مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت میوه خشک عمده در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت انواع میوه خشک اسلایس فروش بهترین میوه خشک صنعتی نرخ میوه خشک مخلوط و ساده فله و بسته بندیصادرات انواع میوه خشک مرغوب ایرانی
قیمت میوه خشک

قیمت میوه خشک در بازار تهران به عنوان بزرگ ترین بازار کشور بر اساس معیارهای مختلفی مشخص می شود که از آن جمله می توان به کیفیت، اعتبار برند، بسته بندی بودن محصول و یا عرضه به شکل فله و همچنین میزان تقاضا برای سفارش اشاره کرد.

لیست قیمت انواع میوه خشک اسلایس

در حال حاضر در نقاط مختلفی از کشور شاهد عرضه ی انواع میوه های خشکی هستیم که به شکل صنعتی و در دستگاه های خشک کن تولید می گردند.

تنوع این حوزه بسیار بالا بوده و علاوه بر میوه جات، سبزیجات، انواع گیاهان دارویی و قارچ از جمله دیگر محصولاتی هستند که در همین دستگاه ها قابلیت خشک شدن و عرضه دارند.

اما قیمت این محصولات به معیارهای مختلفی بستگی دارد که قطعاً یکی از مهمترین آن ها میزان کیفیت محصول خواهد بود.

از طرفی قیمت میوه خشک مخلوط شده با نوع ساده در لیست نرخ گذاری متفاوت می باشد که خود به فاکتورهای مختلفی از جمله چند میوه بودن، کیفیت و درصد هر میوه در مخلوط بستگی دارد.

در هر صورت انواع مختلفی از این محصول به شکل اسلایس و البته حبه ای در داخل کشور تولید و در بازارهای داخلی و خارجی ارائه می گردد.

فروش بهترین میوه خشک صنعتی

همان طور که می دانیم سابقه ی تولید و استفاده از انواع میوه های خشک شده در جهان بسیار بالاست و امروزه با تولید انواع ماشین آلات مناسب برای این کار، کیفیت، تنوع و حجم بیشتری از این محصولات قابلیت تولید و فروش را دارند.

اما محصولاتی که در ایران تولید می شوند به لحاظ کیفیت جزء بهترین محصولات بوده و همین عامل سبب شده که تعداد متقاضیان برای سفارش این محصول در بازارهای خارجی رو به افزایش باشد.

البته واضح است که قیمت میوه خشک سال ۹۸در مقایسه با سال های دیگر و به ویژه در مورد میوه هایی که تولید و قیمت گذاری آن ها متأثر از نرخ ارز می باشد، افزایش داشته است.

اما قطعاً در صورت شناسایی بازار درست مصرف هر محصول، می توان در صادرات به بازار جهانی حتی قوی تر از گذشته عمل کرد.

نرخ میوه خشک مخلوط و ساده فله و بسته بندی

چرا نرخ یک کیلو میوه خشک این قدر بالاست؟ این سؤالی است که بسیاری از مشتریان و به ویژه افرادی که آشنایی چندانی با قیمت های این محصول ندارند، مطرح می کنند.

در پاسخ باید گفت که قطعاً هزینه ی تولید و میزان سودی که برای فروش در نظر گرفته می شود در کنار عواملی همچون میزان عرضه و تقاضا و حتی بحث بسته بندی و یا فله بودن در این امر اثر گذار می باشند.

اما با دانستن این که هر کیلو میوه چقدر میوه خشک میدهد تا حدودی می توان به بخشی از پاسخ رسید.

به این معنا که معمولاً بسته به نوع میوه ده کیلو میوه ی تازه برای تبدیل به یک کیلو میوه خشک نیاز داریم.

این عدد در برخی میوه ها بالاتر و برخی دیگر کمتر است؛ اما می تواند عددی مناسب برای تخمین قیمت تولید این محصول باشد.

صادرات انواع میوه خشک مرغوب ایرانی

اما یکی از بهترین بازار فروش میوه های تولید شده در دستگاه های صنعتی را بازارهای صادراتی تشکیل می دهند.

اهمیت این مسئله زمانی آشکار می شود که بدانیم اولاً هزینه های تولید در ایران در مقایسه با سایر کشورها پایین است و ثانیاً کاهش ارزش پول ملی یکی دیگر از دلایلی است که بسیاری از مشتریانی را که دنبال سفارش محصولات مرغوب ایرانی هستند ترغیب به سفارش می کند.

بنابراین خریدار میوه خشک جهت صادرات می تواند سود فوق العاده ای تجربه کند؛ کافی است شناخت کافی از نوع محصول، بازار هدف و نحوه ی عرضه ی آن به مشتری داشته باشد.

معصومه ساقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین میوه خشک ایرانی و وارداتی و ماشین آلات و دستگاه های خط تولید میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید