Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 281 in /home/armfjlqo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش انواع برند معتبر دستگاه اسلایسر میوه - لاوینسا

فروش انواع برند معتبر دستگاه اسلایسر میوه

بدون شک برند بودن اسلایسر میوه در فروش بسیار تأثیر دارد و امروزه مشتریان به دنبال انواع محصولات معتبر هستند چرا که این اعتبار کیفیت، کارآیی و در نتیجه بازخورد مورد انتظار مشتری را تضمین می کند و به همین دلیل برای موفقیت در بازار عرضه ی دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی بایستی به  این نکته توجه نمود تا بتوان خریداران راضی زیادی هم داشت.

خرید روز اسلایسر میوه دستی

کار برش و اسلایس کردن انواع میوه و سبزی بخش مهمی برای تهیه ی انواع محصولات از جمله ترشی، مربا، میوه خشک و مواردی از این قبیل است و به همین دلیل مهم است که برش های مناسب و زیبایی داشته باشیم.

خوشبختانه برای حجم های کوچک نیز اسلایسر خانگی برقی و حتی دستی وجود دارد و استفاده از آن موجب می شود تا علاوه بر افزایش کیفیت کار و برش محصولات به صورت منظم، کار بیشتری در مدت زمان کمتر صورت گیرد.

اسلایسر دستی قارچ از جمله دیگر مواردی است که برای حجم های پایین برش محصول می توان مورد استفاده قرار داد.

بنابراین در صورتی که مزیت هایی استفاده از این محصولات به درستی نشان داده شود و تبلیغات مناسبی در این راستا شکل بگیرد، تعداد خریدهای بیشتری در روز شاهد خواهیم بود.

بهترین برند اسلایسر میوه صنعتی

اما در ایران در زمینه ی تولید ماشین آلات اسلایس کردن رشد خوبی داشته ایم و مدل های مختلفی از این دستگاه ها به منظور اسلایس میوه و قارچ و مواردی از این دست تولید و ارائه می شود.

البته برندهای خارجی نیز وجود دارد که اسلایسر تایوانی و نیز مدل های ایتالیایی از جمله ی این موارد محسوب می شوند.

همچنین برای افرادی که ترجیح می دهند مدل های دست دوم از محصولات وارداتی را مورد استفاده قرار دهند، اسلایسر هالد دست دوم می تواند گزینه ی خوبی باشد.

کارایی بالایی دستگاه میوه خشک کن سبب شده است که افراد زیادی برای خرید این محصول اقدام کنند.

بدیهی است که یک برند هر چه اعتبار بیشتری داشته باشد، مشتریان بیشتری به دنبال سفارش آن خواهند بود و به همین دلیل بایستی بخشی از کار تولید دستگاه ها و ماشین آلات به بحث برندسازی در کنار ارتقای کیفیت اختصاص پیدا کند.

تولید دستگاه اسلایسر میوه نیمه صنعتی

راه یافتن صنعت به بخش های مختلف تولیدی تغییرات زیادی در پروسه تولید محصولات بوجود آورده است؛ از افزایش کیفیت کار گرفته تا بحث کاهش هزینه های تولید و البته سرعت که نقش مهمی در دنیای مدرن امروزی بازی می کند.

بخش مهمی از این ماشین آلات در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد که شامل کاربردهای متنوع و زیادی نیز می باشد.

شستشو، خرد کردن، بسته بندی، پرکردن و بسیاری از مراحل مختلف مورد نیاز در یک خط تولید صنایع غذایی، امروزه به صورت کاملاً صنعتی و یا به صورت نیمه صنعتی توسط ماشین آلات انجام می شود.

ساخت دستگاه اسلایسر نیز سهم بسیار مهمی در این میان دارد و امروزه تصور تولید بدون تولید این دستگاه ها غیر ممکن است.

دستگاه اسلایس قارچ، خیارشور، کالباس، میوه جات مختلف، گوجه فرنگی و بسیاری از محصولات دیگر امروزه در کارگاه های تولیدی، رستوران ها، هتل ها و کارخانجات بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن لیست قیمت زیتون سیاه خشک از اینترنت استفاده می کنند تا مرجعی مناسب برای خرید و فروش های عمده ی این محصول پیدا کنند.

شکی نیست که در کنار بحث کیفیت تولید و البته راندمان و بازده دستگاه، بحث ایمنی نیز بایستی به شدت مورد توجه قرار گیرد؛ به ویژ در مواردی که دستگاه ها به شکل نیمه صنعتی یا دستی طراحی می شوند و بخشی از کار توسط اپراتور انجام می شود.

سفارش تلفنی اسلایسر چیپس میوه

همان طور که می دانید اسلایسر چیپس میوه یک وسیله ی پرکاربرد و مهم در بخش هایی مانند تولید میوه خشک است و بدون استفاده از این دستگاه هزینه های زیادی باید برای اسلایس کردن پرداخت شود؛ چرا که برش حجم بالای میوه در طول روز نیازمند استفاده از  چندین نفر نیروی کار است و دست آخر از لحاظ کیفیت و یکدست بودن برش ها به پای اسلایس های منظم دستگاهی نمی رسد.

مسئله ای که در خشک شدن یکنواخت انواع میوه اهمیت زیادی دارد و بایستی میوه ها را با یک سطح مشخص از ضخامت برش داده و در دستگاه خشک  کن قرار داد.

اما برای این که خرد کن اسلایسر سفارش دهیم راه های مختلفی پیش پای ما وجود دارد؛ از روش های سنتی و متداول مراجعه ی حضوری به فروشگاه های سطح شهر گرفته تا روش های مدرن اینترنتی و حتی سفارش تلفنی.

البته در روش سوم بایستی به اندازه ی کافی محل عرضه و مرکز فروش دستگاه میوه خرد کن معتبر باشد تا با اطمینان کافی از ابعاد مختلف کیفی و کمی دستگاه، سفارش انجام شود.

راهنمای تعمیر و نگهداری از اسلایسر میوه

اما به همان میزان که استفاده از یک دستگاه می تواند موجب انجام کارها به بهترین شیوه ی ممکن شود، جهت استفاده ی طولانی مدت، نیازمند نگهداری و حتی تعمیر به موقع می باشد.

به عنوان مثال دستگاه اسلایسر صیفی جات یک محصول عالی و البته مورد نیاز برای افرادی است که قصد دارند شروع به تولید انواع خربزه، ملون، طالبی و حتی هندوانه خشک نمایند.

اما باید توجه داشت که تیغه های دستگاه برای استفاده با بهترین کارآیی نیازمند مراقبت هستند و بنابراین شستشوی درست و البته نحوه ی استفاده از دستگاه بسیار مهم است.

نکته ی مهمی که در اسلایسر ها وجود داد برندگی و محکم بودن تیغه ها و البته زنگ زدگی آن است که به دلیل برخورد مداوم با آب اجتناب ناپذیر است و بنابراین باید از دستگاه هایی استفاده شود که فولادی بوده و ضدزنگ می باشد.

در هر حال بایستی در زمان سفارش دستگاه اسلایسر خیارشور و میوه جات نکات مهم برای استفاده ی بهتر از دستگاه توسط فروشنده ارائه گردد.

بزرگ ترین فروشندگان اسلایسر میوه در تهران

بسیاری از کارخانجات تولیدی در تهران مستقر شده اند و فعالیت خود را در زمینه ی های مختلف انجام می دهند.

به عنوان مثال ماشین آلاتی که در خطوط تولید مختلف مورد استفاده قرار می گیرد یکی از محصولاتی هستند که توسط تولید کنندگان این شهر ساخته و به بازار عرضه م گردد که البته برخی از اقلام آن را نیز محصولات وارداتی تشکیل می دهد.

اسلایسر خانگی میوه و همچنین ارقام صنعتی آن، از جمله مواردی است که می توان به آن ها اشاره نمود و تولیدکنندگان و فروشندگان خوبی را می توان در این شهر پیدا کرد.

ایران اسلایسر و آراد ماشین از جمله برندهایی هستند که در این زمینه می توان معرفی نمود که هر دوی این موارد در بستر اینترنتی نیز فعالیت خوبی داشته و انواع محصولات تولیدی خود را در این فضای مدرن تجاری، برای انواع گروه های مشتریان ارائه می نمایند.

واضح است که با توجه به نیازی که صنایع گوناگون به استفاده از انواع اسلایسر دارند، تولید کنندگان و فروشندگان بتوانند بازار فروش بسیار خوبی داشته باشند که البته نیازمند معرفی شدن به صورت درست و همچنین کسب اعتماد از سوی مشتریان خواهد بود.

تولید اسلایسر میوه در سایز های مختلف

موارد مختلفی برای استفاده از اسلایسر وجود دارد، از مواد غذایی نظیر کالباس گرفته تا نیازی که به برش انواع میوه و سبزی برای مصارف مختلف خانگی، رستورانی و کارخانه ای وجود دارد.

قطعاً تمامی موارد بیان شده به یک دستگاه خاص به لحاظ قدرت تیغه های برش و سایز و ضخامت برش ها و حتی این که خلالی برش زده شوند یا حلقه ای و یاحتی نگینی نیاز دارند

بنابراین اسلایسر دستی گوجه فرنگی به عنوان یک میوه ی نرم با اسلایسری که برای برش کالباس نیاز است متفاوت خواهد بود.

به همین دلیل نیاز است تا اسلایسر ها در ابعاد مختلف و با کیفیت های متفاوت و متناسب با نوع کار هر صنف و کارخانه طراحی و تولید گردند.

امروزه انواع دستگاه های برش خانگی تا صنعتی و در برندهای ایرانی و خارجی را می توان در بازارهای آنلاین و سایت های اینترنتی مشاهده نمود و ضمن بررسی و مقایسه کیفیت های دستگاه و اطلاع از قیمت دستگاه اسلایسر سیب زمینی و انواع میوه و سبزیجات، محصولی ایده آل را انتخاب کرد.

خرید جدید ترین اسلایسر میوه

امروزه از انواع دستگاه های برش مواد غذایی در کارخانجات استفاده می شود و حتی برای مصارف رستورانی و کارگاهی و حتی خانگی نیز موارد مناسبی تولید و ارائه شده است که باعث بهبود کیفیت کارها و البته سرعت بخشی به انجام آن ها شده است.

بنابراین شاید بتوان گفت کمتر کسی است که نداند اسلایسر چیست و لااقل بسیاری از تولید کنندگان و افرادی که برای کارشان به این دستگاه نیاز دارند به اهمیت استفاده از آن آگاهند.

اما برای این که بدانیم در حال حاضر چه مدل هایی از این محصول طراحی شده و انواع ایرانی و خارجی آن که در بازار ایران عرضه شده اند کدام موارد هستند، بهتر است سری به اینترنت بزنیم.

جایی که می توان بسیاری از شرکت های تولید کننده ی ماشین آلات صنعتی را با انواع محصولاتی که قابلیت تولید آن را در ابعاد مختلف دارند ملاحظه نموده و حتی شرایط کیفی و قیمتی آن ها را با یکدیگر مقایسه نمود.

بی شک هر دستگاه با توجه به کیفیت و کارایی و البته برندی که دارد نرخ مخصوص به خود را دارد و بنابراین طبیعی است قیمت دستگاه خرد کن ترشیجات و یا قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام در مورد دو شرکت و برند متفاوت یکسان نباشد.

خریداران معتبر اسلایسر میوه در کشور

اما در پاسخ به این سؤال که خریداران معتبر برای دستگاه های اسلایسر کدامند مثال های مختلفی در بخش های قبل بیان شد.

در واقع تمامی مشاغل تولیدی و یا حتی خدماتی که به نوعی با مواد غذایی در ارتباط اند برای انجام کارها به بهترین شکل به چنین دستگاه هایی نیاز دارند.

چرا که انواع میوه، سبزی، کالباس، قارچ، پیاز، سیب زمینی، هویج و مواردی از این دست برای این که در پروسه ی تولید و یا مصرف قرار بگیرند پس از شستشو و یا احتمالاً پوست کنی، نیاز دارند که به قطعات در سایز های مختلف تقسیم شوند و در واقع برش بخورند.

بنابراین رستوران ها به این دستگاه نیاز دارند چرا که در تهیه ی انواع سالاد، خورشت ها و حتی دسر ها استفاده از یک اسلایسر می تواند کمک بسیار خوبی باشد.

کارخانجات چیپس میوه نیز برای این که میوه ها را به شکل اسلایس در آورده و درون خشک کن بگذارند نیازمند این دستگاه خواهند بود.

کارخانجات تولید کنسرو و مربا، ترشی سازی و البته مصارف خانگی از  جمله دیگر گزینه هایی هستند که برای خریدار دستگاه اسلایسر می توان مثال زد.

صادرات اسلایسر میوه

اما دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی تنها در ایران مورد نیاز نیستند و بسیاری از کشورهای دنیا برای انجام بسیاری از کارهای تولیدی و خدماتی خود به بهترین شکل، از انواع دستگاه های صعتی استفاده می کنند.

بنابراین در مورد دستگاهی مانند اسلایسر که کاربردهای مختلف آن بیان شد، علاوه بر بازار داخلی، ظرفیت های بالایی برای تجارت خارجی و صادرات به کشورهای مختلف وجود دارد.

و البته این کار بدون شناخت درست رقبا و برندهای مطرحی که جایگاه خوبی در میان کشورهای جهان داشته و بازار فروش خیلی خوبی دارند، میسر نخواهد بود.

در صورتی که این بخش به درستی مورد ارزیابی قرار گرفته و مزیت ها و البته نارسایی های که انواع دستگاه های تولید شده در بازار  جهانی دارند  شناسایی شود و در مقابل محصولی متناسب با نیاز روز بازار دنیا ارائه گردد، می توان در بازار صادرات انواع اسلایسر نیز به موفقیت های خیلی خوبی دست یافت.

مزیت های استفاده از اسلایسر میوه

برای این که بدانیم استفاده از دستگاه اسلایسر چه مزیت هایی دارد، کافی است به مشکلات استفاده از اسلایس کردن و خرد کردن به شیوه های دستی و سننتی واقف باشیم.

به عنوان مثال اگر یک کارخانه ی تولید میوه خشک و یا مربا سازی برای اسلایس کردن انواع میوه جات بخواهد همچنان از روش های سنتی استفاده نماید مشکلات زیادی خواهد داشت:

نیاز به چندین نیروی کار که عملاً باید بحث حقوق و مزایا را نیز در نظر گرفت.

انجام کار در مدت زمان بیشتر و البته با کیفیت کمتر؛ چرا که نمی توان کیفیت و نظم برش ها و اسلایس منظم دستگاهی را در کار دست مشاهده کرد.

بحث ایمنی و حفظ سلامت کارگران در خرد کردن با چاقو آن هم در مدت زمان طولانی نیز بعد دیگری ازا قضیه است.

این در حالیست که اگر یک دستگاه اسلایسر ایمن و باکیفیت خریداری شود، کار باکیفیت، در مدت زمان کم و با تعداد نیروی کمتری انجام می گیرد و تنها بحث هزینه ی خرید اولیه ی دستگاه و البته نگهداری و میزان انرژی مصرفی آن مطرح خواهد شد که به تناسب مزایایی که دارد بسیار به صرفه تر از حالت های برش سنتی خواهد بود.

فروش اسلایسر میوه به قیمت درب کارخانه

در گذشته تصور این که بتوان انواع محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نموده و مجبور به خرید واسطه ای نبود، امری محال به نظر می رسید در حالی که با دستاورد دنیای مدرن، خرید به قیمت درب کارخانه امروزه یک روش آسان و در دسترس محسوب می شود.

استفاده از اینترنت و فعالیت بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات در این بازار مجازی موجب شده تا این امر برای بسیاری از خریداران ممکن و البته با بهترین شرایط انجام گیرد.

بنابراین برای خرید انواع دستگاه های صنعتی نیز استفاده از اینترنت رشد خوبی پیدا کرده و می توان علاوه بر قیمت دستگاه پودر میوه، اسلایسر، بسته بندی و بسیاری از ماشین آلات صنعتی، حتی برای خرید نیز به صورت مجازی و اینترنتی اقدام کرد.

2

  1. با سلام و خسته نباشید. در ایران در زمینه ی تولید ماشین آلات اسلایس کردن رشد خوبی داشته و مدل های مختلفی از این دستگاه ها به منظور اسلایس میوه و قارچ و مواردی از این دست تولید و

    ارائه می شود.البته برندهای خارجی نیز وجود دارد که اسلایسر تایوانی و نیز مدل های ایتالیایی از جمله ی این موارد محسوب می شوند. و حتی می توانید اگر قیمت نو آن گران است از دستگاههای دست دوم استفاده کنید.

  2. سلام از تیم پشتیبانی خوبتون که در جریان خرید بسیار راهنماییم کردن کمال تشکر رو دارم
    واقعا ممنون از شما که علاوه بر ارائه محصولات با بالاترین کیفیت پاسخگوی مشتریان نیز هستید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما