قیمت فروش دستگاه خشک کن میوه

فروش دستگاه خشک میوه در سال های اخیر توسعه ی زیادی پیدا کرده است و بسیاری از خریداران به دنبال یافتن بهترین قیمت ممکن برای سفارش هستند؛ اما باید توجه داشت که هدف از خرید دستگاه، تولید میوه خشک با کیفتی مناسب و راه اندازی یک کسب و کار است و بنابراین باید قبل از هر چیز کیفیت و کارایی دستگاه را مورد ارزیابی قرار داد.

انواع دستگاه خشک کن قیمت پایین

دستگاه های خشک کن امروزه نقش بسیار مهمی در صنعت ایفا می کنند و بسیاری از صنایع غذایی همچون تولید زعفران، خشکبار، میوه خشک و سبزی خشک مایلند محصولات خود را با این دستگاه ها فرآوری نمایند تا هم کیفیت بهتری نتیجه بگیرند و هم هزینه های تولید را کاهش دهند.

با این وصف دستگاه های خشک کن متنوعی در صنعت، تولید و عرضه شده و کشورهای مختلف به طراحی موارد مختلف با روش های کار متفاوت روی آورده و هر کدام قابلیت های خاص خود را دارد.

اما یکی از ارزان ترین و پایین ترین قیمت دستگاه چیپپس میوه در ایران را خشک کن هایی تشکیل می دهند که تحت عنوان کابینی یا کابینتی نامگذاری شده و شامل سینی های متعددی جهت چیدن میوه و سبزی و خشک کردن آن هستند.

این خشک کن ها هم به لحاظ قیمت تولید هزینه های مناسب تر و پایین تری دارند و هم این که کیفیت محصول نهایی در آن ها واقعاً بالاست؛ البته واضح است که برند و اعتبار شرکت سازنده نیز در این امر تأثیر بسزایی دارد.

بزرگترین بازار دستگاه میوه خشک کن اصل

اشاره شد به این موضوع که سطح کارایی خشک کن ها کابینتی در یک سطح نبوده و هر شرکت سازنده با توجه به قدرت طراحی و تولید و کیفیت مواد اولیه جهت ساخت و تجهیز دستگاه ها، کارایی متفاوتی از این دستگاه به مشتریان خود ارائه می دهد.

بدین سبب نمی توان تنها با اکتفا به این که یک شرکت قیمت مناسب تری از یک محصول مشابه ارائه می دهد، نسبت به انتخاب آن جهت سفارش اقدام کرد.

قطعاً مهم است که از مواد اصل و درجه یک برای این کار استفاده شود تا بتوان دستگاه را برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار داده و از طرفی محصول تولید شده در آن با کیفیت بوده و مورد رضایت مشتریان باشد.

از این رو باید بزرگترین بازار فروش این محصولات مربوط به شرکت هایی باشد که کار خود را حرفه ای و از روی تعهد انجام می دهند و برایشان مهم است که دستگاه بتواند بهترین کیفیت کار از جهت تولید محصول ارائه دهد.

به طور مثال فن یکی از قطعاتی است که در ساخت این ماشین آلات مورد استفاده است و قطعاً کیفیت های متفاوتی از این محصول وجود داد که انتخاب هر کدام، بر قیمت خشک کن تأثیر خواهد داشت.

اما اگر هدف ما تولید محصول با بالاترین کیفیت ممکن است، قطعاً باید بهترین نمونه های موجود را انتخاب کنیم.

فروش کلی دستگاه های ایرانی میوه خشک کن

اما یکی از بازارهایی که برای فروش دستگاه خشک کن وجود دارد، شهرهایی است که در آن باغات و محصولات کشاورزی فراوان بوده و باغداران و کشاورزان مایلند جهت جلوگیری از هدر رفت محصول و با هدف افزایش ارزش افزوده ی آن جهت ارائه به بازار، محصولاتشان را خشک کنند.

بنابراین فروش کلی این دستگاه ها در این مناطق پیشنهادی بسیار مناسب است که می تواند از سوی شرکت های سازنده ی دستگاه مطرح شود.

اما باید توجه داشت که با ارائه دستگاه میوه خشک کن مشهد و سایر موارد موجود، باید به فکر جمع آوری محصولات تولید شده و فروش آن در بازار هم بود و نباید تنها بر فروش بی هدف دستگاه متمرکز شد.

بهترین حالت ممکن زمانی است که با فروش دستگاه خشک کن و تجهیزات جانبی آن، محصول تولید شده نیز خریداری شود و یا به بازارهای مصرف معرفی گردیده و مشتری بداند که پس از تولید محصول با دستگاه، در خصوص فروش آن نیز بسترهای حمایتی خوبی وجود دارد.

دستگاه های خشک کن بهینه و استاندارد

اما دستگاه خشک کن لواشک و میوه و سبزی و سایر مواردی که امکان خشک کردن آن به صورت صنعتی وجود دارد بایستی به گونه ای طراحی و تولید شود که بیشترین بازده ممکن را نتیجه دهد و به عبارتی بهینه و استاندارد باشد.

در این راستا انتخاب بهترین مواد برای ساخت، و تنظیم قطعات به شکلی که کارایی دستگاه افزایش یافته و نسبت به نمونه های موجود، ضمن صرفه جویی در هزینه های زمانی و تولید، به ما محصولی با کیفیت ارائه دهد اهمیت زیادی خواهد داشت.

به عنوان مثال مدت زمانی که یک میوه در دستگاه قرار می گیرد تا رطوبت خود را از دست داده و خشک شود اهمیت زیادی در بحث هزینه های انرژِی دارد و از طرفی این زمان باید به گونه ای باشد که میزان رطوبت باقی مانده در میوه خشک استاندارد بوده و محصول از نظر فساد پذیری و کاهش کیفیت در طول زمان مصون بماند.

بنابراین دستگاه خشک کن میوه اصفهان، کرج و یا هر شهر دیگری زمانی کارایی خوبی دارد که مجموعه ی عوامل کمی و کیفی به کار رفته در آن در نهایت منجر به تولید محصولی مرغوب و با کیفیت شده و در عین حال با صرف کمترین هزینه های ممکن همراه شود.

فروشندگان دستگاه خشک کن میوه در کشور کدام اند

این روزها دست یافتن به اطلاعات تخصصی پیرامون دستگاه های صنعتی کار سختی نیست و با جست و جو در اینترنت می توان به شمار زیادی از تولید کنندگان و فروشندگان موجود دسترسی پیدا کرده و با کارشناسان فروش آن ها ارتباط برقرار کرد.

بنابراین کسانی که به دنبال خشک کن بوده و مایلند بدانند چگونه کار میوه خشک کنی را شروع کنیم می توانند اطلاعاتی نظیر هزینه های تولید، هزینه ی دستگاه ها، بازارهای هدف این محصول و موارد دیگر را در اینترنت جست و جو کنند و یا لا اقل سرنخی برای تحقیق بیشتر را در این فضا جست و جو بیابند.

برندهای مختلفی در این حوزه کار می کنند که می توان اطلاعات و کیفیت کار هر کدام را با مراجعه به سایت و یا ارتباط با شرکت به دست آورد. 

معتبر ترین بازار فروش دستگاه خشک کن میوه در تهران

اما یکی از بهترین بازارهای هدف برای فروش محصولات تولید شده در صنعت میوه خشک را بازارهای صادراتی تشکیل می دهند؛ بازارهایی که با افزایش و توسعه ی آن، زمینه های شغلی زیادی در مناطق مختلف کشور ایجاد می شود.

بنابراین کار با شرکت هایی که زمینه های صادراتی این محصول را دارند می تواند گزینه ی حمایتی بسیاری خوبی برای خرید دستگاه و فروش میوه ی خشک تولید شده باشد.

کارایی بالایی دستگاه میوه خشک کن سبب شده است که افراد زیادی برای خرید این محصول اقدام کنند.

شرکت هایی که با توجه به امکان ارتباط با کشورهایی مختلف و وجود بسترهای مناسب جهت ارتباط با مشتری، به این محصول نیاز داشته و بنابراین پس از فروش دستگاه می توانند به صورت تضمینی محصول تولید شده را خریداری نمایند.

بنابراین معتبرترین بازار فروش این دستگاه ها در تهران و سایر مناطق، بازارهایی هستند که در آن امکان تبادل دو طرفه ی محصول وجود داشته و در ازای پرداخت قیمت دستگاه خشک کن دست دوم و نو و خرید آن، امکان فروش میوه خشک تولید شده به آن ها نیز فراهم شود و قطعاً این همکاری دو طرفه یک معامله ی برد برد بوده و به نفع طرفین خواهد بود.

راهنمای استفاده از دستگاه خشک کن میوه

یکی از عواملی که ممکن است برای ورود به صنعت خشک کردن میوه برای بعضی از افراد یک عامل بازدارنده محسوب شود، کار با دستگاه است؛ این که ممکن است خشک کردن با دستگاه کار پیچیده ای بوده و نیاز به تخصص زیادی داشته باشد.

اما باید توجه داشت که نحوه ی کارکرد این دستگاه ها سخت نیست و باید راهنمایی های لازم از طرف فروشنده و سازنده ی دستگاه ارائه شود و آن چه مهم است بحث فروش محصول تولید شده می باشد.

البته باید توجه داشت که این که چه میوه ای انتخاب شده و قبل از ورود به دستگاه چه مراحلی را بگذراند نیز مهم است که در صورت خرید این محصول از شرکت های معتبر، این موضوع نیز حل شده است.

لیست قیمت فروش دستگاه خشک کن میوه در سراسر ایران

معمولاً یکی از روش هایی که مشتریان برای انتخاب یک شرکت جهت خرید دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند، به دست آوردن لیست قیمت فروش برندهای مختلف و مقایسه ی آن هاست.

البته این موضوع نیز مهم است اما پیش آن که با مقایسه ی قیمت دستگاه سبزی خشک کن در اصفهان و سایر شهرها بتوانیم به نتیجه ی درستی برسیم، باید به موضوع کارایی دستگاه و مهم تر آن امکان فروش میوه خشک تولید شده با دستگاه پرداخته و انتخابی هدفمند داشته باشیم.

بنابراین تنها اکتفا به نرخ های ارائه شده در سراسر ایران کافی نبوده و نیازمند تحقیقات بیشتر در دو موضوع بیان شده هستیم.

تولید دستگاه خشک کن میوه در طرح های مختلف

یکی از موضوعاتی که ممکن است از دید برخی مشتریان مهم باشد، طرح های مختلف دستگاه و ظاهر شیک خشک کن و مثلاً نحوه ی باز شدن درب آن یا مواردی از این قبیل باشد.

هر چند ظاهر با کیفیت و زیبا نیز می تواند یکی از ملاک های ارزیابی مشتریان قرار گرفته و بنابراین شرکت های تولید کننده ی دستگاه لازم است به این موضوع نیز توجه داشته باشند؛ اما مهمتر از آن بحث کیفیت تولید و کارکرد دستگاه است.

بدیهی است که هدف از خرید دستگاه خشک کن، تولید محصولی با کیفیت با کمترین هزینه و فروش آن در بازار و در واقع شروع یک کسب و کا پر درآمد و سودمند است و با این هدف بایستی ویژگی های فنی و کارایی دستگاه، بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

این موضوع در خصوص دستگاه اسلایسر موز، پوست کن و تمامی تجهیزاتی که در کارخانه های تولید میوه خشک مورد نیاز است نیز باید مورد توجه باشد.

خرید جدید ترین نوع دستگاه خشک کن میوه

یکی از نکاتی که تولید کنندگان دستگاه های صنعتی باید در تولیدات خود لحاظ کنند، اعمال نظرات مشتریان و در واقع بازخوردهایی است که از مدل های قبلی ارائه شده، دریافت می گردد.

بر این اساس یک شرکت حرفه ای و متعهد تلاش می کند تا همواره جدیدترین انواع را به مشتریان خود ارائه داده و مشکلات تولیدات قبلی را مرتفع نماید و بدیهی است که این امر نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن لیست قیمت زیتون سیاه خشک از اینترنت استفاده می کنند تا مرجعی مناسب برای خرید و فروش های عمده ی این محصول پیدا کنند.

بنابراین اگر کارایی دستگاه میوه خرد کن به عنوان یکی از دستگاه های مورد استفاده برای خط تولید میوه خشک افزایش یافته و مدل های بهتری از این محصول ارائه شود، میزان استقبال و رضایت مشتریان نیز افزایش یافته و قطعاً این نکته بر روند کاری تولید کننده تأثیر بسزایی می گذارد.

در این خصوص همچنین بایستی به مدل های ساخته شده توسط دیگر شرکت های تولید کننده ی داخلی و خارجی نیز اشراف داشته و با دریافت اطلاعات به روز و تخصصی، محصولاتی بهتر و با کیفیت تر ارائه داد.

فروش دستگاه خشک کن میوه زیر قیمت بازار

بدیهی است که تولید میوه خشک محدود به یک سطح خاص نبوده و از تولیدات کوچک و خانگی گرفته تا کارخانه های بزرگ صنعتی، امکان تولید این محصول و ارائه ی آن به بازار را دارند.

از این رو هر کس با توجه به میزان سرمایه ای که برای ورود به این حرفه در نظر می گیرد، انتخاب های مختلفی پیش روی خود خواهد داشت.

و البته مهمترین نکته ای که همواره به آن اشاره می شود، داشتن بازار فروش برای محصول تولید شده است و بدون توجه به این موضوع نباید وارد کار تولید شد.

اما پس از گرفتن تصمیم نهایی برای شروع کار، از نظر خرید دستگاه می توان برندهای مختلفی را انتخاب کرد و یا حتی با استفاده از دستگاه های کار کرده مانند اسلایسر میوه دست دوم در هزینه های تولید صرفه جویی نمود.

و صد در صد مهم است که در انتخاب خود برای خرید محصول چه به صورت نو و چه کارکرده و دست دوم، تحقیقات کافی داشته باشیم.

نمایندگی فروش دستگاه خشک کن میوه در کشور

یکی از روش های رایج و البته قدیمی که در فروش محصولات مختلف مورد استفاده بوده و معمولاً نتایج خوبی به دنبال دارد، داشتن نمایندگی فروش در مناطق مختلف است.

طبیعی است که وقتی تنها در یک نقطه متمرکز باشیم، در مقایسه با داشتن شعب متعدد در شهرهای گوناگون، امکان دسترسی بیشتری به مشتریان داده ایم و بنابراین میزان فروش بیشتری نیز تجربه خواهیم کرد.

بر این اساس برای این که بتوانیم کیفیت ها و قیمت های محصولات صنعت خشک کردن میوه و سبزی نظیر قیمت سبزی خشک کن دستی و صنعتی را به مشتریان ارائه دهیم، داشتن نمایندگی می تواند کمک مؤثری محسوب شود.

البته معیارهای ارائه ی نمایندگی و مناطقی که برای این کار معرفی می شود نیز بسیار مهم بوده و بایستی حرفه ای و با مدیریت درست انتخاب شود.

2

  1. امروزه خرید در بستر اینترنت بسیار متداول بوده به علت مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه.
    بسیار جای خوشحالی است که سایت شما نیز این امر را محقق نموده و به نیاز مشتریان متناسب با زمان پاسخگو است.

  2. سلام روز تون بخیر باشه مدت زمانی که یک میوه در دستگاه قرار می گیرد تا رطوبت خود را از دست داده و خشک شود اهمیت زیادی در بحث هزینه های انرژِی دارد و از طرفی این زمان باید به گونه ای باشد که میزان رطوبت باقی مانده در میوه خشک استاندارد بوده و محصول از نظر فساد پذیری و کاهش کیفیت در طول زمان مصون بماند. سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما