی دستگاه قابلیت جداسازی همزمان این دو را داشته باشد.

از طرفی باید توجه داشت که اگر چه بسیاری از دستگاههای پوست کن و به عنوان مثال پوست کن های وارداتی از ترکیه همزمان کار شستشو را به منظور تمیز کردن نهایی محصول و جداسازی کامل پوست سبز انجام می دهد، اما از عدم نفوذ زهرابه آفلاتوکسین به درون گردو نیز بایستی مطمئن بود.

در هر صورت راهنمای هایی که از فروشندگان مختلف دستگاه برای خرید بهتر دریافت می شود می تواند در انتخاب بهترین گزینه کمک کننده باشد.

طرز تعمیر و نگه داری دستگاه گردو پوست کن

اما یکی از مواردی که بعد از طراحی دستگاه پوست کن گردو و تولید و ورود آن به بازار به منظور افزایش مدت زمان استفاده از آن بایستی مورد توجه قرار گیرد، طرز نگهداری و استفاده از دستگاه می باشد.

بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن لیست قیمت زیتون سیاه خشک از اینترنت استفاده می کنند تا مرجعی مناسب برای خرید و فروش های عمده ی این محصول پیدا کنند.

البته این شرایط در مورد دستگاه های با کیفیت و کارایی های مختلف متفاوت است اما در هر صورت استفاده ی درست از دستگاه و نگهداری از آن بعد از مصرف باعث حفظ کیفیت و کارآیی در طول زمان بیشتری خواهد شد.

به عنوان مثال شستشوی درست و تمیز کردن دستگاه بعد از استفاده اهمیت زیادی خواهد داشت تا بتوان دستگاه را به دفعات مورد استفاده قرار داد.

به طور کلی بحث تعمیر و طرز نگهداری این دستگاه ها را بایستی در همان ابتدای کار از فروشنده و کسی که راهنمایی های لازم جهت کار با دستگاه را ارائه می دهد، دریافت کرد.

تولید دستگاه گردو پوست کن در رنگ های مختلف

اگر چه آن چه در مورد پوست کن گردو و بادام و محصولاتی مانند دستگاه گردو شکن  و بسیاری از ماشین آلات صنعتی مورد استفاده در بخش کشاورزی و باغداری و کارخانجات صنایع غذایی بیشتر مورد اهمیت است، بحث کیفیت و کارآیی آن می باشد، اما بدون شک مدل دستگاه و زیباسازی آن به لحاظ استفاده از رنگ نیز می تواند نکته ی مهمی در طراحی و تولید باشد.

همان طور که می دانید اهمیت استفاده از رنگ ها و روان شناسی رنگ امروزه در ابعاد مختلف درمانی و کاری شناخته شده و با توجه به این که کار با این دستگاه ها در مدت زمان طولانی انجام می گیرد بنابراین بهتر است به لحاظ رنگ های به کار رفته نیز استانداردهای لازم انجام گیرد.

قاعدتاً توجه به این نکته بعد از بحث طراحی دستگاه پوست کن گردو می تواند در جذب مشتریان برای سفارش محصول تأثیر گذار باشد.

رنگ سبز، آبی و یا حتی سیاه از جمله مواردی است که در تولیدات کارخانجات و تولید کنندگان مختلف این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است.

تهیه دستگاه گردو پوست کن در جنس های متنوع

دستگاه گردو پوست کن در اصفهان و شهرهای مختلف کشور طراحی و تولید می شود و واضح است که بحث کارایی و کیفیت، ظرفیت، قدرت موتور و دقت دستگاه به لحاظ کیفیت جدا کردن پوست سبز به طور کامل از جمله مواردی است که می تواند مقیاس مناسبی برای انتخاب بهترین مورد برای سفارش باشد.

اما یکی دیگر از مسائلی که در سفارش این محصول مهم است مدت زمان استفاده از دستگاه است که به علل مختلفی از  جمله جنس بدنه و رویه ی آن بستگی خواهد داشت.

در واقع باید محصول نهایی طوری باشد که در برای مواردی چون زنگ زدگی و خوردگی مقاوم بوده و بتوان دستگاه را برای سال های زیادی مورد استفاده قرار داد.

بنابراین انتخاب جنس استیل برای طراحی مناسب است و علاوه بر پوست کن گردو، در مورد محصولات مشابهی چون دستگاه پوست کن بادام نیز مورد توجه باید باشد.

اما این بحث بیشتر در مورد جنس بدنه ی دستگاه مطرح است که به طور مستقیم با گردو و بادام در تماس می باشد و در مورد جنس رویه بعضی از تولید کنندگان از چدن استفاده می کنند.

در هر صورت تهیه و تولید این دستگاه در شکل ها، ابعاد و ظرفیت های مختلف این امکان را به مشتریان مختلف خانگی، باغداران و کارخانه داران می دهد تا بسته به نوع نیاز خود اقدام به سفارش نمایند.

خرید و فروش دستگاه گردو پوست کن در تهران

اگر چه امروزه بسیاری از کارخانجات و شهرک های صنعتی در شهرهای مختلف وجود دارد و برای خرید یک دستگاه خاص همیشه نیازمند سفر به تهران نیستیم؛ اما با توجه به این که عمده ی مشاغل در این شهر تمرکز یافته و بسیاری از ماشین آلات در کارخانجات این شهر طراحی و تولید می شوند، بنابراین یکی از اولین انتخاب های مشتریان حداقل برای گرفتن اطلاعات تهران خواهد بود.

امری که با وجود سایت های اینترنتی به راحتی محقق شده و شرکت های فعال در این شهر اطلاعات خوبی در مورد دستگاه های صنعتی و سایر محصولات تولیدی خود را در اینترنت بارگذاری کرده و در اختیار کاربران قرار می دهند.

به عنوان مثال اگر چه شرکت صنعتگران تویسرکان به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدی فعال در زمینه ی تولید دستگاه مغز کن گردو و سایر ماشین آلات کارگاهی، در همدان فعالیت می کند و بنابراین می توان برای سفارش دستگاه این شهر را انتخاب کرد، اما تهران نیز موارد خوبی برای فروش دارد.

ضمن این که استفاده از پایتخت برای ارسال محصولات به سراسر کشور یک گزینه ی ایده آل است که بسیاری از شهرهای از چنین موقعیتی برخوردار نیستند.

راهنمای استفاده از دستگاه گردو پوست کن

مکانیزم کار با دستگاه های پوست کن چندان پیچیده نبوده و نیاز به یک متخصص برای راه اندازی نداریم؛ کافی است راهنمایی لازم برای استفاده از این دستگاه را که معمولاً توسط فروشنده یا سازنده ی دستگاه بیان می شود، دریافت کنیم.

اما بسته به این که چه ظرفیتی از دستگاه خریداری شده، بایستی میزان مشخصی از محصول را وارد دستگاه کرده و محصول پوست گیری شده را از خروجی دستگاه بگیریم.

واضح است که هر چه دستگاه پوست کن گردو بتواند میزان بیشتری از محصول را در مدت زمان یک ساعت پوست گیری کند، قدرت و ظرفیت بیشتری داشته و بنابراین قیمت دستگاه پوست کن گردو بیشتر خواهد بود.

البته همواره می توان برای خرید دستگاه پوست کن گردو ارزان نیز اقدام کرد و سایت هایی که در خصوص فروش محصولات دست دوم فعالیت می کنند بستر خوبی برای ارتباط خریدار و فروشنده ی این ماشین آلات نیز فراهم نموده اند، کافی است سری به اینترنت زده و محصول مورد نظرتان را جست و جو نمائید.

پرفروش ترین انواع دستگاه گردو پوست کن در کشور

امروزه فروش دستگاه های پوست کن توانسته کمک بزرگی به باغداران نموده و بر سرعت انجام کارها بیفزاید  و کاری که نیازمند استفاده از چندین نیروی انسانی بود، امروزه به کمک یک دستگاه و در مدت زمان کوتاه تر و البته با کیفیتی عالی انجام می شود.

اما همه ی انواع دستگاه های تولید شده و عرضه شده در بازار ایران در یک سطح کیفی و قیمتی قرار ندارد و حتی شکل ظاهری تمامی مدل های موجود یکسان نیست.

به طور مثال استقبال بسیاری خوبی از پوست کن گردو توسط باغداران و افرادی که به نوعی نیازمند یک دستگاه پوست کن هستند، انجام شده و شاید بتوان گفت این دستگاه جزء پرفروش ترین دستگاه های پوست کن باشد.

همچنین با توجه به مصرف بالایی که مغز گردو در صنایع فرآوری داشته و مغز کردن گردو نیز کاری زمان بر است، بنابراین گردو شکن تبریز و دیگر مدل های موجود نیز به کمک صاحبان صنایع آمده و کار را آسان کرده است.

لیست قیمت فروش دستگاه گردو پوست کن

قیمت دستگاه های پوست کن بسته به موارد متعددی دارد؛ از بحث قدرت موتور و ظرفیت دستگاه گرفته تا جنس بدنه، وارداتی یا ایرانی بودن آن، میزان کیفیت کار و البته هزینه ای که برای مواد اولیه ی مورد نیاز برای ساخت پرداخت شده است.

بر این مبنا و با توجه به این که قیمت مواد اولیه ثابت نیست، بنابراین در خصوص لیست قیمت محصولات نیز باستی به صورت به روز درخواست قیمت کرد و این امر در مورد مدل ها و ابعاد دستگاه های مختلف متفاوت خواهد بود.

اما به طور کلی دستگاه پوست کن گردو عمده شرایط مناسب تری به لحاظ نرخ ارائه شده به مشتری داشته و می توان بسته به تعداد سفارش و نوع مشتری، تخفیفات مناسبی نیز در نظر گرفت.

1

  1. سلام وقت بخیر قیمت دستگاه های پوست کن بسته به موارد متعددی دارد؛ از بحث قدرت موتور و ظرفیت دستگاه گرفته تا جنس بدنه، وارداتی یا ایرانی بودن آن، میزان کیفیت کار و البته هزینه ای که برای مواد اولیه ی مورد نیاز برای ساخت پرداخت شده است. این سایت ارائه دهنده ی بهترین هاست برای من..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما